• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
@mmirunda ja jsem v 7 zavedla malou do skoly a pak to na me zase prislo :grinning: A bylo mi teda pekne spatne rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já to nevydržím, musím Vám něco ukázat
17. zář 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vidíte to?
17. zář 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@mmirunda Rysuje se to tam!!:slight_smile:
17. zář 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene Vidíš ji :grinning: :grinning: :grinning: supeeer. CHlap to ještě neví, je to moc brzo, jsem 5. den po ET :grinning:
17. zář 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Vidim ji! :grinning: Testnes znovu zitra, jestli je silnejsi? Je to nadhera :slight_smile:
17. zář 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla :grinning: :grinning: ale už jen tři dny a uvdíš miminko/a na UTZ :wink:
17. zář 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene Jasně že joooo!! Nejraději bych šla testovat hned :grinning: :grinning: ale to už do zítřak vydržím a hlavně na vlastní oči je mnohem viditelnější, ani to nemusím nijak naklánět :grinning: :grinning: Ty jo, ale takhle brzo jsem ji nečekala, snad bude všechno v pořádku ... žadné biochemické těhu nebo tak a vše bude sílit tak jak má ...
17. zář 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda vidiiim :slight_smile: teda ty jsi to nevadrzela a testla jsi jo?
17. zář 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Moc ti preju, aby byla pozitivne pozitivni!!! :slight_smile:
17. zář 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla Nooo nevydržela :frowning2: :frowning2: jsem to zkusila, když mám tolik testů :grinning: :grinning:
17. zář 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene Děkuju moc :wink:
17. zář 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ale carka tam je to je super ja mela od 6 dne jen ducha a tobe jde videt pekne ze by dvojcaaatka :grinning:
17. zář 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek ICSI, PK nevím co je, ale nikdo mi o tom neříkal
@kive76 PK je prodloužená klutivace :wink:
@pawlla Ty jsi testovala taky tak brzo jako já ? :grinning: :grinning: :grinning: No vidíš, tak nejsem tak strašná. Pouhým okem jde vidět lépe než na fotce, já fotím foťákem v mobilu a ten je o ničem :grinning: :grinning:
17. zář 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda aha...no uvidíme co nám v to úterý řeknou..
17. zář 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no ja vim nokdy to na fotce nejde videt tak jako ve skutecnosti, jo ja testovala uz 6 den :grinning: Proste to neslo vydrzet
17. zář 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Jsem slaboch nooo, ale já prostě MUSELA!!! :grinning: :grinning:
17. zář 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda vsak ja vim ja jsem byla to same :grinning: Ale neco tam je prosimte hlvne se nestresuj kdyz to uz zitra nebude dalnice ze zacatku to roste pomalicku ja byla ve stresu z toho ze je test tri dny stejnej :grinning:
17. zář 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jsi odvazna, ja netestovala vubec, jak jsem se bala negativniho vysledku :grinning:
17. zář 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla neboj, nebudu se stresovat :grinning: :grinning: ( jasně že budu ) ale jsem ráda, že aspoň něco tam je. Pregnyl to být už nemůže, měla jsem poslední 5.9. a to už je docela dlouho nebo ne? Jinak čekala jsem že budu ve větší euforii, ale zatím mám docela stažený půlky :wink:
17. zář 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene Já chtěla vědět na čem jsem, ať už by to bylo tak či tak. Nečekala jsem, že tam vůbec něco bude, ale za dušíka jsem ráda :wink: zvlášť když je i viditelnej na fotce :wink:
17. zář 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda a když je to ta PK...to přesně znamená co? po jak dlouho se vajíčka nechávají ve zkumavce po oplodnění ?
17. zář 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no jo to cekani jeste chvilku potrva ale muzes byt rada ze se miminkum dari dobre :wink: a zadnej stres ted uz to neni potreba
17. zář 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 Tak my měli všechny vajíčka metodou ICSI. Kultivovali je celkem 5 dnů, den OPU nepočítám :wink: Postupně z devíti embryjek zbyly 4 siláci a dva mám v bříšku a dva v mražáčku :wink:
17. zář 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ty jo to je skvělý!! JE tam!! A už 5 den tak to je hustý!!! Gratuluju!!!

A holky já jedu tak držte palce!!
17. zář 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pawlla JJ je mi na duši lépe, to jo, i to čekání bude snesitelnější, jen se usmívám jako debil :grinning: Odpoledne má přijít na návštěvu otec s manželkou, tak snad to na mě nepoznají, ale zítra přijde mamka, a tam se obávám, že to na mě pozná hned. :grinning: Po telefonu se zatím držím, ale až mě uvidí na vlastní oči? No nevím :grinning: :grinning:
17. zář 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda Miri nooo tu by neviděl jen slepý :dizzy_face: :dizzy_face: Prskám další dávku, to budou dvojčátka, takhle brzy :dizzy_face: Další test za DVA dny, ne zítra, jasné? :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@malinka_02 yslím na tebe a držím palečky, ať se ptvůrky hezky zavrtají. A děkuju kočko :wink: Taky jsem čuměla jak puk, že tam ta druhý vyběhla tak brzo :wink:
17. zář 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek