1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda ja jsem v 7 zavedla malou do skoly a pak to na me zase prislo 😀 A bylo mi teda pekne spatne rano 😝

mmirunda
17. zář 2012

Holky, já to nevydržím, musím Vám něco ukázat

mmirunda
17. zář 2012

Vidíte to?

adriene
17. zář 2012

@mmirunda Rysuje se to tam!!🙂

mmirunda
17. zář 2012

@adriene Vidíš ji 😀 😀 😀 supeeer. CHlap to ještě neví, je to moc brzo, jsem 5. den po ET 😀

adriene
17. zář 2012

@mmirunda Vidim ji! 😀 Testnes znovu zitra, jestli je silnejsi? Je to nadhera 🙂

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla 😀 😀 ale už jen tři dny a uvdíš miminko/a na UTZ 😉

mmirunda
17. zář 2012

@adriene Jasně že joooo!! Nejraději bych šla testovat hned 😀 😀 ale to už do zítřak vydržím a hlavně na vlastní oči je mnohem viditelnější, ani to nemusím nijak naklánět 😀 😀 Ty jo, ale takhle brzo jsem ji nečekala, snad bude všechno v pořádku ... žadné biochemické těhu nebo tak a vše bude sílit tak jak má ...

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda vidiiim 🙂 teda ty jsi to nevadrzela a testla jsi jo?

adriene
17. zář 2012

@mmirunda Moc ti preju, aby byla pozitivne pozitivni!!! 🙂

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Nooo nevydržela ☹ ☹ jsem to zkusila, když mám tolik testů 😀 😀

mmirunda
17. zář 2012

@adriene Děkuju moc 😉

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda ale carka tam je to je super ja mela od 6 dne jen ducha a tobe jde videt pekne ze by dvojcaaatka 😀

kive76
17. zář 2012

@kiwisek ICSI, PK nevím co je, ale nikdo mi o tom neříkal

mmirunda
17. zář 2012

@kive76 PK je prodloužená klutivace 😉

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Ty jsi testovala taky tak brzo jako já ? 😀 😀 😀 No vidíš, tak nejsem tak strašná. Pouhým okem jde vidět lépe než na fotce, já fotím foťákem v mobilu a ten je o ničem 😀 😀

kive76
17. zář 2012

@mmirunda aha...no uvidíme co nám v to úterý řeknou..

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda no ja vim nokdy to na fotce nejde videt tak jako ve skutecnosti, jo ja testovala uz 6 den 😀 Proste to neslo vydrzet

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Jsem slaboch nooo, ale já prostě MUSELA!!! 😀 😀

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda vsak ja vim ja jsem byla to same 😀 Ale neco tam je prosimte hlvne se nestresuj kdyz to uz zitra nebude dalnice ze zacatku to roste pomalicku ja byla ve stresu z toho ze je test tri dny stejnej 😀

adriene
17. zář 2012

@mmirunda Jsi odvazna, ja netestovala vubec, jak jsem se bala negativniho vysledku 😀

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla neboj, nebudu se stresovat 😀 😀 ( jasně že budu ) ale jsem ráda, že aspoň něco tam je. Pregnyl to být už nemůže, měla jsem poslední 5.9. a to už je docela dlouho nebo ne? Jinak čekala jsem že budu ve větší euforii, ale zatím mám docela stažený půlky 😉

mmirunda
17. zář 2012

@adriene Já chtěla vědět na čem jsem, ať už by to bylo tak či tak. Nečekala jsem, že tam vůbec něco bude, ale za dušíka jsem ráda 😉 zvlášť když je i viditelnej na fotce 😉

kive76
17. zář 2012

@mmirunda a když je to ta PK...to přesně znamená co? po jak dlouho se vajíčka nechávají ve zkumavce po oplodnění ?

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda no jo to cekani jeste chvilku potrva ale muzes byt rada ze se miminkum dari dobre 😉 a zadnej stres ted uz to neni potreba

mmirunda
17. zář 2012

@kive76 Tak my měli všechny vajíčka metodou ICSI. Kultivovali je celkem 5 dnů, den OPU nepočítám 😉 Postupně z devíti embryjek zbyly 4 siláci a dva mám v bříšku a dva v mražáčku 😉

malinka_02
17. zář 2012

@mmirunda ty jo to je skvělý!! JE tam!! A už 5 den tak to je hustý!!! Gratuluju!!!

A holky já jedu tak držte palce!!

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla JJ je mi na duši lépe, to jo, i to čekání bude snesitelnější, jen se usmívám jako debil 😀 Odpoledne má přijít na návštěvu otec s manželkou, tak snad to na mě nepoznají, ale zítra přijde mamka, a tam se obávám, že to na mě pozná hned. 😀 Po telefonu se zatím držím, ale až mě uvidí na vlastní oči? No nevím 😀 😀

rory_g
autor
17. zář 2012

@mmirunda Miri nooo tu by neviděl jen slepý 😵 😵 Prskám další dávku, to budou dvojčátka, takhle brzy 😵 Další test za DVA dny, ne zítra, jasné? 😀 😀 😀

mmirunda
17. zář 2012

@malinka_02 yslím na tebe a držím palečky, ať se ptvůrky hezky zavrtají. A děkuju kočko 😉 Taky jsem čuměla jak puk, že tam ta druhý vyběhla tak brzo 😉