• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@janulkaa23 taky si myslim ze to je dobre znameni :slight_smile: Tesime se na // na testiku
16. srp 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla takže si nemyslíš, že to je začínající mrcha?? A nevadí, že až 10tý den po ET??:slight_smile:
16. srp 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 neee ale beeeez s mrchou ja si myslim ze je to tim jak deloha pracuje roztahuje se a mi i se zavrtava i na netu jsem o tom hodne cetla ze takove spineni je dobre znameni hlavne bud v klidu myslim na tebe at mas zachvilku peknou fotecku z UTZ :slight_smile:
16. srp 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla děkuji jsi zlato... a nevadí, že až 10tý den?? Tobě taky držím pěstičky
16. srp 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulkaa23 to je individualni u nekoho 7 den u nekoho 10 je to rozhodne lepsi nez aby se nic nedelo holky ti to taky potvrdi a testit az po vikendu jo ne driv zbytecne by sis delala stresy :slight_smile:
16. srp 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 nie,zmazene nemame :frowning2:
17. srp 2012 v 07:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla zmrazene nemame,boli sme vobec radi,ze sa nejake uchytili :frowning2: trosku sa spamatame a ideme do toho druhy krat..od pondelka uz idem do prace,vobec sa mi nechce,vsetci budu na mna pozerat ako na chudinku...
17. srp 2012 v 07:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla děkuji..v pondělí jdu na krev, takže pokud test tak asi až neděle ráno :slight_smile:
17. srp 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky dneska jen same dobre zpravicky :slight_smile:
17. srp 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahooj, no ta práce mi dala pořádně na prdel, nohy mě bolely už po pár hodinách. :grinning: :grinning: Ale docela to uteklo, ty 2 denní a už mám zase volno. :wink: a lidi byli asi řádně informovaní, takže se nikdo blbě neptal a nedivil, co tam dělám,tak to bylo fajn. :slight_smile: Teď pojedem k našim,takže tady zas nebudu, ale v neděli budu sama doma, tak určitě zasednu a pokusím se vás dočíst. :grinning: :grinning: :grinning: Jak zvládáš tu stimulku? Myslela jsem na Tebe. :slight_smile: Tak se drž a já se taky v neděli zase ukážu. :wink: :wink:
17. srp 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 my už máme genetiku za sebou, paní doktorka byla moc příjemná a výsledky 11.září. :wink:
17. srp 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 tak to je fajn ze se v praci zbytecne nevyptavali no ja jsem uvazovala ze kdyby to ted nevyslo ze si asi taky budu muset najit praci pac z te minule uz me vyhodili :unamused: ale to si ted nejak nepripoustim
17. srp 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka290 jj,byla jsem nafouknutá..snaž se vypít aspoň ty 3l!!
@mmirunda áno,áno..to jsou hormony drahá :wink:
17. srp 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 tak co jak jsi dopadla ?
17. srp 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 jedna špinila 9tý den a bylo tam mimi :wink:
17. srp 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla na fotečce to asi nebude tak poznat,ale krásně jsme vyrostli :wink: a pěkně tam fazolka řádila :grinning: to bude nějaký hyperaktivní :grinning: ...dokonce nám tam něco pěkně problikávalo-podle dr.to bylo srdíčko,ale prý se teprve tvoří v tuto dobu..další kontrola v pátek.opět jsem dostala píchanec a v úterý si mám píchnout zas
17. srp 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@saraha2 jeee moc pekna fotecka tak to je dobre ze je vse v poradku a miminko pekne roste :slight_smile: Jen tak dal
17. srp 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 a kde ste na ni byli? To je super ze takhle rychle. Me spis trapi ze nemame imunologi.
@saraha2 to je skvely! Fotecka krasna! Vic takovych :wink: a kdy jdes znovu?
17. srp 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 v pátek :wink:
17. srp 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Saro!Mas krasnou fotku,drzim ti palce!Musel to byt zazitek,vid?Chtela jsem se jen zeptat jestli mas nejake priznaky?Me ceka ultrazvuk dnes odpoledne a jsem z toho pekne nervni,protoze az na to nafoukle bricho a prsa,zadne priznaky nepocituji.ET jsem mela 19.7.
17. srp 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 a to se chodi porad takhle po tydnu?
17. srp 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 u nás v caru jo..po týdnu a až je srdíčko,tak tě odešlou ke tvému gyn.
17. srp 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micha1a děkuji!zážitek jo :wink: hlavně,jak se to tam vrtělo pořád :slight_smile: příznaky žádné až na nafouknutý pupek..rifle nedopnu..prsa mám nalitý taky..jinak nic..káva mě pořád chutná :grinning: akorát si vždy kolem poledne musím jít lehnout,jinak jsem kaput..
17. srp 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micha1a tak pak dej vědět a budeme se těšit na fotečku!!!!!!!!!!!!!!!
17. srp 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 to uz se vrti mimisek jo takhle brzo ? A kolikaty jsi vubec tyden ?
17. srp 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Tak to jsme na tom fakt dost podobne :slight_smile: Tak snad taky bude vse ok...zatim tomu porad jaksi nemohu uverit.Ale cetla jsem,ze vy jste se s partnerem pokouseli o dost delsi dobu,vid?Po te dobe jsem uz ani neverila,ze nekdy ty dve carky na testu objevim...
17. srp 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla na ultrazvuku se to vrtělo pěkně teda :grinning: holky to spočetly na 6+3 tuším dnes,ale v papírech měli napsané cosi 5+6,tak já nevím..
17. srp 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micha1a noo..my se snažili 14let...pak letos první IVF-to nevyšlo,pak IUI,taky nic a teď druhé IVF je za náma..
17. srp 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 tak uvidis az budes mit prukajdu :slight_smile: uz to bude zachvilku, ja jsem cim dal tim vic nervozni
17. srp 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Ahojky ježibabo, ty ses tady zase nestavila :grinning: :frowning2:
17. srp 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek