1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
23. črc 2012

@mmirunda Jo jo citronu mam uz dve kila uz od rana premyslim ale nevim jestli to mam zastavit mam na to i leky ale tak se to posune o jednu ms to me nezabije teda pokud nedostanu i farkt
@martina_81

mmirunda
23. črc 2012

@radina no nevím, jestli to zvyšuje šance, ale u nás v CAR to tak dělají. Utlumí vaječníky jedním platíčkem antika a pak je vlastně nastimulují a měli by lépe ragovat

mmirunda
23. črc 2012

@pawlla ale nedostaneš 😉 ty to všechno zvládneš a s náma ti to tu bude rychle utíkat, uvidíš že jo 😉

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 já nevím, já jí nikdy oddálit nechtěla a když jo, tak jsem vzala dvě plata antika 😀

radina
23. črc 2012

@mmirunda Ahaaa, no tak potom fajn , ze som to tak brala 🙂

mmirunda
23. črc 2012

@radina přesně tak, ono to má něco do sebe, s tím souhlasím a hlavně tělo třeba potom lépe reaguje.

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 to já doufám, že to platí, jinak se mu tam složím a bude muset googlovat co se mnou 😀

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda no jo, vy holky s antikoncepcí si to můžete posouvat jak chcete 😉 , já si vždycky musela u dr. vymrčet Noretisteron, když jsem si to chtěla posunout.
@pawlla to bude v poho, nezoufej. A tak se ti to teda fakt rozjelo nebo jak to vypadá?

radina
23. črc 2012

@mmirunda vy v CZ ste v tomto popredu, resp. by som povedala, ze lekari maju viac skusenosti s ivfkom, myslim,ze u nas nie kazda berie antikon.
Akurat patram na nete, ako si mam pichnut ovitrelle. Je to jedna injekcia uz v baleni a je tam vzduchova bublinka spolu s tou tekutinou, mam tu bublinku vytlacit, ze? 😉

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 jooo byla to paráda, ale mám teď už po žížalkách a žádné posunování už nelze. K antikoncepci se navíc nikdy nechci vrátit

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda co by ses skládala? 😀 Jsi silná žena,ne? 😉

mmirunda
23. črc 2012

@radina jasně, že bublinka musí jít ven 😉

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 nooo to nevím 😀 jen nevím jak pak vysvětlím svému šestiletému synovci, že je teta uplakaná 😀

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda po IVFku by Ti snad antiko už ani nedali,ne? Nebo jo? Netuším,jak to chodí.

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda protože pan doktor byl na tetu zlej. 😉 😉 proč bys měla být uplakaná? 😀

pawlla
23. črc 2012

@martina_81 no tak zkusim to zastavit ale jinak tak stredne no rano cervena krev na wc ted jen trosku tak sance tu jeste je

radina
23. črc 2012

@mmirunda oki, diky. konecne dnes posledna injekcia, lebo uz mam brucho jak ceditko 🙂

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 taky netuším, ale myslím, si že i kdyby jo, tak bych ji stejně nebrala, na co

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 nooo se mu tam složím a bude, ale ne, on je to takovej malej rozumbrada, aby se mě neptal, co mě vyšetřovali 😀

mmirunda
23. črc 2012

@radina tak na tohle já se vůbec netěším ☹

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda to by mě zajímalo,co by sis pro takovýho prcka vymyslela? 😀 😀 😀 Já bych řekla bříško,protože cysta je v bříšku,tak bych ani nekecala. 😉 😉 😉

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 😀 😀 to nevím, tak snad se nezeptá 😀

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda s tím bych nepočítala, v tomhle věku jsou ještě takový zvídaví. 😉 Začal mě zas trošku bolet podbřišek,tak jen doufám,že je to dobrý znamení.

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 jasně že je 😉 já se tak těším, až mě budete holky inspirovat dvěma //

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda ani nevíš, jak ráda bych tě svýma čárkama inspirovala!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 Chtěla jsem zkusit testnout zítra,ale mám jít odpoledne ke kámošce na mazlení s miminkem, a kdybych tam ty // nenašla,tak bych asi byla tak v pr....,že bych nikam nešla,takže počkám do středy. No vidíš, tak jsem Ti to stejně prozradila. ale jsi první,kdo o tom ví. 😉

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 a dozví se to všichni, co dočítají 😉 ale neboj se, budu na tebe intezivně myslet a ty dvě tam spolu vymodlíme 😉

radina
23. črc 2012

@mmirunda ja uz chcem mat po vsetkom hlavne, lebo clovek nemysli na nic ine ,len na toto. 😖

mmirunda
23. črc 2012

@radina no právě, však neboj, už se taky brzo dočkáš 😉

martina_81
23. črc 2012

@mmirunda to mi je jasný,že Ty jsi byla první. 😀 snažím se být v poho a být připravená na oba výsledky. 😒
@radina jo, a každej ti akorát říká, ať na to nemyslíš, viď? Nejoblíbenější věta všech lidí okolo. 😠 😠 😠

mmirunda
23. črc 2012

@martina_81 @radina
tu větu taky nenávidím NEMYSLY NA TO!!! 😠 😠 😠 bych vraždila