• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@rory_g ahojky zlatíčko. Chytám další dávku a převelice děkuji :wink: Jsem ráda, že to vidíte a že jsem si to jen nevysnila :wink: Noo zkusím to vydržet DVA dny, ale pochybuju :grinning: :grinning: :grinning: spíš mě cuká počurat ještě jeden teď odpoledne :grinning:
17. zář 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak mamka to na tobe pozna hned .... No coooo mas pravem dobeou naladu, zo z am taky jsem se usmivala jak .... :grinning: Tak to jsem zvedava kolik jich v tom brisku nakonec mas :slight_smile:
17. zář 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda ne, že bych se Ti divila :grinning: Po objevu druhé čárky jsem taky testovala ještě večer, takže během prvního dne to byly 3 testy :grinning: Ale radit druhý, to umím, to jooo :grinning:
17. zář 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla Nejdůležitější je teď aby čárka sílila a vše bylo jak má. Zkusím zítra na mamku zahrát divadlo :grinning: :grinning: ale pochybuju, že mi vyjde :wink: Ona tomuhle nerozumí, ani testům, na tom testu by ona nic neviděla, tak by to nechápala :grinning: :grinning:
17. zář 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g :grinning: :grinning: :grinning: tak vidíš, mám těch testů tady tuším asi 13 :grinning: :grinning: tak ještě jeden můžu "zlikvidovat" jen se bojím aby tam taky vyběhla :grinning: :grinning: ale jako duch mě přijde docela viditelnej, žádný naklánění ze strany na stranu, jak někdy u někoho, kdo sem dá test :wink: ( myslím všeobecně sem na MK )
17. zář 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda jasně, klidně ho počůrej, když máš takovou zásobu :grinning: Jen nepanikař, kdyby náááhodou nevylezla, večer bývá hCG víc zředěné :wink: I když si myslím, že u Tebe je ta čárka fakt krásná :dizzy_face:
@pawlla a jak je Tobě, za chvilku konečně ten UTZ :dizzy_face:
17. zář 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g ja uz se bojim ted doufam ze vse bude jak ma clovek nema nikdy jistotu a porad se boji uz od ET je to silene
17. zář 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Taky se mi ta čárka líbí :wink: Nebudu panikařit, stejně jsem dneska počítala s bílým testem, tak holt počkám do zítřka no :wink:
17. zář 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda spis obdivuju ze si to zkusila uz 5 den to bych myslela ze tam nebude nic ani u tehotne!
17. zář 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 No zkusila no, jsem si říkala, že budu testovat každej den a jednou na mě prostě vykoukne :wink:
17. zář 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pawlla jj, ten strach je pořád...ale zase jsi překonala krizový 7tt, dělala sis ještě nějaký kontrolní test? Já si dělala ještě 7+1, když jsem šla na srdíčko :sweat_smile: Věřím tomu, že bude u Tebe všechno v pořádku, příznaky máš ukázkové :dizzy_face:
@mmirunda mám z Tebe fakt radost :dizzy_face: Vždycky, když tu někdo z nás otěhotní, je to paráda :slight_smile: Už jsi to říkala Martinovi, nebo radši čekáš?
17. zář 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g Nene Martin to ještě ani netuší :wink: Jemu to teda neřeknu určitě dokud nebudou stejně silné :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jsem s ním od rána doma a vydržela jsem to, ale jakoby vycítil, že je to jinak, vždy když kolem mne projde, dá mi pusu, pohladí po bříšku a to NIC netuší :wink: Dělala jsem ten mamatest, čárka tam je, ale slabunká, já měla teď moč úplně bílou, už jsem od rána mockrát čurala :grinning: Ale je tam i na jiným testu!!! není to vada :grinning:
17. zář 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g jo priznam se ze jo v sobotu jsem delal test protoze jsem mela nejakou nejistotu a ta carka tam byla driv nez tak kontrolni tak jsem se zase uklidnila :grinning:
17. zář 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Spíš mě děsí, že mám novou závislost ČŮRÁNÍ NA PAPÍRKY :grinning: :grinning:
17. zář 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@mmirunda :grinning: taky jsem dělala dva najednou, ten první byl prošlý, tak jsem mu moc nevěřila :grinning: Já to příteli musela říct, aby mi dovezl testy :grinning: Ale Martinovi bych to také neřekla, když tak zlobil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pawlla já to právě taky dělala, jestli náhodou nezmizela :wink: Jsem zvědavá, jestli budou opravdu dvojčátka :dizzy_face:
17. zář 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g Jojo zlobil a já mám testů dost a klidně si pro další zaběhnu do lékárny :wink: Nemám s tím problém :wink: Včas se to dozví :wink:
17. zář 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g taky se néuzu dockat az uvidim co v brisku je a jestli tam vubec neco je ted jsem podle PM 6+5tt a ve ctvrtek jdu na to srdicko na ten utz to od ted ani neusnu :grinning:
17. zář 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ty jsi teda nedočkavec! :wink: :wink: Ale je tam,tak moc gratuluju. :grinning: :grinning:
17. zář 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mmirunda haha to se dozví, máš na to max. 9 měsíců, i když to asi pozná dřív :grinning: :grinning: :grinning:
@pawlla no něco tam rozhodně je, tipuju to na mimčo :grinning: spíš na dvě :wink: Jé takže to jdeš taky 7+1, to je šťastný týden, ničeho se neboj a klidně spinkej :grinning: :grinning:
17. zář 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martina_81 Jsem strašná co? Ale já to nemohla vydržet :wink:
17. zář 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g To je fakt, třeba to pozná :grinning:
17. zář 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda jj,to věřím, ale jsi blázen,že jsi to zkoušela takhle brzo. :wink: Tak ať Ti čárky pěkně sílí, těším se na další testíky. :slight_smile:
17. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Děkuju Marti, ani nevíš jak moc. To víš že mám strach abych za pár dnů neplakala, ale jsem o něco málo klidnější než jsem byla, aspoň vím, že se můžou chytit, teď už je to jen na nich :wink:
17. zář 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda jj,tak jim věř a buď v klidu. :wink: Musím běžet,tak zatím ahoj a opatruj se. :slight_smile:
17. zář 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Ahojky kočko, taky se opatruj :wink:
17. zář 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g @mmirunda
ja to normlne nevydrzim a snad pujdu ke svemu dr abych uz neco videla :grinning: To se vazne neda
17. zář 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 PK je prodloužená kultivace embryí, že vklad není 3 den, ale 5. den po odběru
17. zář 2012 ve 13:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pawlla to vydržííííš, už se jen 3x vyspíš :grinning: :grinning:
17. zář 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g :grinning: :grinning: :grinning: asi jo.... Ale jsem moooc nervozni
17. zář 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pawlla nebuď Pavli, jsi regulérní těhulka :dizzy_face:
17. zář 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek