1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

fionna
13. srp 2012

@martina_81 Nechápu, proč tu genetiku a imuno nedělají všem před IVF. Určitě byto ušetřilo, psychiku, zdraví, peníze i čas. Doufám, že se ti to tentokrát po tom vydaří.

stazina1
13. srp 2012

Ahoj dievčatá.
My máme z jedného IVF chlapca,kedže som už staršia osobka,tak som v tehotenstve absolvovala príšerne vela testov,genetika,plodovka a pod.Ked sa tak obzerám spätne,tak som si tehotenstvo vobec neužila,jedno stastie,že som kludná povaha a pozitívne naladená,ináč by som to dost taažko zvládala.Chodila som do práce až do poslednej chvíle a to som mala byt na rizikovom 🙂 a teraz po roku chceme dalšie mimi z IVF 🙂 Začíname koncom srpna,takže uvidíme,držím vám všetkým palčeky a hlavne nemajte čierne myšlienky 🙂

fionna
13. srp 2012

@stazina1 Držím taky pěsti, ať se brzy zadaří 😉 .

mmirunda
13. srp 2012

Krásné dobré ráno holky. Dneska jsem tááááák blbě spala. Honilo se mi v hlavě spoustu hloupostí. No mám regulérní strach ☹ Břicho bolí jako by chtěla dojít mrcha, ale to jsou podle mě jen nervíky. klepu se jak drahej pes. Už to chci mít za sebou a vědět co kdy a jak bude, ta nejistota je na hovníčko ☹

mmirunda
13. srp 2012

@malinka_02 Děkuju kočko, to víš že dám vědět 😉 Kupodivu Martin je úplně klidnej a ještě mi říká, stejně si myslím že spermio bude horší. No neliskla bys mu?

saraha2
13. srp 2012

@martina_81 neprdíme!!!!!!!!!!!to bych si nedovolila!!!!!ale jak je manžel doma o víkendu,tak jdu jen nakouknout,co tady a hned ho mám za zadkem,že se potřebuje na něco podívat,tak nestíhám reagovat na vše!!!!!!!!!!!!ale prdět na tebe??no to néééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!dočítám,jak píšeš,že jsi po ET nachodila na sluníčko..to já se i koupala 😀já jsem ale pacient...já si myslím,že by jsi měla dělat to,co ti tělo dovolí a při čem se cítíš dobře....být na nervy a ještě ve vedru zavřená doma,to bych nedala...
@mmirunda už jsem moooc zvědavá na info!!! 😉

saraha2
13. srp 2012

@stazina1 tak moc přeji,ať je u druhé IVF tak úspěšné,jako to první!!!!

saraha2
13. srp 2012

@mmirunda buď ráda,že je klidnej!!stačí,že jsi na nervy ty!!někdo musí zachovat chladnou hlavu!by jsi ho měla pochválit a né liskat ho!! 😀 já se z tebe picnu 😀

mmirunda
13. srp 2012

@saraha2 To já ho pochválím, ale aby mi říkal, že ten výsledek bude ještě horší 🙄 🙄 Ale máš pravdu, nervní jsem teda za oba. Od rána lítám na záchod 😀

saraha2
13. srp 2012

@mmirunda na druhou stranu je dobře,že je připraven na horší variantu,ale samozřejmě píchání pomohlo a bude to určitě lepší a bude jen mile překvapen!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

saraha2
13. srp 2012

@mmirunda klíííd!!!ať tě to ještě neklepne 😀

mmirunda
13. srp 2012

@saraha2 V to doufám, no sama jsem zvědavá jak dneska dopadneme. Za tři hodiny vyrážím, takže ještě docela čas, nevím co budu dělat do té doby 😖

mmirunda
13. srp 2012

@saraha2 Dovedeš si mě pak představit před OPU nebo ET? 😀 😀 to bude teprve prdel

danny38
13. srp 2012

@mmirunda Mooooc držím pěsti Miruš, to zvládneš 😉 jsem napnutá jak kšandy, pak podej info 😉

radina
13. srp 2012

@martina_81 myslela, som to tak, ci sa napr. neda nejako zvysit sance prostrednictvom vitaminov, alebo nejaky cvikov a tak, ale to si asi clovek musi vygooglit na zahr. strankach ,lebo u nas je veda v tomto smere asi pozadu 🙂

saraha2
13. srp 2012

@mmirunda dej si v klidu kávičku,nachystej si věci,co budeš potřebovat a snaž se myslet pozitivně,že to konečně vypukne!!!!!!!neboj se nic,my tě tady srovnáme 😀 OPu nic není...Et taky ne..nejhorší to bude pak to čekání,ale to už víš tady od nás,že je to na palicu..

mmirunda
13. srp 2012

@danny38 🙂 to víš že dám

mmirunda
13. srp 2012

@saraha2 No nejvíc se těším na to, až na ně vytasím "svoje" péro 😀 😀 to budou čubrnět 😀

radina
13. srp 2012

@fionna Fuha, tak to drzim palce. mojej znamej tiez takto robili testy po narodeni dietata, lebo mu zistili rakovinu. A genetika im zistila, ze aj to druhe dieta by ju tusim na 40 % malo ☹ .... a to obaja rodicia su v poriadku.

saraha2
13. srp 2012

@mmirunda jen aby to péro nebylo v ceně léků 😀 pak hned podej info!!

mmirunda
13. srp 2012

@saraha2 já jim dám v ceně léků, to uvidí ten bugr 😀 😀 žádný pero neplatím, když mám "svoje" 😀 😀

mmirunda
13. srp 2012

@saraha2 A jak ty se vůbec cítíš těhulko? a kdypak zase vyrazíš do Brna?

saraha2
13. srp 2012

@mmirunda zítra mám píchnout agolutin,tak nevím,jestli si nefrknu do caru,at mě to píchnout,protože ta zdr.sestra,co mě to píchala je na dovolené..manžel teda říká,že to píchne,ale bojím..nevím,kolik té jehly tam zastrčit atd..ještě uvidím,jinak až v pátek ultrazvuk..

mmirunda
13. srp 2012

@saraha2 jenže ten UTZ budeš mít asi dopoledne ne? a to já jsem v práci až od dvanácti ☹ No každopádně máš třeba i číslo v IP tak mi písni a hlavně se za mnou stav. Jsem posledně z tebe byla tak vykolejená, že jsem ti ani nic nedala 😀

saraha2
13. srp 2012

@mmirunda jj ráno zas..ale mám domluvenou kávičku s kamoškou,tak uvidím,jak dlouho se zdržím..dám vědět,pokud tam ještě budu 😉

mmirunda
13. srp 2012

@saraha2 jasně že dej, já už tam taky moc dlouho nebudu 😉

evikj33
13. srp 2012

@mmirunda Ahoj Plašanko klíííííd,dej si něco sladkého,nebo panáčka ale chlapovi ne,tomu řekni že až po spermiu,pokud bude šikovnéj a hod se do pohody na stres bude ještě spousta příležitostí 😉 Všichni tady čekáme čerstvé pozitivní info 🙂

mmirunda
13. srp 2012

@evikj33 Ahojky kočko, jdu si do obchodu pro snídani a vezmu i nějakou čokošku 🙂 aby se mi zvedla hladina krevního cukru 😀 😀 Chlap je naopak naprosto v klidu, tak to určitě zmákneme. Hned pak budu informovat jak se ty jeho mršky zlepšily nebo nezlepšily, uvidíme. Já nafasuju bodance a rozjedeeeeemeeeee tooooooooooooo 😀

mmirunda
13. srp 2012

Snídaně a čokoška ve mě, tak já vyrážím. páááááááááááááááááá

danny38
13. srp 2012

@mmirunda Drž seeeeee, Miruuuu 😉