• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

6. listopadu 2017 
@mmirunda no jo to chlap se taky boji aby mi neublizil (naaajednou) tak jsem mu rikala ze mimi tam jeste neni ze si to chci poradne uzit :grinning: dokud muzu :grinning:
@saraha2 ja bych si nejradeji nechala dat do briska vsechny tri :grinning:
18. srp 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pawlla ses zbláznila??? trojčatááááá :astonished:? :grinning: :grinning:
18. srp 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda nooo me je lito je tam nechat klidne bych brala vsechny tri :slight_smile:
18. srp 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ty jsi divná :grinning: to ti už leze na mozek. Počkej jak bys šílela až bys vážně měla trojčata :grinning: :grinning: Zkus jim to zítra navrhnout :wink:
18. srp 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda noo on mi to puvodne rikal primar Otevrel ale smal se u toho rikal tak kolik embryjek vsechny tri :grinning: a ja ze kliiido, mame doma hodne mista plno prazdnejch pokoju a ja ted stejne nemam co delat tak klidne trojcata :grinning:
18. srp 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla Blázne :grinning: :grinning: By mě šlehlo z dvojčátek natož z trojčat :grinning: :grinning: (ale ty dvojky bych snad zvládla :wink: )
18. srp 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky padlááááááááá za chvíli, tak se loučím a připojím se ještě z domu :wink:
18. srp 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ja bych dvojcatka moooc rada i trojcatka to by mi vubec nevadilo aspon bych to mela uz zasebou vzdy jsem chtela hodne deti jen nevim jak bych to odnosila tri najednou :grinning: Mame doma tri volne pokoje tak to je akorat :grinning:
18. srp 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla Ty jsi prostě blázen :grinning: Jinak asi už jsi šla do hajan, tak přeji jen ty nejsladší sníčky a pohlaď si za mě zítra bříško, až tam budeš mít miminka :wink: Myslím na Tebe a budu držet palušky :wink:
18. srp 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda diky moc jo jsem uz v posteli ale porad neco ctu a cucim do toho tabletu a ne a ne usnout :grinning: To jsou ty nervy
18. srp 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla tak to zaklapni a chrupkej :wink:
18. srp 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda no musim jinak se mi bude desne vstavat pustim si relaxacni hudbu a jdu hajat dobrou noc
18. srp 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Sladké sny :wink:
18. srp 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla Beruško posílám pozitivní energii :wink:
19. srp 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Přidávám se k Miruš :slight_smile: Za chvilku budeš mít prďolky u sebe :dizzy_face:
19. srp 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, test je negativne...opat....od rana len placem a neviem sa spamatat....
19. srp 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata, koukám, že jste pěkně ukecané, ale aspoň mám , co číst :grinning:
@pawlla Mooooc držím pěsti, ať se to povede. A těmi trojčátky jsi mně pobavila. Mýho by asi trefilo a byla bych vdova :grinning: .Jinak představa dvojčátek by se i mně moc líbila. Ale asi doktor a manžel budou proti. Měla jsem problémy v břiše donosit jedno. Jinak ti na tebe myslím a dej vědět jak ses rozhodla a kolik květinek sis nechala vložit :wink: .
@mmirunda Tak co? Brnkla jsi na souseda? :grinning:
@saraha2 Ahoj, jak se cítíš těhulko? Fotečka je krásná, závidím tiše. Máš už nevolnosti_ Objímáš záchodovou mísu :grinning: ? To, co jsem nesnášela, bych teď i uvítala :wink: :slight_smile:
19. srp 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkavav Leni, to je mi líto :frowning2: :frowning2: :unamused: . Jakou metodu jste si nechali ICSI a kolik morulek?
19. srp 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pawlla hodně štěstí Pavluško :slight_smile:
19. srp 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Tak držím palce! Teď už máš mimiska u sebe. Já právě měla loni 8 zánětů močáku a skoro všechny po sexu a to víc čistý už sme snad ani nemohli být a letos po dalších 4 zánětech sem byla na operaci s močovou trubicí tak si ale stejně ted kolem ivf a ketu radši dávám pozor..
@lenkavav to je mi líto. Tak si dneska poplač a zítra zase hlavu vzhuru a jdeme dál. Já takhle brečela před 14 dny a zítra UTZ a jdeme do KETU musíme to zkoušet, třeba to vyjde!
19. srp 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fionna Ahoj, ano mali sme ICSI. Bolo to 2. ivf. mali sme aj PK, dali sme si vlozit 2 embryjka. Tu v SR neplati, ze ak si das 1 embryjko tak mas viac zaplatenych ivf. Tu su stale platne 3. Tak velmi sme chceli.... mame 4 mrazacky, tak v septembri pojdeme opat skusit KET. Ale psychicky sme obaja na dne.... zajtra idem este na krv, ale uz tomu nadej nedavam kedze test bol uplne biely....
19. srp 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavav To, je fakt smůla. Udělali jste všechno a nevyšlo to. :frowning2: Budu ti moooc držet pěsti, ať ti KET výjde a brouček se drží. Hlavu vzhůru, psychika hraje velkou roli. Věř, že ti to výjde, nevzdávej to.
19. srp 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fionna Dakujem, velmi pomaha ak vies, ze ti niekto praje a je s tebou!
19. srp 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anoj jplky tak jedu z brna doktor i sestricka byli moc prijemni jako vzdy tak mam v brisku dva mimisky to jedno roz razeni neprezilo ale ty dva jsou prej moc pekne, dali jsem si v brne jeste obed a za nejakou jodku budu doma. Citim se dobre mam ohromnou radost ze mam mimisky uz u sebe :slight_smile:
19. srp 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pawlla Beruško, moc moc na tebe a mimísky myslím a držím palečky. Teď jen vydržet a dočkáš se dvou //. Odpočívej a opovaž se něco dělat.
19. srp 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 ahooj, na té genetice jsme byli v Pardubicíchi u dr. Bělobrádkové. A na imunologii pojedem do Hradce do fakultky.
19. srp 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda diky moc :slight_smile: noo odpocivam teda musela jsem kousek cesty ridot pac bracha byl unaveny a malem usnul ale ted sedim na papu v restauraci a pak planuju si jit lehnout a odpocivat celej tejden :frowning2:
19. srp 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla Držím tobě i mimískům moooc pěstičky :wink:
19. srp 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte zienky idem vas trosku povzbudit ja som mala 1 ivf icsi a vyslo to na 1 x ! :slight_smile: :slight_smile: na 14 den po et bolo hcg 1722 :slight_smile:
19. srp 2012 v 17:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martina_81 aha ja bych šla v Praze do Podolí.
@pawlla tak to budou dvojčáta :wink:
19. srp 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek