1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
16. srp 2012

@mmirunda jasne je to davka hormonu a telo na to neni zvykla jak ja zacala stimulovat tak jsem jen spala bylo to hrozne porad unavena

mmirunda
16. srp 2012

@pawlla takže může to tím být?? Já si to myslela. Spala jsem od půl desáté a docela jsem se vyspala, ale od rána jsem jak mátoha. Jak tohle vydržím v sobotu dvanáct hodin v práci

pawlla
16. srp 2012

@mmirunda myslim ze to je tim ja taky byla unavena netroufla jsem si treba ani ridit a celej den jsem jen lezela a spala ale stejne jsem byla porad unavena

danny38
16. srp 2012

@mmirunda Tak to jsi moc hodná, až dorazím z práce písnu ti jí 🙂 Jinak opravdu hormony můžou mít vliv na tělo tím, že se cítíš unaveně. Já z té únavy už nějak nevylezla a to už žádné hormony nemám 😀 Až budeš mít utroš, to je teprve mazec, jsem si připadala, že spím i za chůze 😀

malinka_02
16. srp 2012

@pawlla jdu 20.8. na utz.Ja mam prave o vikendu narozeniny takze zitra oslava s kamarady a o vikendu rodina tak nebudu mit cas myslet na to.Ale pokud v pondeli reknou ze nic tak budu mit depku jeste i z toho ze mi je 30!!
Oni u nas neresi stav sliznice, pokazdy nechaji prvni cyklus nativ a pokud neni sliz.ice odlozi ket a dwlsi mesic se bere ten estrofen takze to neni ze bych mela sliznici ok.Oni se snazi jit co nejvic prirozene ale s tou narkozou mi to teda prijemn nebylo, ale bylo to v pohode a hned sem byla ok a ne zmatena po nakoze.
@mmirunda to vis ze muze kazdy reaguje jinak.

malinka_02
16. srp 2012

@mmirunda ja problemy nemela ani pri simulce ani pri utrosi zadna spavost ..

Tak sem se docetla ze uspecnost ket u nas v caru podoli je 26% zatimco ivf 38%. Tak to snad nema ani cenu..

briuska
16. srp 2012

holky, všechny co čekáte OPU, ET, KET...moc vám držím palce a modlím se za vás!!! ...myslete si o mě, že jsem třeba cvok...ale já v modlitby věřím. Vím, že nejde myslet na nic jiného...a všechny řeči o tom, jak na to nemyslet jsou takové prázdné...tak ať vám čas rychle utíká a moc se těším na první testy! 😉

janulkaa23
16. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky, tak dnes sem začala špinit, tak nevím zda je to začínající MS nebo, že se mimísek teprve teď uchycuje 🙂

strapula
16. srp 2012

ahojte babulky,takze IVF sa nepodarilo ☹ dnes som bola na krv a nic....tak sa z toho spamatavame ☹

danny38
16. srp 2012

@janulkaa23 Kolik dní jsi po ET? Já trochu špinila 7. nebo 8. den po ET.

strapula
16. srp 2012

@janulkaa23 ja som nespinila ani som nemala pocit na mrchu a aj tak to nevyslo,mozno prave toto je dobre znamenie 🙂

micha1a
16. srp 2012

Ahoj devcata, doufam, ze vam nebude vadit, kdyz se k vam pridam. Procitam si tuhle diskusi uz od zacatku a strasne to s vami vsechno prozivam, protoze jsem na tom podobne. Akorat jsem jeste nemela odvahu se pridat. S pritelem jsme se pokouseli o miminko cca rok, tak muj gynekolog navrhl spermiogram, ktery dle jeho slov dopadl tak, ze jsou "pomaly a liny, ale otehotnet se da". No a tak jsme to zkouseli dalsi rok. Byla jsem z toho uz fakt spatna a tak kdyz doktor navrhoval zase nejake to oddalovani, vykaslala jsem se na nej a objednala nas do Caru. Z pristupu jsem tam byla nadsena. Sice na me bylo vsechno dost rychle, ale alespon se neco delo. Dle toho puvodniho spermia jsme se az tady dozvedela, ze pocet spermii bylo pouhopouhych 4 mil. Na coz pani doktorka reagovala, ze prirozene otehotneni rovna se zazrak. Myslela jsem ze me omejou - rok nas nechal timhle prochazet i kdyz vedel, ze sance je minimalni....No abych vas zase moc nezahltila. V dubnu jsme byli v caru poprve a v cervenci uz probehlo prvni IVF. Na zacatku stimulace jsem chytila od pritele peknou chripku, tak jsem se dost bala, jesti bude vse ok, ale nakonec to odeznelo a vsechno probehlo v poradku. Mela jsem ET asi o den driv pred Sarou, tak to s ni takhle na dalku prozivam 🙂 Dve carky jsem totiz taky na testu nakonec objevila a zitra me ceka druhy ultrazvuk, na ktery se uplne tresu. Priznaky totiz podle mne skoro zadne nemam, az na to, ze mam nafoukle bricho, coz se pry stava. Na predchozim ultrazvuku mi nasli i cysty, ktere prave vznikaji ze vsech tech hormonu, ktere do nas cpou.
Jinak bych vas chtela vsechny moc podporit, vim presne co vsechny prozivate. Jsou to nervy a asi budou uz naporad...Cely ten proces IVF pro me nebyl nijak narocny fyzicky, nemela jsem zadne vedlejsi priznaky, nic me nebolelo a tak, ale na psychiku to tedy zahul je a strasny. Takze jeste jednou vam vsem drzim palce, at uz teprve cekate na ty dve carky anebo jste je uz objevili 🙂 A jeste jednou se omlouvam za tak dlouhy prispevek...

lenkavav
16. srp 2012

@janulkaa23 Ahoj, tak ja spinim uz 5 den. Stale cakam, ci to prestane alebo zacne menstruacia, no stale je to rovnake, tak ma to troska ukludnuje. Ale od vcera citim intenzivne, ze sa nieco v podbrusku deje. Dnes ma psychicky odrovnal ten negativny test, no stale verim, ze to bolo zlym testom a snazim sa mysliet pozitivne. No dnes som aj mimoriadne unavena, vacsinou lezim a spim. Pisala si predtym, ze si dnes budes robit test. Tak si nakoniec nerobila? Ja si spravim asi v nedelu dalsi kedze v pondelok idem na krv, tak aby som bola pripravena na ortiel.

danny38
16. srp 2012

@strapula To mně moc mrzí ☹ Ale nevzdáváš to, ne? Máte mrazáčky?

danny38
16. srp 2012

Včera jsem holky šla na tu krev na ty slavné triple testy, tak za 14 dní už snad budu vědět ortel. Doufám že to co nejrychleji uteče, abych nebyla moc nervní.

briuska
16. srp 2012

@janulkaa23 kolikáty den po ET jsi? 8 dET? Já jsem taky trochu krvácela...ještě to nemusí být ztracené...moc držím palce!! 🙂

@lenkavav hrozné nervy...já vím...chybí tu smajlík s obejmutím....
@strapula moc mě to mrzí.... ☹ ...kolikátý to byl pokus?

mmirunda
16. srp 2012

@micha1a Tak držím palečky,ať vyšetření dopadne dobře ...

mmirunda
16. srp 2012

Holky, usnula jsem, jsem totálně k.o. a nevím co s tím ☹

janulkaa23
16. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@lenkavav @briuska @strapula @danny38 Holky, dnes sem 10tý den po ET...malinko sem špinila, ale na vložku to není... ale sestřička říkala, že každá to má jinak a každýmu se uhnizďuje jinak, jiný dny.. tak nevím... Test sem si dnes nedělala, tak počkám asi do víkendu zda se rozjede mrcha nebo ne...

lenkavav
16. srp 2012

@briuska ano, su to hrozne nervy...clovek tak velmi chce dieta a vsetko preto urobi a vytrpi a taky, co ich ani nechcu ich maju...jaj, nemozem uz pozerat ani televizne noviny, lebo by som tie matky povesala..... peciem kolac a pojdem asi rozniest sestre, mamke a tete, aby som troska vypadla a vypla, inak sa zblaznim....

lenkavav
16. srp 2012

@janulkaa23 no my mame dni rovnako, ja spinim 5. den ako som pisala a tiez to nie je ani na vlozku. Aj nieco citis? Ja od vcera vecera intenzivne citim, ze sa nieco deje, len neviem, ci je to dobre alebo zle. Aj som dnes obmedzila vsetku pracu, tak uvidime, len sa musim ukludnit... lebo ma cely den chyta raz depka raz nervy z tej neistoty...

janulkaa23
16. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@lenkavav mě bolí celý den břicho a odpo sem začala špinit, tak nevím...

pawlla
16. srp 2012

@mmirunda nic s tim nejde delat a jak bude utros buds uplne spaci ale tak hodne odpocivej ja vim jake to je ja musela na tejden pri stimulce dat malou k babicce jak jsé nebyla schopna vubc niceho

pawlla
16. srp 2012

@janulkaa23 ale to nic neznamena pokud hodne nekrvacis je nadeje ja jak jsem zacala krvacet tak mi bylo dobre nic me nebolelo ani bolesti jako na ms proste nic jen krev a to ze se v deloze neco deje je dobre moc ti drzim palecky at jsou jen dobre zpravy uz jsou potreba

pawlla
16. srp 2012

@strapula to me opravdu moc mrzi a mete nejake mrazacky? Ja vim jak ti je jakej to je desnej pocit ale nevzdavej to

mmirunda
16. srp 2012

@pawlla hele e to budu mít i utroš i agolutin???? Já se fakt zblázním. Nevím jak dám v sobotu tu dvanáctku ☹ Nikdo ji za mě nechtěl vzít, ani mi ji vyměnit, krávy jsou to 😠 😠 😠

janulkaa23
16. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla to není ani krev... je to jen ten nahnědlý výtok víš?? No doufám, že to bude ok

darazv
16. srp 2012

@janulkaa23 Ja si myslim že sa možeš potichučky tešit myslim si ze je to uhniezdovanie a že ti už deloha pracuje 😉 hnedy vytok je dobré znamenie samozrejme pokial to nieje s krvou 😉 držim palčeky a potom nakuknem na tu radostnu novinku ked budeš pisat že máš dialnice na testiku 😀 opatruj sa

janulkaa23
16. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@darazv děkuji..krev tam není vůbec... no uvidíme ráno 🙂 zda nepřjde mrcha...ty jo ráda bych věděla co se mi v těle děje

pawlla
16. srp 2012

@mmirunda ne ne 14 dni do testu agolutin a pak jak nakdes // tak pak az utros budes zavadet