• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. června 2017 
@malinka_02 no to ja fakt nevim byla jsem jeste dost v soku hlavne jsem chtela vedet jestli je vsechno v poradku
@mmirunda tak drzim palce at se podari a je vsechno ok. Ja jdu uz spat sice lezim ale uz to zalomim uplne :slight_smile:
5. zář 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Tak dobrou noc a hezky se vyspinkej a odpočiň si. Já musím čekat do desíti na pregnyl ...
5. zář 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no jo vlastne ten pregnyl se musi davat vecer uplne jsem na to zapomela :slight_smile: tak se pekne pichni. Dobrou noc :slight_smile:
5. zář 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Tak aspoň takhle si "zapíchám" :grinning: Dobrou :hearts:
5. zář 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evikj33 já vím, jenže mě trhá srdce se koukat jak všem kolem už podruhé rostou bříška .. prostě to nedávám..
@darazv bohužel.. mrcha dorazila ještě dřív takže jdu 10 den cyklu na UTZ to je před veletrhem a pokud řekne přijdte zítra a pak pozítří tak nevím vubec co bude.. :frowning2: ale začla sem špinit už 20 dc tak to nemělo cenu..
@mmirunda no u nás se narodili mimča už v březnu..
5. zář 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla aha já myslela že bylo už něco vidět..
5. zář 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Tak já tady na koníkovi jsem teprve od ledna a to jsem založila skupinku a od té doby se známe, takže jsme všechny začali na stejné startovní čáře :slight_smile:
5. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Uplně chápu,vím jak mně bylo když na každé oslavě bratranci rejpli že se neumíme malému postarat o sourozence,jednoho žena byla poprvé na potrat,má dvě holky už školačky,druhého žena přišla poprvé o vejcovod dnes už má dvě děti a čeká třetí a ten nejmladší už má taky dvě.A všichni jsou mladší než mi.Ale člověk nesmí podlehnout,protože se pak jen trápí a ani vztahu to nepomáha.Musíš být optimistka a sedne to i na vás :wink:
5. zář 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda my začínali právě téma červen před červnem jako - snažíme se od června tak sme se taky seznámili tam ale už je to rok a půl skoro i srazíky se dělají..
@evikj33 no mě to bohužřel nejde no :frowning2:
5. zář 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Taky jsem už jeden srazík začátkem prázdnin měli :wink:
5. zář 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda a vy ste z podobné lokality?
5. zář 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no neco videt bylo ale nic moc pac mi delal uzt pres bricho tak mi to nemoh rict stoprocentne kolik jich tam je :slight_smile:
6. zář 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobra ranko holky at se dneska dari. :slight_smile:
6. zář 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda aHOJKY, TO JÁ nevím...to záleží na tom zítřejším ultrazvuku, jo a zítra krev nám budou i odebírat..pokud nic moc tak asi budu dál píchat přes víkend menopur...3 ampulky jednou denně...a asi pak půjdu na ultrazvuk v pondělí, nebo úterý a pak se rozhodne..jsem tvoje spolubojovnice :grinning: , ale ty jsi se posunula dál...takže já zaostávám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ty jsi už tak nějak ten měsíc předtím brala nějaký ty injekce, a já teprve začala toho 3.9...takže já jsem na začátku...no holt ty budeš přede mnou o pár týdnů těhotná, a já pak hned po tobě... :slight_smile:
6. zář 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 Právě že ne, jsme z celé republiky :wink:
6. zář 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 Však to neva, budu třeba těhu jen o 14 dnů dřív než ty :wink: Tak on to totiž má každej CAR jinak, tak proto jsem píchala tak dlouho..
6. zář 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jojo já to študovala, že to bejvá různě v různých carech, i podle menzes...já napřiklad na konzultaci šla jen s tím, že nám o tom IVF něco řekne, a ona kolikátý den jste cyklu..a já že druhej, a ona tak začínáme :grinning:
6. zář 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kive76 Tak to je teda dobrý, to já si pěkně musela počkat :grinning: :grinning: ale aspoň jsi to nečekala a nemusel se kvůli tomu nervovat :wink:
6. zář 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to dneska žije :frowning2: Holky, tak kdo sem nakouknete, držte mi na zítřek palečky. Mám nějakej strach :frowning2:
6. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda neboj, mojko, vsetko bude super!
6. zář 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Dej si večer kakaičko,ráno bude prd a sbal si talismánek,sváču a pitíčko a říkej si že jedeš na školní vejlet :wink: Neboj to pujde a dobře to dopadne.Myslíme na tebe a držíme pěsti.Už jsi oholená a manža taky připraven?
6. zář 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@mmirunda ničeho se neboj, počkej, jak nám tu budeš odpo psát, jaká to byla brnkačka :slight_smile:
6. zář 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 Talismánek mám náramek od kolegyňky, dovezla mi ho z Bosny a má být prý pro štěstí, tak snad jo, jen zůstane v kabelce, Nutridrinky mám koupené, pitíčko nachystaný, holit se půjdu až kolem desáté :wink: a chlap je ještě v práci, přijde v jedenáct, ale volal, že se dneska snaží "odpočívat" :wink: Hele myslíš ( když pominu to že jsem na PN :grinning: ) budu schopná na víkend jet pryč? Máme jet do Opavy :wink: tak by třeba šla kávička :wink: ale jak říkám, nevím jestli pojedu, on jede určitě :wink:
6. zář 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g V to doufám, že tohle potom napíšu, raději se teď bát a pak psát jak to bylo v pohodě. Když já jen nenávidím, že nevím do čeho jdu, pak jak zjistím tak už mi to problém nedělá :grinning: Kdyby jsi mě viděla, jak jsem vyváděla když mě brali na sál a trhali mi osmičky na obou stranách ( prvně teda na jedné a za měsíc na druhé ) ale byla jsem jak malá, ani pusu jsem otevřít nechtěla :grinning:
6. zář 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy Děkuju těhulinko, jakpak se cítíš? jak rostete?
6. zář 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Bude záležet na tom jak bude bolet bříško,pokud hodně a budeš nafouklá,.radši lež a odpočívej,pokud se budeš cítit dobře tak klidně dojed :wink: Nelamej to a počkej jak bude,jde v prvé řadě o Tebe a oto aby jsi do ET byla redy a mohla pro bublinky :sunglasses: Pokud pojedeš pisni,at stihnem alespon to jedno kafčo do porodu :grinning:
6. zář 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 jasně, písnu, do IP ti pošlu číslo, kdyby něco abychom se nehledali, ale u bomby ( u koule :grinning: ) bychom se našly :grinning: Uvidím, zítra písnu a domluvíme se :wink:
6. zář 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda haha, to jsi mi připomněla mě, taky mi zubař musel vyprávět vtipy a pak mi násilím otevřel pusu :grinning: Budu na Tebe zítra myslet, písni pak hned úrodu :dizzy_face: Já si to teda přečtu asi až večer nebo zítra, dřív se na net nedostanu, ale myslet na Tebe rozhodně budu :sunglasses:
6. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g Děkuju kočko :wink: U zubaře je to blbý, ale že bych řekla na gyndě "tak a neroztáhnu nohy" :grinning: :grinning: Taky jsem zvědavá na úrodu, hlavně aby už bylo zítra touhle dobou :wink: a aby mršky s ocáskama byly v pohodě
6. zář 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@mmirunda určitě bude všechno OK a bude dětí jako smetí :grinning: Dvojčátka do začátku a pak ještě pár sourozenců :grinning: To by celkem čuměli, kdybys nechtěla roztáhnout nožky :grinning: :grinning:
6. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek