1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
2. srp 2012

Ahojky holky 🙂 Nesu dobré zprávy, jsme v pořádku, živoučký až dost a neradi se fotíme 😀 Krev dopadla dobře, podkoží máme 2mm což je dobré, měříme 7cm, dostala jsem průkajdu a na další KO jdu až 5.9. 🙂 Ještě mě čekají další krevní testy někdy v polovině srpna a docela dost možná nebudu muset na odběr plodovky 🙂 Dneska byla u ultrazvuku přítomna i moje dcera a myslím, že to pro ní byl zážitek 🙂 Je jí skoro 19 let, tak aspoň bude dopředu vědět co a jak 😀 Nějakou fotečku vám sem dám až budu z práce doma, ale nic moc teda ... panu doktorovi se nelíbily 😀 Prcek se natřásal celou dobu na začátku, ale jak došlo na focení tak vzdoroval (celej tatínek) 😀 Dokonce mu pan doktor pouštěl jeho srdíčko, prý to občas zabírá, aby se prďolové pootočili, no a náš mrňous nic, kdyby uměl ukázat prostředníček na ruce, tak věřím, že tam na té fotce bude 😀 😀 😀

mmirunda
2. srp 2012

Konečně jsem doma. Musela jsem si po práci skočit ještě na přehradu na očenou zmrzlinu. 😵 😵 tam jí mají nejlepší

mmirunda
2. srp 2012

@saraha2 Beruško, sice to není dvojnásobek, ale hlavně že neklesá ale stoupá. Věř trošku bublince 😉

mmirunda
2. srp 2012

@danny38 AHojky kočko, no to je nádhera. A co na to dcera říkala? To je stejně sranda, že budeš mít děti od sebe o 19 let 😵 😵 ale co, jsi stále ještě mladá. Kamarádce je jak tobě a taky mám 19 dceru a k tomu dvouletou cácorku a je to pohoda. Aspoň jí s malou pomáhá, pohlídá a tak 😉

mmirunda
2. srp 2012

@malinka_02 To ti teda neřeknu, jestli Utroš zvedá BT ☹

strapula
2. srp 2012

@mmirunda dakujem 🙂 snad sa budu drzat drobcekovia malicki🙂

strapula
2. srp 2012

@danny38 to sa velmi tesim ze sa vam tak dari,davajte na seba pozor!

mmirunda
2. srp 2012

@strapula To víš že jo 😉

danny38
2. srp 2012

@mmirunda Dcera se těší, prý bude vozit kočárek a hlídat 😀 Ale myslím do té doby než začne prcek vřískat 😀

@strapula Děkuji a neboj dáváme 😉

danny38
2. srp 2012

@saraha2 Kočičko, určitě bude růst, věřím že ano 😉 Držím stále moooc pěsti a určo v pondělí hodnota bude vyšší a bude stále stoupat 😉

mmirunda
2. srp 2012

Jinak jsem si v práci zařídila volno. 22.8 nastupuju ještě dovču, na ní budu do konce srpna a od září půjdu na neschopenku a když všechno půjde tak jak má, tak už na ní zůstanu až do mateřské 😵 😵

ivapo
2. srp 2012

@danny38 tak gratulujijijiji!! Krásné zprávy!!!!!ja jdu na kontrolu v úterý... Budou ted druhe vysledky z krve.. Asi to byli ty tripl testy... Ještě se přeptám...Snad ještě udělá ultrazvuk.....

ivapo
2. srp 2012

@mmirunda vsak ono to uteče a hurá pujdes na to!!! Léto vždy utíká moc rychle .. Bohuzel 🙂 😒

saraha2
2. srp 2012

@sheronka a který den DPO jsi měla 32?? 😉

saraha2
2. srp 2012

@evikj33
@martina_81 jsem vám ani nenapsala,že od včerejšího odpoledne nešpiním!!!!!!!!!!!!tak doufám,že mimi je zavrtané a teď začne tvořit hormony tak,že se bude paní doktorka ještě divit v pondělí 😉 doufáme a věříme....

saraha2
2. srp 2012

@mmirunda já si dnes taky dala u tesca točenou 😉 nikdy neodolám,když jdu kolem 😀

ivapo
2. srp 2012

@saraha2 držím palce.... Paráda!!zavrtano 😉

saraha2
2. srp 2012

@ivapo ještě ten hormon aby jsme začli více produkovat 😉 snad se bobánek rozjede...

saraha2
2. srp 2012

@sheronka krásná!!!!!!!!!my chceme takýý!!!! 🙂

ivapo
2. srp 2012

@saraha2 papej en zdrave věci!!!!!!! Mléko.. Vajíčka........ryby.., hodně pí..... Vitaminy femibion 800.. Já uz ted beru fenpmibion 400 po 12 tt 🙂

mmirunda
2. srp 2012

@saraha2 A že ses nestavila 😉

mmirunda
2. srp 2012

@ivapo Jojo, nakonec to utíká strašně rychle

ivapo
2. srp 2012

@mmirunda přesně tak 🙂 😉 Jak si si dnes užila sluníčko? Byla koupacka? Já Jo... Supér.. Na piskarnach.... 😉

mmirunda
2. srp 2012

@ivapo Já jsem byla do tří v práci a pak jsem si jen skočila na přehrau na točenou zmrzlinku. Bojím se teď někde koupat, abych něco nechytla a nedoložilo se IVF 😖

martina_81
2. srp 2012

@saraha2 no vidíš, další super zpráva. 😀 😀 😀 A co jinak, nějaký příznaky? 😉 😉

mmirunda
2. srp 2012

@martina_81 Ahojky MArtinko, tak co? Bude zítra testík????

saraha2
2. srp 2012

@mmirunda jsem mohla,že??měla jsem od 9h do 11h čas....tak v pondělí 😉
@martina_81 příznaky žádný....nic nepozoruju..až dnes snad mírně cítím poprsí,ale spíš na omak,jinak nebolí...pupek mám ale pěkně nafouklej§dnes jsem potkala dceru od kamošky,tak se vyptávala,kam jedu atd-jsem řekla,že na nákupy a bylo vidět,jak kukla na pupek,že se zarazila úplně 😀 si myslím říkala,že mě nějak zachutnalo 😀 jo..a dnes mám sem tam pocit jako na MS..tak pořád lítám na wc zkoumat intimku....

saraha2
2. srp 2012

@mmirunda martinka testit nebude..mě to dr.zaázala,tak já jí to taky zakazuju 😉 pěkně testneme až v den,kdy půjdem na krev,at víme,jak jsme cca na tom..že martinko!!?,co ty na to? 😉

saraha2
2. srp 2012

@ivapo no..já žádné vitamíny neberu..tak asi budu muset něco přikupit 😉

mmirunda
2. srp 2012

@saraha2 Nooo, dneska jsem se v práci strašně nudila, mohly jsme pokecat 😖