1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

dadenka111
17. črc 2012

@radina Ako sa hovori, že káva odvodňuje (ma močopudné účinky) a pri stimulke treba veľa piť a cikať. Asi aj táto vec napomáha trošku nie? 🙂
@bimbo37 A tebe gratulujem. Krásne stúpajúce hcgčko (175->742), podľa mňa to bude jedna babuľka. Tak to som teda zvedavá. 😉

bimbo37
17. črc 2012

@dadenka111 Diki, no dúfam aj ja, lebo dve si neviem predstaviť, máme 2 izb byt a ešte psa, takže to by sme museli meniť, hehe

danny38
17. črc 2012

@alenkova Já jsem ze začátku měla docela šílenou zácpu ... ne teda že by mě vzbudila silná bolest břicha, ale vyprazdňování bylo strašné a bála jsem se pak jestli se mimís udržel chudáček 😀 naštěstí je vše ok a teď už tolik zácpou netrpím 🙂

pawlla
17. črc 2012

@ramdy no jo ia vim jen mam prave strach ze jich bude zas az moc dr mi minule rikal ze mam vajecniky nacpne malejma vajuchma bylo to videt na utz takove majinke tecky, no mam obavy co mi tam reknou ale taky jsem necekala ze to bude uz ted v patek

malinka_02
17. črc 2012

@sheronka tak to je super!!! A kdy jdes znovu?
@radina ja budu urcite prosit obvodacku protoze jinak by to bylo jasny hnedka..

malinka_02
17. črc 2012

@pawlla ja jdu zitra na UTZ 7DC tak sem zvedava jestli tam neco roste.. 😲 😲 😲

pawlla
17. črc 2012

@malinka_02 urcite ano tak pap pisni info do IP at to muzu supnout do tabulky 🙂 ja mam z toho patecniho utz pekny stach teda

mmirunda
17. črc 2012

@martina_81 Všechno nejlepší k dnešnímu svátku 🙂

pixie18
17. črc 2012

@yasminne ahojky, aj ja som sa to dozvedela asi pred tyzdnom a tiez som bola dost sokovana 😒 vedela som o hormonalnej nerovnovahe, ale ten vysledok je dost zly. ja som bola koncom juna na 1.IVF, ale mala som len 2 zrele vajicka, 1 sa oplodnilo, ET bol na 3. den, ale neuchytilo sa ☹ teraz som zacala uzivat sarapis a beriem este nejake vitaminy. chcem sa poradit aj v centre, co si myslia o uzivani DHEA. myslim si, ze to vyskusam. a urcite sa chystam opakovat testy na hormonalny profil a amh v blizkej dobe. tak drzim palceky, nech to vyjde, daj potom vediet 😵 a bola si na IUI alebo IVF?

fionna
17. črc 2012

Ahoj holky, tak se k vám přidávám. Ve středu jsme objednání na první pohovor do CAR v Olomouci. Tak protože jsem v tom úplný začátečník, určitě budu od vás čerpat rady 😉 . Jinak mám doma 2 děti a už nemám žádný vejcovod, mám jeden vaječník, je mi 38let. 🙂

danny38
17. črc 2012

@fionna Ahoj a vítám tě 🙂 Tak to jsi na tom dost podobně jako já, mám též 2 děti, taky je mi 38, nemám ani jeden vejcovod, ale vaječníky mám zatím oba 🙂

malinka_02
17. črc 2012

@pawlla ja mam taky strach ze mi fivi treba malo rostou..nebo ze si vyberem spatne ty dslsi metody k IVF..do toho nam doma netece vodatepla - odstsvka.. tak takovy prespolni podminky zrovna ted taky nejsou nejlepsi..

sheronka
17. črc 2012

@malinka_02 2.8. idem do CAR na ultrazvuk tak hádam bude už počuť srdiečko.

fionna
17. črc 2012

@danny38 A už jsi byla na IVF? Nebo, co máš za sebou?

fionna
17. črc 2012

@danny38 Jejda, ted jsem se koukla na tvúj profil a gratuluji 😉 🙂 .

danny38
17. črc 2012

@fionna Já už to mám za sebou, ale tolik se mi tady s holkama líbí, že tu pořád koukám a čtu a píšu a tak 😀

motley
17. črc 2012

ahoj všem, též se připojuji, zítra jdeme na první konzultaci do CAR u Apolináře a zatím nevíme, co dál. Máme za sebou spermiogram, který je špatný a na základě toho jsme doporučeni do CAR.
Jaká byla Vaše první konzultace? Ani nevím, nač se nás třeba budou ptát či nač se mám ptát já? Jak se znám, tak budu mlčet a až vyjdu, napadne mě spousta dotazů. Za tipy předem děkuji.

mmirunda
17. črc 2012

@motley Tak tě tady vítám 😉 Já když se poprvé dozvěděla o tom, že naší jedinou možností je IVF, tak jsem tři dny proplakala a byla zoufalá. Tady holky mi to pomohy zvládnout 😉

mmirunda
17. črc 2012

@motley Tak z mojí zkušenosti. Já mám gyndaře přímo v CAR takže jsem tam chodila vždy, nikdy mě nenapadlo, že tam nakonec budu muset chodit i s partnerem, ale stalo se tak. U nás je taky šptné spermio a to je jediný problém proč jdeme do IVF ale bohužel podstatný .... Jinak jak špatné to spermio máte? Třeba bude možnost jít nejprve na IUI 😉

mmirunda
17. črc 2012

@fionna Taky tě tady vítám a hlavně držím pěstičky 😉

malinka_02
17. črc 2012

@motley nas poslali znovu na jejich spermiogram - maji trochu jine kriteria, pak oba krev na pohlavni choroby a ja HP.Z HP mi vysla spatne stitna zlaza tak sem pak resila endokrinogii a cekalo se na 2 spermiogram, po tom nas poslali na genetiku a ted konecne po 3/4 roce IVF..

strapula
17. črc 2012

ahojte babulky,vyzera to tak ze 19 si picham prvu injekciu🙂)) a zacinam stimulovat 🙂 prosim myslite na mna,nech to zvladnem a nebudem pichat do bruska cela vyplasena ☹

pawlla
17. črc 2012

Holky budu delat tabulku tak jestli chcete jeste nejake zmeny tak do IP 🙂

b.bardyova
17. črc 2012

Ahojte kocky:D pripajam sa k Vam ( teda ak mozem) s mm sme koncom juna spisali ziadost na IVF manzel mal zly smermiogram a ja mam nieco v pravom vajcovode ..a vraj s tym mozme ist na IVF ..tak uvidime , ci nam to schvalia :D ale na zakrok pojdeme az v oktobri ( kvoli pracicke ) drzim vsetkym palceky nech sa nam to podari hned :D

strapula
17. črc 2012

@b.bardyova ahoj, davno som ta tu nevidela...kedy ste pisali ziadost? my uz konecne zaciname🙂) neboli ste nahodou v care teraz v piatok?

b.bardyova
17. črc 2012

@strapula Ahojky , neboli sme :( ziadost sme poziadali koncom juna ale ak nam ju schvalia isli by sme v oktobri -kvoli praci ...musim este nieco dokoncit a potom hor sa ...inak uz si nieco platila ???alebo uz mas lieky ??

strapula
17. črc 2012

@b.bardyova uz mam predpisane injekcie,menopur...budem si to pichat sama,ak to zvladnem..zatial som platila 140 eur za tieto injekcie,dalsie platby este neviem...

b.bardyova
17. črc 2012

@strapula a mas normalne injekcie alebo ako sa picha inzulin ..inak kolko dni trvalo kym ti schvalili ziadost

malinka_02
17. črc 2012

@strapula to zvladnes..ta prvni je nejhorsi, ja uz pichala 5x a uz dobry..

pawlla
17. črc 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@herbie (CAR v USA HRC FERTILITY California) 1.IVF srpen/12
@zuzij (Pha Podolí) právě stimuluje, OPU - 18.7. (podle UTZ asi 8 vajíček), ET nejpozději v pondělí
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá (neúsp.), dalši pokus za 2 měsíce
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - 4.7. první včelka, 14.7 Pregnyl, 16.7 OPU - úroda 8 pěkných vajíček (bližší info jak se maji vajucha ve středu)
@strapula (Iscare BA) 13.7. konzultace 1.IVF, 19.7 začátek stimulace
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF – 9.7. konzultace, 20.7. UTZ
@malinka_02 (Pha Podolí) 14.7 začala stimulace na 1.IVF, 18.7 UTZ
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), čeká na MS a vše je připraveno na stimulaci na IVF
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), čeká na MS pak příprava na 2.KET
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 26.7. konzultace KET
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E), KREV 30.7
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

Šťastné ťěhulky :

@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k., TP 19.1.13
@sheronka (CAR Gyn Fiv BA) 1.IVF jún, 6.6 - 2E, 6.7. potvrzené těhu, UTZ 2.8.
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV – vše v pořádku, miminko se má čile k světu , 2.8. screening
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV – čeká dvojčátka – gratulujeme!!!
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – výsledky screeningu
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství, 24.7. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

NOVINKY PROSÍM DO IP.