• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

22. září 2017 
@martina_81 No on sem pravidelně jezdí, má tady v Opavě nefroložku a jiné nevěří .... má problémy s ledvinama, má dnu a vysoký tlak a bere horu léků, tak jí taky říkal o našem IVF a tak se rozčilovala, že po něm v CAR nechtěli žádné lékařské zprávy, ale co by to pomohlo, léky stejně vysadit nemůže a tak se spermio stejně nezlepší
27. črc 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska jj, díky. :wink: Ty jsi spala po OPU 2 hodiny? Co Ti to dali za narkózu? :grinning: :grinning: Tak ať se vajíčka všechny krásně oplodní a vyvíjejí. :wink:
27. črc 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda co se rozčiluje? On v caru stejně musel uvést svůj zdravotní stav a co bere za prášky a kdyby chtěli,tak si vyžádají kartu,ne? A jak píšeš, léky stejně vysadit nemůže.
27. črc 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska Ahoj dakujem, ani ja tu nestiham citat ani som nevedela, ze si bola uz na punkcii. :sweat_smile: Tento tyzden sa mi nakopila praca. To sa ti mota hlava z tej narkozy. My sme mali celkom srandu 4baby na OPU presne kvoli tomu, ze sme si este minutku nepamatali po zobudeni a este k tomu sme trepali sprostosti. Ja som tam rozpravala nieco o sne a baba vedla zazelala dovidenia ked ju zakryvali perinou a este nieco sme blabotali ani nam rozumiet nebolo :grinning: . Komicke mi to pripadalo strasneee. Sme sa rehotali. Ja som mala tiez 13 folikov z toho 9 zrelych a 8 sa nam oplodnilo ICSI. dve isli tusim na druhy den na mrazak a dalsich 6 na PK a 2 isli do bruska a 2 blastocysty potom mrazit a 2 sa prestali vyvijat. Takze nam ostali 4E. :dizzy_face:
27. črc 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 ja mam net v mobilu vis, mam pc v praci a tam na MK nemuzu a doma to uz nezapinam..
Uz sem doma.Byla tam ta skvela embryolozka tak pry jich je 5 tak 4 zmrazili..Byli strasne mili, nechali me tam lezet hodinu potom..A ted lezim s bobiskem v brise a dam se na modleni!! AH pry nam udelali ale nepocitali.A dr byla uplne jina nez znam ale slo to ok.A car mam statni Podoli nejlepsi a nejvetsi porodnici v CR..
27. črc 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malinka_02 hodně štěstí, opatruj sebe i bublinku :dizzy_face:
27. črc 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda přesně, podle mě lék. zprávy nejsou potřeba, pokud v CARu uvedl nemoci (a to se ho určo ptali) :wink:
27. črc 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 No vidíš, tak to je super. Takže sis nechala zavést jednoho prcka? :wink: Tak hezky lež a moc přeju, ať se hezky zavrtá. :wink: :wink:
27. črc 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@briuska držím palce, úroda fakt pěkná :wink:
27. črc 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska tak drzim palecky! Ja prave mela analgosedaci moc sem se bala ale super byla sem pak uplne fit zadna bolest ani spatne mi nebylo a uplne super!
@pawlla tak to je skvely!
27. črc 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 tak gratuluju a přeji.at se krásně zavrtá!!!
@martina_81 já nemám dobré zprávy...začla jsem špinit..takže to samé,jako při prvním pokusu,jen s tím rozdílem,že to jsem žačla špinit desátý den po ET...dnes jsem osmý a je to tady zas :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:takže tak...
27. črc 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 to snad neeeeeeeeeeee. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a nemůže to být jen to špinění, jak se zavrtávají? 8.den je na ms hodně brzo,ne? vím,že spousta holek to tak mělo a já minule do poslední chvíle doufala,že to bude i můj případ.
27. črc 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 ale joooooooooooooooooo :frowning2: :frowning2: bohužel...je to brzy,termín MS mám v pondělí..tak jsem našla na netu,že když se špiní,má se utrogestan polykat,ne zavádět,tak odpolední jsem polkla,ale šance tomu už nedávám..po stejné zkušenosti..a zavrtaní by už měly být,pokud by se chytly... :frowning2: víš jak..nechci v sobě udržovat naději...
27. črc 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 no ne 8mý..dnes jsem sedmý den dokonce..no.. :frowning2:
27. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 v tom Tě chápu, ale tím spíš, že jsi teprve 7.den,to je hodně brzo na ms. :unamused: Já si minule psala s holkou, co začla špinit 9.den v noci (stejně jako já minule),pak to přešlo a teď je zhruba v 23.tt. Takže jsem taky do poslední chvíle doufala....
27. črc 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 já vím...,že jsou takové případy..ale špinění nikdy neznamená nic dobrého :frowning2: :frowning2:
27. črc 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 to já vím, ale 7.den mi vážně přijde hodně brzo. :unamused:
27. črc 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Ty ale zase zlobíš :angry: Já psala že jsem začla špinit 7den po ET byl to hnědý hlen hlavně na toaletáku a při sprchování docela dost a druhý den už dokonce naružovělo,tak už jsem se s miminkama loučila a nakonec to ustávalo a podívej kde jsme dnes.A ty máš prcky o den mladší tak to tak nějka je kolem toho 7dne.Rozlouskne to jedině test,a nebud hned smutná,špinění tak brzo nic špatného nemusí znamenat-to by byla prča kdybys to měla stejně jako já a taky oba broučky :grinning: Moooc vám to přeju.Jo a utroš jsem stále zaváděla i při špinění,prej se lépe vstřebáva do těla i dr mně to tak doporučil.
27. črc 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes kontrola a vsetko je v poriadku, 31.7. ideme na OPU,uz sa aj tesim...dobre si cez vikend oddychnem,po tych injekciach som unavena a ospala..vsetkym drzim palce:slight_smile:
27. črc 2012 v 15:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dnes sem byla na ultrazvuku, zítra sem měla jít na OPU, ale odkládá se, nejsou ještě dostatečně veliký pro odběr. Takže další ultrazvuk v pondělí a pokud už budou dostatečně veliký OPU úterý nebo středa. Holky a přítely budou odebírat spermíky ve stejný den co já jdu na OPU?? děkuji
27. črc 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Gratuluju k bublince at se hezky zakousne. :wink:
27. črc 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 Pokud nebudete brát s mražených,tak jde manža s tebou v den OPU a než odsají vajka da vzorek a pak si tě odveze domu.
27. črc 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marina_81 A tobě samozřejmně ne......Gratuluji :slight_smile:
27. črc 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Děkuji moooc, mě totiž dnes v gennetu nic neřekli..
27. črc 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 jj, Ty půjdeš na OPU a on mezitím odevzdá spermíky. :wink:
@evikj33 to bylo asi pro mě,viď? :wink: díky.
27. črc 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadenka111 no me kokntoluji ultrazvukem kvuli te revizi jestli je tam po tom vse ok no odedneska beru utros a pak 3tiho ho vysadim a cekam na MS a prednison rikal ze uz brat nemam ze chce co nejmin leku no dostala jsem i rozpis dam ho do alba
27. črc 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 jjj děkuji za info.. jdu na IVM porvé tak je pro mě vše nové víš?? Začínám se všeho docela bát a ještě musím řešit zda od 13.srpna nastoupím do práce nebo ne.. jelikož pracuji ve školce je to složité..:(
27. črc 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Dnes je to este horsie nez vcera :( ... sla som pre istotu na kontrolu do caru, a vraj to nie je ohss. uff :slight_smile:
27. črc 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 nezlobím!!informuju!! :wink:já to nemám na toaleťáku,ale na slipovce..na toaleťáku nic právě..potvora jakási..pokud se do zítřka-nebo během zítřka nerozjede červená,tak zajedu extra pro test a testnu,ale myslím,že zas ušetřím... :frowning2: je to jako přes kopírák,co bylo posledně..ty jsi šikulka,že máš oba mimísky!!!!!!!!!!!!!!já se bojím,že takové štěstí mít nebudu....no uvidíme,co z toho do zítřka bude..tak utroš teda večer zavedu..
27. črc 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek