1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
17. črc 2012

@malinka_02 Kdybych dostávala nemocenskou alespoň ve výši svého platu, tak jdu marodit hned, ale takhle si to nemůžu dovolit ☹

pawlla
17. črc 2012

Ahojte baby no tak predstvte si obednali me na utz uz tenhle patek nejdriv ze to ma byt 15 DC a ted me obednavaji a jsem teprve 10DC tak fakt nevim jsem zvedava co se zase dozvim a jakej bude dalsi postup

saraha2
17. črc 2012

@pawlla neboj se!určitě vědí,co dělají..a raději dřív,než později!!!!!!!!!!!!!!!!než aby řekli,že jste pár dní zmeškali a budete čekat na další měsíc!!!!

ramdy
17. črc 2012

@pawlla záleží to na tom jak reagují ty vajíčka na tu stimulaci a musí se vyndat dříve, aby nepraskly, víš. Neboj se nic.

rory_g
autor
17. črc 2012

@pawlla asi Tě chtějí vidět víckrát 😀

malinka_02
17. črc 2012

@mmirunda prej 3! Ja potrebuju pul 7! 😠
@saraha2 ja rozumim jak to myslis samozřejmě asi podruhé to budem chtít taky všechno..teď tam asi nápisů že AHA dle názoru embryologa ..
@radina mě taky bolí hlava..já taky furt váhám zda PN a tím přijít o peníze nebo dovca a tím si ji plýtvat a riskovat že pak už mi dovcu. nedají v domeni. že už sem ji měla..

malinka_02
17. črc 2012

@danny38 no sem na tom podobně takže té plně chápu..jde i o to že když si vezmu PN mužů o práci přijít..

radina
17. črc 2012

@malinka_02 Ja som si dala aj dnes kafco. 🙂 uz mi je lepsie. nasla som zaujimavy clanok :
http://www.zenska-neplodnost.cz/novinky/salek-k...
Samozrejme, ze ju radsej nebudem pit kazdy den, cez vikend som ficala na bezkofeinovej 😉
S tou PN je to fakt otrasne, ja radsej pridem o peniaze, dofcu budem setrit , lebo sme len v strede roka, a bohvie co sa moze este stat 😒

saraha2
17. črc 2012

@radina já četla na stránkách poradny centra asist.reprodukce,že pokud nepiješ smrťáky,ale kávu s mlíkem-což je můj případ,mám pomalu víc mlíka,jak kávy 😀 ,tak že si můžeš dát i dvě za den 😉 já tu bezkofeinovou měla koupenou po prvním ET a pěknej fujtajbl teda...to raději nic,než to 😀

radina
17. črc 2012

@saraha2 Jeej , super, lebo uz som mala vycitky, googlim si nejake rady na anglickych strankach, a vsade pisu daco ine 🙂 .... ale urcite male mnozstvo je OK, lepsie nez mat taku desnu migrenu, ako som mala v piatok, ze som az koktala 😖

saraha2
17. črc 2012

@radina pokud ti po kávě nebude špatně,tak si klidně slabší dej..důležité je,aby ty jsi se cítila dobře!a tělo si samo řekne,co ano a co ne.. 😉 kamarádka kafovala celé těhu..a to pije bez mléka..jen černoujiné jak otěhotněla káva přestala chutnat..takže poslouchej své tělo,to ti nejlépe poradí 😉

saraha2
17. črc 2012

@malinka_02 jaký podruhé???musíš myslet pozitivně!!takže žádné podruhé,jasný!!! 😉 já se taky ptala embryoložky při prvním pokusu na AH..a řekla mě,že podle toho,jak bude silná ta vrstva vrchní a že mě řekne pak..no když jsem volala,kdy bude transfer,tak jsem se ptala,co teda s tím a říkala,že to není potřeba,že to není až tak silný..no a včera mě ta samá embryoložka řekla,že když to nebylo předtím,že by to udělala ted a doporučila..takže si vyber 😉 no..tak co pak já,která tomu nerozumím... 😀

danny38
17. črc 2012

@malinka_02 Tak já to mám s ředitelkou domluvené, ale nemůžu na to úplně spoléhat.

ramdy
17. črc 2012

děvčata jakou listovku berete?

unkarka
17. črc 2012

Ahojky děvčata člověk tu není 4 dny a takove změny.Ach joooooo.Jinak nováčky vítám a kdo našel // tak gratuluji.Mě už se ta doba krátí v pondělí jedu do Sanusu a konečně začnu s léčbou abychom mohli na 2 IVF.

dadenka111
17. črc 2012

@radina jeeej to je dobry clanok. ja som prestala kavu pit ked som zacala pichat Gonal a prve dva dni aj ked som pila vela vody ma dost bolela hlava, nechcela som brat lieky na bolest tak som sa vykaslala na post od kavy a spravila som si. toto mi dost zaberalo na bolesti hlavy a vzdy rano som si dala kavu a pohodka a ani OHSS mi neprepukol, tak mozno aj preto 🙂

saraha2
17. črc 2012

@unkarka tak hurá!!!

danny38
17. črc 2012

@ramdy Já mám Acidum folicum

rory_g
autor
17. črc 2012

@ramdy já mám Femibion 800, kvůli vstřebávání, moje tělo ji neumí samo zpracovat..

malinka_02
17. črc 2012

@radina ja mam dovci dost, ale chteli sme jet s mm last minutem na 12 dni k mori a kdyz ivf vyslo na cervennec tak sme si rekli ze kdyz to nevyjde spravime si chut pak u more a kdyz si vezmu tyden a pak to nedopadne tezko mi hned za tyden da dalsi 2 tydny.na druhou stranu uz nevim co si vymyslet..
@saraha2 asi maji pres leto min lidi tak potrebuji vydelat 😀
@danny38 to ja nemuzu v praci vubec rict ze se snazime jinak bych letela jak namydlenej blesk..
@ramdy me listovku napsali primo v caru mam blby homocystein a listovka je na nej..je 10 x silnejsi nez ta v lekarne..

martina_81
17. črc 2012

@ramdy já baštím Acidofolan, protože obsahuje i železo,které musím taky brát a takhle to mám 2v1. 😀

alenkova
17. črc 2012

Dobry den, mam dotaz, jsem 10 den po ET dvou 8mibunecnych embriek.
Vcera se mi stalo neco s cim si nevim rady.

V noci asi o pul 1 me probudila hrozna bolest briska. Jako pri ms ale horsi. Nemohla sem se ani pohnout. Potom sem sla na zachod, na velkou a bolest asi po 4 minutach odeznela,

CHtela bych se zeptat ma nekdo podobnou zkusenost? Stalo se to uz nekomu? Mam si delat starosti o miminka? Dekuji za odpovedi

sheronka
17. črc 2012

Takže som späť od gynek. Výsledky hcg budu zajtra ráno. Robil mi sono. Takže miminko je jedno 😉 a hlavne je tam kde má byť, pekne si búva v maternici 😵 Tak som už kľudnejšia. Ukazoval mi takú bielu machuľu na obrazovke, aj fotku mi urobil, ale som ju zabudla. Srdiečko ešte nebolo, ale tak to je skoro. Termín pôrodu mi vyrátal na 7.3.2013. Podľa neho som 6tt+6. Reálne však miminko má iba asi tak 25 dní a v brušku ho mám 20 dní.

radina
17. črc 2012

@dadenka111 Aj mne sa zda, ze mi pomaha, ani pupok nemam nafuknuty 🙂

kiwisek
17. črc 2012

@martina_81 ahojky, nestíhám všechno dočítat, jsem tady ted jen sporadicky... ale ty si ela včera KET, tak at se bublinky hezky zavrtaji! hodne stesti 🙂))

radina
17. črc 2012

@malinka_02 Ja planujem dofcu az v septembri, tiez last minute 🙂
Mam dilemu, ze ci si ju mam ist vypytat k obvodnej ci na gyndu? 😒

pawlla
17. črc 2012

@saraha2 no aspon budi drov vedet co a jak a mozna to zacnem uz i driv
@ramdy no jo jenze ja jeste zadn vajicka nemam prave 😀 ale mozna mi uz daj rozpis a tak a zacnem se stimulkou
@rory_g nooo jo asi se me uz néuzou dockt po tom mem razantnim telefonatu a stezovani si 😀

bimbo37
17. črc 2012

@sheronka ahoj, no to je super. Sa teším. Ja som dnes bola tiez na krv na 14 den a HCG stúpa. mám 742. Ultrazvuk, že za 3 týždne, ale v utorok pôjdem asi svojmu, lebo som zvedavá. Už aj ja by som chcela vedieť či je to jedno alebo dve, to budem mať budúci týždeň v utorok 21 deň, tak to by mi mohol už povedať 🙂. Držím palce 🙂

bimbo37
17. črc 2012

@dadenka111 inak vidíš, asi niečo na tom bude, ja som tiež pila kávu 🙂

ramdy
17. črc 2012

@pawlla každá máme vyjíčka, některá víc, některá míň, neboj nic, až budeš míti po stimulce, tak uvidíš kolik jich tam máš, držím palce