1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
20. črc 2012

@rory_g ne ne u nas se mrazi kazde zvlast rikali ze rano v den ket rozmrazi dve a vlozi dve a kdyby nahodou jedno odpadlo tak rozmrazi i to treti aby byli na vlozeni dve

berunka1975
20. črc 2012

@pawlla no vidis, musis mysliet pozitivne treba verit svojmu potomstvu a ten maly anjelik ktoreho mas v nebicku ti posle surodenca a da nanho pozor... treba verit ze uz nic zle sa nestane... ja som pocas tych dvoch tehu strasne sa bala az tak ze vecer pred spanim mi strasne silno busilo srdce ze sa nieco zle opat stane a stalo sa, mozno som si to privolala svojimi myslienkami, takze hlavu hore a onedlho kocikujeme 😉

pawlla
20. črc 2012

@rory_g jinak kontryhel asi fakt fu guje doktor me pochvalil za peknou sliznici a jeste se bude merit pristi tejden ale na 10 DC je prej ulazkova

pawlla
20. črc 2012

@berunka1975 jo tak jsem rada na druhou stranu ze nemusim na OPU a nemusim do sebe cpat kopu hormonu ale jsem nervi ze jsou zmrazena jen 3 embryjka

fionna
20. črc 2012

@pawlla Nevěš hlavu, určitě ví, co dělají 😉

pawlla
20. črc 2012

@fionna no to doufam ale uz se apon neco deje tesim se na to ale mam strach

berunka1975
20. črc 2012

@pawlla aj ja pijem alchemilku (kotryhel) tiez chcem aby sliznica po kyrete rychlo podrastla a bolo na kontrole vsetko ok a mohli sme ist na to... a kupila som si aj sarapis, docitala som sa ze s nim maju velmi dobre skusenosti na regeneraciu maternice tak dufam ze to neboli vyhodene peniaze...

berunka1975
20. črc 2012

@pawlla aj z troch mozes mat splneny sen.. ozaj ved ked vlozis dve , mas sancu mat jedno, dve, tri, ale aj styri deti, nie? ci dokedy sa vedia rozdvojit?

pawlla
20. črc 2012

@berunka1975 no me uz je z toho kontryhele az zle ale kdyz pomaha piju litr denne a asi to fakt funguje jen nejsem moc nadsena z toho ze zas pristi tejden budu muset jet takovou streku do brna ale utz prej musi byt no a daj mi leky a rozpis tak jsem fakt zvedava

berunka1975
20. črc 2012

@pawlla pijes ho pocas celeho dna? ja pijem teraz tri krat denne po 2,5 dl ale len do ovulky a pocas stimulky sa moze? alebo uz vtedy nie? kolko kilometrov mas to brno? a preco musi byt ten utz buduci tyzden? koli tej sliznici?

pawlla
20. črc 2012

@berunka1975 no v tmom se moc nevyznam ale to jedno vajocko se muze jeste rozdelit a muzou byt jednovajenca dvojcatka

pawlla
20. črc 2012

@berunka1975 ja jsem z ostravy to je necelych 200 km no dve hodky cesta, jo k uli sliznici jak dal roste prej se musi na to podivat. Uvarim si konvickua a piju to cely den nekdy to mam vypude za 2 h nekdy to cucam celej den.Piju to od prvniho dne MS patnact dni a pak ne a pak zase od zacatku MS 14 dni no pri stimulce na ivf asi ne to nevim na to tam jsou ty hormony a leky ... Ja ho piju teprv 3 mesice to od te revize

rory_g
autor
20. črc 2012

@pawlla tak to je paráda, že budou dvě! No a kontryhel je super, pij ho jen do ovu, potom už ne, způsobuje prokrvování dělohy, tak aby nevadil 😉 Mám z Tebe radost a těším se 🙂
@saraha2 a co Ty beruško? Odpočíváš? Moc na Tebe myslím

pawlla
20. črc 2012

@rory_g no ja moc nevim kdy mam ovulaci ja to na sobe nepoznam tak ho piju od prvniho dne ms 14 dni a pak az zas jak prijde ms

pawlla
20. črc 2012

@pawlla nevim jestli jsem udelala dobre nevim jestli mam brecet nebo co

pawlla
20. črc 2012

@rory_g to melobyt pro tebe 😀 zas jim to tu nejak nefunguje

mmirunda
20. črc 2012

Ahojte holky 🙂

mmirunda
20. črc 2012

@pawlla Ahojky zlatíčko, no vidíš, tak bude KET. Určitě tam bude ten pravej šampionek 😉 Věřím tomu .... Taky jdu příští týden do UNICY tak jsem zvědavá co se dozvím já ☹ Taky mám strach

mmirunda
20. črc 2012

@saraha2 Ahojky beruško, hezky odpočívej, myslím na Tebe ♥

mmirunda
20. črc 2012

@martina_81 Ahojky kočko, hezká nová fotečka 😉 A jakpak se cítíš?

malinka_02
20. črc 2012

@rory_g Podoli..no rikal ze je to pro telo lepsi nez narkoza..ja sebou manzela mela ale zda se mu to taky lepsi..to je jasby kdyz nikdy nebyl na sale..ani na gynde..

pawlla
20. črc 2012

@mmirunda no jo snad to dopadne pristi tejden v patek tam pumdu taky a pak az 24.8 na ten transfer to jsem zvedava

pawlla
20. črc 2012

@mmirunda ale furt jezdit takovou streku je des no ale tak jsem rada ze nebudu muset namopu a nrat kopu hormonu

danny38
20. črc 2012

@saraha2 Kočkooo, myslím na tebe a věřím že je vše ok 😉

danny38
20. črc 2012

@pawlla Neboj Pavli, bude to určitě v pohodě a určitě se mrazáčci zavrtají a už se tě nepustí 😉

pawlla
20. črc 2012

@saraha2 no asi odpocivas s sampionkama v brisku , myslime na tebe 🙂

pawlla
20. črc 2012

@danny38 no prave mame jen 3 tak jsem fakt zvedava hlavne jak to vyjde bez tech leku

danny38
20. črc 2012

@pawlla Neboj, určitě to dobře dopadne, všechny ti tady budeme držet pěsti 😉

pawlla
20. črc 2012

@danny38 diky 🙂 ale jsem rada ze uz to bude tak rychle hned dalsi cyklus a nemusim zas cakat

danny38
20. črc 2012

@pawlla Přesně tak 🙂 čím dřív tím líp 😉