1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

barunka28
4. zář 2012

@zana21 aha mne povedal,že sa odlozi a o pití mi len teraz sestricka povedala..lekár nie..hm,no dakujem za rady 🙂

kive76
4. zář 2012

@mmirunda ahojky, to mi jdem na krev oba v pátek a já na další ultrazvuk, snad už po těch 5 dnech po bude lepší..

kive76
4. zář 2012

@pawlla já tu jsem... 🙂

pawlla
4. zář 2012

@kive76 to je dobre a uz priblizne vis kdy budes mit opu? Jakej mas vubec protokol?

kive76
4. zář 2012

@pawlla nevím, kdy opu, podle těch UZ ..co jsem vyčetla z internetu..tak asi ...Dlouhý protokol z folikulární fáze 2. den menstruace 20.srpna Decapeptyl depot na oddálení ovulace, a od 3. září injekce menopur..

kive76
4. zář 2012

tady jsem našla cenovou relaci některých léků a prášků, co se platí, pokud je neproplácí pojištovna
http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...

pawlla
5. zář 2012

@mmirunda ahojky tak dneska mas zase utz ze 🙂 Jsem zvedava kolik nakonec budes mit vajuch kdyz si takova pekna nosnice 🙂

mmirunda
5. zář 2012

@pawlla Ahojky Pavli, ano, asi za hoďku vyrážíme. Díky že sis vzpomněla. Prosím tě a ty folíky se pukncí vysávají a v nich jsou teprve vajíčka, že?

pawlla
5. zář 2012

@mmirunda no takhle to nejak je odsajou tekutinu a s tim ty foliky a tam v nich jsou ta vajicka ..... Aspon ja jsem to tak pochopila

evikj33
5. zář 2012

Ahoj Holky 🙂 Jj s těma folikama to tak je,je to obal a vajko je uvnitř.@mmirunda Tak Miruš na dnes zase jen dobré zprávy a pak šup an OPU a děj se vule boží 😉 Tfuj Tfuj Tfuj

pawlla
5. zář 2012

@evikj33 ahojky a co ty jak tehulkujes s dvojcatkama ?

evikj33
5. zář 2012

@pawla ahoj jj jde to i když po dnešní noci jsem byla zbitá víc ja přez den,bolelo mně břicho už nevím jak ležet a opět ranní nevolnosti.Takže slast 😅 .Už odpočítávám kdy pujdem na velky UTZ a kouknu zas na prdelky a ujistím se že je vše jak má.Nějak se to vleče.Tak peru pleny at se nějak zaměstnám,chci to hodit ven vyfoukat. 😎 Tebe to ještě nedohnalo na tu krev,nebo UTZ? Já byla 19den a bublinky byly už krásně zřetelné a HCG 13448

malinka_02
5. zář 2012

@mmirunda my sme určitě pro IVF chtěli 1 pak případně 2 pro KET ale aby sme nepřišli o ten 4 pokus.

Jinak holky my už sme v ČR včera sme jeli a v noci dorazili domu.. Ale sem strašně nemocná.. asi zánět prudušku mám to i na očích kašlu, v krku mě bolí, no jestli se to nedá dohromady tak s tím ketem zas bude zle ☹ ☹ ☹

malinka_02
5. zář 2012

@mmirunda držím palečky!

rory_g
autor
5. zář 2012

@mmirunda držím palečky Miri 😵
@malinka_02 jé co sis to přivezla za morybundus 😕 Brzy se uzdrav, taky se říká (a u mě na to zabral Prednison), že když máš oslabenou imunitu, tělo lépe embryjko přijme 😉

malinka_02
5. zář 2012

@rory_g no myslím že takhle bych ho spíš vykašlala.. kašlu až se dusím a celá se prohíbám.. asi z klimatizace no..

rory_g
autor
5. zář 2012

@malinka_02 a u dr jsi byla? Aby ses stihla vyléčit?

malinka_02
5. zář 2012

@rory_g dneska mám ještě dovolenou a tak radši budu v klidu doma.. ono je to spíš o tom se vyležet doktor mi v tom moc nepomuže.. jenže když sem ted měla dovolenou a pak potřbuju volno po KET tak ted nemužu si vzít už žádný volno.. ☹

rory_g
autor
5. zář 2012

@malinka_02 no jestli to máš na průduškách, tak Ti pomůže 😉 No a pokud chceš mimi, zdraví je vážně přednější, i kdybys měla jít na PN...

malinka_02
5. zář 2012

@rory_g já vím ale víš jak.. nemužu si dovolit přijít o práci.. sice je mimi přednější ale taky se nedaří už dlouho a nemužu být 5 let bez práce ☹

rory_g
autor
5. zář 2012

@malinka_02 tak v tom Tě chápu...já o ní bohužel přišla, šéf mě vyhodil kvůli IVF...samozřejmě do papírů mi napsal "z důvodu reorganizace", ale do očí mi to řekl 😔 Takže odstupné a 5 měsíců podpora na úp a jinak nemám na nic nárok, na nemocenskou, na porodné, na mateřskou...snad mi dají rodičovský příspěvek po narození prdelky... No a i když je to těžké táhnout z jednoho platu, jsem nejšťastnější na světě, že jsem se bez 4. hodinového dojíždění a neustálého stresu v práci odpočinula a konečně se stal zázrak. Vím, že to nějak zvládneme, i když nefunguje ani jedna tchýně...

martina_81
5. zář 2012

@mmirunda ahooj, tak jsem se po dlouhé době zase dostala k pc a jen kvůli Tobě jsem to od pondělka dočítala,abych věděla, jak na tom jsi. 😉 Ty seš ale nosnice,moc gratuluju k takové úrodě. 😀 😀 😀 A dneska máš teda poslední UTZ před OPU?

martina_81
5. zář 2012

@pawlla ahooj, moc gratuluju k úspěšnýmu KETu a přeji, ať je všechno v pořádku. 🙂

malinka_02
5. zář 2012

@rory_g no my by sme to právě nezvládli máme hypotéku na 2 mil a platit ji musíme..Porodné bych stejně nedostala ale nedokážu si představit rok bez nemocenské a pak mateřské by sme fakt neměli asi co jíst.. Já v práci taky nemužu nic říct, pořád si vymýšlím a doufám, že to nepraskne..
@martina_81 a co ty? Čekáš na nějaká vyšetření vid?

rory_g
autor
5. zář 2012

@malinka_02 taky máme hypotéku, kdo v dnešní době něco takového nemá, co 😔 Ale na nás je vidět, že se to zvládnout dá (tím rozhodně nechci říct, abys hodila práci za hlavu 😀 ), i když fakt už nejsme střední třída 😝

martina_81
5. zář 2012

@malinka_02 ahooj, příští týden mám volat na výsledky genetiky a v říjnu jdeme na imuno,takže pořád čekáme. 😒 Co sis to prosím Tě z té dovolené přitáhla? 😖 Tak snad to stihneš do toho KETu vyléčit. Kde jste vlastně byli? 😉

pupidu
5. zář 2012

@rory_g taky jsem přišla kvuli IVF o práci a důvod ve výpovědi "zrušení pracovního místa". Všichni víme svoje, ale to je tak asi všechno. Jak říkáš, odstupné, pracák...ale ty máš aspoň to štěstí, že budeš mít prdelku brzy u sebe 😵 Moc ti to přeju, protože jsi to taky určitě neměla jednoduchý 🙂

rory_g
autor
5. zář 2012

@pupidu to neměla, čekala jsem 10 let...ale nikdo z nás tady, kdo musí jít z nějakého důvodu na IVF, to nemá jednoduché. Věřím, že na každého nějaké to mimčo čeká 🙂

mmirunda
5. zář 2012

@martina_81 Ahojky Marti, a všechny 😉

Tak jsem z UTZ doma. Levá strana dotáhla pravou, takže na pravé straně cca 13 folikulů, největší okolo 24mm a levá strana 12 folikulů velikosti okolo 20mm. Dneska už nic nepíchám, jen večer pregnyl, pak zavést tabletku, zítra večer taky jednu, dvě tabletky antibiotika a v pátek v 8,30 OPU. No mám pěkně staženou prdelku a mám strach, ale zvládnu to !!!! Musím. Tak na mě prosím myslete 😉

pawlla
5. zář 2012

@evikj33
@martina_81 diky moc 🙂

No holky dneska jsem nedobrovolne sla na UTZ stalo se mi totis neco hodne neprijemneho. Jela jsem z uradu prace a mel jsem nehodu jeden desnej chlap to neubrzdil jel moc rychle a narazil do me zadek auta mam uplne znicenej ( pul roku nove auto) tak js byla v soku a desne nastvana a zacala jsem mit krece v podbrisku 😒 tak jsem volala tatkovi a brachovi prijeli vyridili pojstovny nahradni auto a me zavezli na pohotovost do nemocnice .... Takze deti v poradku ja jen v soku mam lezet a odpocivat a byt v klidu ..... Je to hrozne clovek malem prijde o deti kvuli pitomci ktery neumi jezdit 😢