• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. září 2017 
Ahojte kocky, hlasim ,ze v stredu rano idem na OPU ! drzte palceee ! :wink:
23. črc 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pawlla pavlínečko, beruško, hlavu vzhůru. mě se taky nikdy nestalo, aby se mi to o sedm dnů posunulo a minulej měsíc to tak bylo. Všechno bude zase dobré .... věřím tomu a ty to zvládneš. nejsi na to sama :wink: :hearts:
23. črc 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radina No jasně že držím :slight_smile: Jsem zvědavá jaká budeš nosnička :wink:
23. črc 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda dekuju, ja jsem fakt na zhrouceni z zechndesnejch nervu
23. črc 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla a proč by Ti ten Ket nemohli udělat už tenhle cyklus, kdyby to byla ms? 12DC bys šla na UTZ a vidělo by se. Nějak to nechápu,proč se to musí zas o měsíc odkládat... :unamused:
23. črc 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla bude dobře :hearts:
23. črc 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 z toho si nic nedělej, já zas mám blbej pocit,že mě nebolí prsa a podbřišek už se taky uklidnil. Jenže minule mě prsa bolely už na dotek a břicho taky celou dobu a nic z toho nebylo,takže co se týče "osvědčených" reakcí, nic si z toho nedělám, ono asi vážně každý reaguje jinak, tak buď v poho a věř si. :wink:
23. črc 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já jsem volala teď do CAR a v jednu hodinu jdu na ten UTZ, tak jsem zvědavá, co se dozvím dalšího ....
23. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda dakujeeem !:slight_smile: dnes si dr nieco ratala, pocula som 6, ale to tusim v jednom vajku, v piatok som mala v pravom 6 a v lavom 3. Snad nebudu prazdne a nepopukaju :wink: ako to vyzera s tebou ?
23. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 ja fakt nevim ms jsem mela dostat ted za 14 dni a pak mel byt za dalsich14 dni ket ale tak budu zas cekat na dalsi ms a pak az muze byt ket takze nekdy asi zari rijen nevim doufam ze to nejakmdopadne
23. črc 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak to drzim palce at je vse ok
23. črc 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radina No já stále čekám, co se bude dít. Dneska jdu na UTZ ohledně te posraté cysty a domluvím se asi na odsátí, já ji tam nechci :angry: :angry: a jak dojde ms, měla bych začít brát antiko a pak už stimulka
23. črc 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Děkuju kočko, dám vědět, ale bojím se, že se taky něco posere
@sheronka Asi kolem 8 dnu od oplodnění :wink: , už si to přesně nepamatuji.
@mmirunda To odporucam, mne ako mi ju vybrali, nic ma neboli, ani mrcha nebola bolestiva.
23. črc 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radina a bolelo to odsátí?? a kolikátý DC ti to dělali?
23. črc 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla no tak právě nechápu, proč Ti to teda neudělají dřív,když už si mrcha tak pospíšila. :unamused:
@mmirunda tak ať je všechno v poho,ať se to konečně rozjede. :grinning:
@radina super,tak ať jich je co nejvíc a všechny v super kvalitě. :wink: :wink:
23. črc 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Nie, nebolelo, bola som v narkoze :slight_smile: ale len 20 min.
Robili mi to hned prvy den cyklu, aby som potom mohla zacat hned stimulkovat.
23. črc 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Pavli, dýchej z hluboka a uklidni se. Mývala jsem když jsem byla hodně nervózní MS i 2 krát do měsíce. Koukala jsem v televizi na výzkum o MS, že kleptomanky krvácí i několikrát do měsíce. A že stres způsobuje předčasnou MS i potraty. takže se uklidni a koukej myslet na něco uklidňujícího třeba, že chováš mrně v náručí. Nebo si začni prohlížet miminkovské věcičky. prostě okamžitě začni myslet na něco pozit. a ne na tu mrchu nebo, že se něco nepovede :wink:
23. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radina Aha, takže ty jsi hned začala stimulkovat jo? Tak já mám dobrý to, že ještě tři týdny budu brát tu antiko, tak čas na to bude dost :wink:
23. črc 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 no to ja taky ne ale asi je to moc brzo ta ms tak uvidim ale moc samce tomu medavam podrbisek me boli takze to bude pekne hnusna ms a asi uz ji nezastavim
23. črc 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Děkuju Marti, no mám strach. Jde tam se mnou mamča se synovce, hlídá ho, tak se nudí a hledají si program. Tohle je přímo super program jít se mnou na gyndu :grinning: :grinning:
23. črc 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla zkus citron nebo něco hodně kyselého
23. črc 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla to je mi líto,že zas budeš čekat. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@mmirunda tak to je vážně super program, jít s Tebou na gyndu. :grinning: :grinning: :grinning: To bude v poho,neboj. Aspoň máš fajn,že Ti ji jen odsají a nemusíš kvůli tomu na laparku.
Proč citrón, k čemu jí to bude dobrý?
23. črc 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda mne ta antikon. vobec nepomohla, stale som ju tam mala. hned po narkoze, som si sla dat pichut prvu.
23. črc 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Prý citron oddaluje ms, ale nevím co je na tom pravdy. Nene o laparce nemluvil, tak snad to pořád ještě platí, přece jen to je už dva měsíce ...
23. črc 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radina tak já bych brala antiku i kdybych cystu neměla. U nás v Car se to tak dělá, že 3 týdny před stimulkou se bere antiko
23. črc 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak to jsem taky slyšela,ale myslím,že to nepomáhá. :unamused: No tak jestli mluvil jen o odsátí,tak to určitě platí. :grinning:
23. črc 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda A to z akeho dovodu? pomaha to potom nejako? ci zvysuje sance?
23. črc 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 no mela jsem to vedet nikdy nic nejde podle planu nemela jsem se tesit
23. črc 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek