• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

24. května 2017 
@adriene Jojo po odběru i při stimulaci je byla nafouklá, měla jsem zaražené víš co :grinning: a byla to bolest jako blázen, teď už je to v pohodě. Snažím se těhotnět co to jde a zabydlovat je uličníky, ale teď je to na nich a na přírodě. Snad matka příroda bude milosrdná a obdaruje nás ...
14. zář 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Taky jsem byla "zarazena" :slight_smile: Mysli pozitivne a zbytek nech na vyssi moci. Ty jsi pro to udelala a jeste udelas co bude v tvych silach :sunglasses:
14. zář 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda hele kdyz mrcha ma dojit tak i pres leky..ja spinila dost a pak i mrcha..Tak od pondeli se budu klepat s tebou, ale to ty uz pomalu muzes testovat :slight_smile:
@adriene tak to je husty no..kamaradka takhle cekala trojcata musela na redukci a ma 1 klucinu..
14. zář 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Mě v CAR řekli, že by mrcha dojít neměla, proto jsem píchala tak dlouho dopředu ty injekce .... ale tak uvidím .... doufám, že už nedojde ..
14. zář 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 já myslela, že pokud se píchaj ty hormonální injekce - co by stimulace před IVF, že tím je zamezeno aby byla menzes...
14. zář 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 mě to taky utíká po kouskách. :wink: nejdřív ta genetika, pak jsem se soustředila,že výsledky budou za měsíc, teď už jsou výsledky a za chvíli bude imuno a do caru se objednám hned na den poté,co by měli být výsledky z imuna, kdyby na něco přišli,tak ať to můžem začít hned řešit. :wink:
@mmirunda tak jak je? :wink: mám pocit,že jsi mi včera ani neodpověděla. :unamused:
14. zář 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co tady čtu,že rozebíráte,jestli ms po práškách přijde nebo ne, tak já si po KEtu taky myslela,že mi to estrofem bude brzdit. a když jsem pak byla v nemocnici na UTZ,tak mi dr. říkal,že ani náhodou,že jak jsem na to přišla. Že ani Utroš ani estrofem ms nebrzdí.....
14. zář 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Jéééé promiň Marti, já asi zapomněla :frowning2: Jsem nějaká divná. Je mi pořád stejně, nic na sobě zatím nepozoruju, ale asi je brzo, jsem teprve 2 dny po ET, takže chci zázraky, který jasně že nemůžou být .... Jinak s tou ms, mě to nebrzdí estrofem, i když ho beru, ale ten Dipherelin který jsem píchala ještě před začátkem stimulky :wink:
14. zář 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda v poho, já vím,že jsi v té euforii,tak jsi na mě zapomněla. :grinning: :grinning: vůbec se nepozoruj a žádný příznaky nehledej,nemá to smysl,každá je jiná a každá reaguje jinak,tak se tím zbytečně nestresuj. :wink: jak bych nikdy nevěřila tomu,když jedna holčina psala,že přesně věděla,kdy to prcek vzdal,tak už tomu taky věřím,protože jsem to taky poznala a cítila. ale to,že se zahnízdily,to jsem nepoznala. :wink: Tak jen věř tomu,že to vyšlo a uvidíš za týden, nebo kdy se rozhodneš testovat. :slight_smile: :slight_smile: A Sára sem už vůbec nechodí? ani se Ti neozvala?
14. zář 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Tak Sára mi jen napsala sms, prý to sem teď nestíhá, ale jsou s prckem v pořádku :wink: Jinak nevím kdy mám testovat, říkala jsem si příští pátek nebo sobotu, to už budu 9 a 10 den po ET, ale uvidím, třeba i dřív. Euforie už opadla, spíš se dneska cítím pod psa, že to nevyšlo :frowning2: ..
14. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Musím teď běžět kočko, jdu ke švagrové na plk a čeká na mě mamka. Děkuju že tu za mnou chodíš a podporuješ mě. Já věřím že si toho prcka taky pod stromeček nadělíte .... Myslím na Vás
14. zář 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda tak utíkej a až tu budeš,tak písni, do pondělka mám ještě volno. :wink:
14. zář 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kive76
@mmirunda tam by to mel drzet utrogestan ale spouste holek MS prijde..me to drzrlo ale uz byla jen de nerozjela naplno.
@mmirunda takhle sem to presne mela 4 dny euforie a pak depka a strach jeste ze sem byla v praci tou dobou..no a test tyden po snehobily a to sem vedela ze neni brzo a ze to nevyslo..
@martina_81 ty si presne jak ja :slight_smile: ja rovnou z genetiky utikala o patro vys do caru abych neprisla o mesic ale me zjistili homocystein a trombofilni nutaci tak sem musela na dalsi krev..
14. zář 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 však jo, na co budu ještě čekat? Když něco zjistí, tak to můžem začít co nejdřív řešit a když nic nezjistí,tak se domluvíme na další KET a nebudu ztrácet čas. :wink:
14. zář 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kecky :slight_smile: Tak jsme konečně doma prdelky se zdaj být v naprostém pořádku,jen sestra u gyn.to pomotala tak se ještě musím objednat na Fecho,srdíčka sice skoukla,ale říkala že oni maj přesnější přístroj.mimiA váží 277g a mimi B289g. :slight_smile: @mmirunda nic nehledej někomu není ani špatně a ja blinkám ještě ted ale zas prsa cejtím až ted a někdo už odzačátku.Mimi tam jsou a prostě zustanou a basta. Tfuj Tfuj Tfuj :wink: @malinka_02 a ty už se koukej natěšit na zítra,vem si něco pro štěstí a něco nazub a vyspinkej se do ružova at jde pro miminka natěšená skoromamina,to je rozkaz a posílám taky trochu bacilu Tfuj Tfuj Tfuj :wink:
14. zář 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mmirunda nepřijde! Tedy přes Utroš nebo Agolutin by klidně přišla, ale u Tebe prostě nepřijde :slight_smile:

Nestíhám, dnes mu dr sdělila, že musím do těhoporadny pro diabetičky k Apolináři (Jsem v remisi) a musím si po kaž :slight_smile: dém jídle měřit glykémii :rolling_eyes: Tak snad bude vše OK
Moc všechny zdravím
14. zář 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 no me vysla trombofilni mutace tak me s tim posilali, nastesti muj car to zaridil od nich , ale to je Podoli..jinak posilaji do trombocentra a tam se zase ceka dlouho na objednani..
@evikj33 ja jdu az v pondeli na ketik :slight_smile: ale moc dekuju! A vis co se ti tam ukryva za kombinaci?
@rory_g tak snad budes mit vysledky v pohode a nebudes to potrebovat..
14. zář 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Já jsem nějak mimon,myslela jsem že už zítra,ale jinak vše platí,jen datum posunem :grinning: Jj už to mám i na papíře co se nám tam vrtí :slight_smile:
14. zář 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 no tak povídek prehanej sem zvědaví!!!vzhledem k tomu jak to píšeš to tipuju minimalne na jednu holčičku možna na dvě určitě ne dva kluci :wink:
14. zář 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 já chtěla bejt děsně tajemnááá :grinning: Jak říkal manža když jsem mu to volala:tak co je to žirafka(Holčička) a sloník(klučík) :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. zář 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martina_81 Jsem tuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:
14. zář 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Ahojky, no ty nám neřekneš co nosší za drobky?????? No to je teda pořádek. A šup sem s tím :wink:
14. zář 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Pořádně si přečti poslední zprávu :grinning: je to tam napsáno a má předtucha se opět potvrdila :sunglasses:
14. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Jooo já myslela, že se jen manžel ptal jestli je tam sloník a žirafka. Takže páreček. To je nádhera. Tiše závidím. To je moje přání
14. zář 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Závídět nemusíš budeě mít své Prdelky :wink: mi tě pořádně poprskali,tak to musí klapnout.
14. zář 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 No doufám, euforie je pryč a já dostávám strach ... každej mě furt volá a píše jak se cítím :angry: :angry:
14. zář 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj neviete mi nahodou poradit...ked si picham gonal 87,5 denne a zdvihnem na 100ui denne zmeni sa nejak dozrievanie vajicok ??dnes som 8dc a vajucho jedno 12,5mm a 4x-8mm...co myslite bude nieco aj z tych malych alebo len ten jeden velky??
14. zář 2012 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 gratuluji..me malou vubec neváží :confounded:
14. zář 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 holka kluk?ja si to myslela..krasa krasa :grinning:
14. zář 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule chcem sa len opytat ci nemate skusenosti s niekym kto bol na kete ze kedy mozem testovat ja som dnes 9.den a nic tam nieje ci dakujem za odpoved
14. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek