• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. července 2017 
@malinka_02 Já to spíš myslela tak, že ne vždy píchání kolem vaječníků značí něco špatného :wink: Je jasné, že to může být cokoliv.
24. zář 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jedno foto malé berušky :dizzy_face:
24. zář 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
autor
@malinka_02 mě taky pořád bolelo břicho jako na MS a píchalo mě...
Kočárek máme tenhle:
24. zář 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
24. zář 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@danny38 jeee ro je krasa... :dizzy_face:
24. zář 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g kocarek krasnej a mate primo tuhle barvu?
24. zář 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 To je krásný viedo :slight_smile:
25. zář 2012 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Valím na předposlední bodanec :wink: co budu dělat pak :confused: to teda nevím :grinning: až nebudou injekce. pak mě asi čeká Utrogestan :angry: :angry: Ale, dneska mám čárečky na testu konečně stejně silné :slight_smile: tak mám radost. Jooo a taky si musím kouppit časopis Maminka s usínáčkem :wink:
25. zář 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mmirunda Děkuji Miru, manžel si s tím pohrál trochu :grinning:
25. zář 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Pokud ti dají Utroš, tak to už Miru vydržíš, bere se do 12.tt :slight_smile:
Jaký usínáček tam má být? :slight_smile:
25. zář 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda dobre rano tak konecne posledni jo? :wink: ja musis jeste k toktorce odevzdat moc, pac jsem se vcera proste ne a ne vycurat a pritom chodim kazdou chvili. Ale dneska jsem nejak podezrele brzo vzhuru a nejak podezrele cila :grinning:
25. zář 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 moc pekna fotecka takove velke miminko :slight_smile: ja jsem zvedava jestli se nekdy domaknu pohlavi nebo to bude prekvapko jako u male :grinning:
25. zář 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla A budeš to chtít říct? :slight_smile: Některá miminka, i když to rodiče chtějí vědět se umí parádně schovávat, takže to mají nakonec stejně jako překvapení :grinning:
Beruška roste jako z vody, už máme přibližně 413g :dizzy_face:
25. zář 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38 jo no chtela jsem to vedet i u male ale proste byla schovana kazdej utz tak bylo prekvapko :grinning: ale moc se mi nelibi ze me na tehu cuktovku poslou uz v 1 trimestru pac jsem u prvniho tehu tu cukrovku mela tak jsem vazne zvedava jak to bude ted
25. zář 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Mně zatím doktor nic neříkal, ani si nepamatuji, že by někam posílali tenkrát. Se ho na to poptám :slight_smile: Příští týden jdu na KO, zase :grinning: Na to, že je to po měsíci ty kontroly, tak to nějak moc rychle utíká :grinning:
25. zář 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 no to se sta dartne dela mezi 24. -28. tt ale ja jsem v eizikove skupine to budu muset doktorovi jeste razne pripomenou at me tam posle drive :grinning: ale cely ten oGTT je nocni mura teda pro me aspon jeste to mam v zive pameti z prvniho tehu
25. zář 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla A jak to probíhá?
25. zář 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 krásný jméno"my máme teda taky klasický český příjmení,ale pro chlapečka je jasný Sebastian,ale s holčičkou to bude horší..chtěli jsme Viktorii,ale tu má kamoška,se kterou se dost navštěvujem,tak proto se snažíme najít něco jiného..a favoritů máme až,až :grinning: Lilly,Izabela,Mia,Elisa....no a pak vyber :grinning: :grinning: :grinning:
@pawlla já koukám po mimi věcech,ale do screeningu nemám odvahu něco objednat :frowning2: bojím,bojím...
@zelvik mě píchalo pokaždé jinde....to není,že cítíš hnízdění až tak doslova,ale že se tam něco děje a že si tam mimi dělá místěčko..přesně tak,jak to píše danny :wink: ..
@malinka_02 danny má opravdu pravdu!!i mě to docent říkal-že i to špinění bylo tím,že se mimi zavrtává a dělá si místečko,tak nezlob :wink: a věř nám..
25. zář 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny38 no musim tam jit nalacno ani pit nic a pak to odeberou krev daji ti vypit tu hnusnou glukozu hnus ( ja si pamatuju ze jsem to ani za boha nemohla do sebe dostat) a pak cekas a za hodinu a pak za 2 ti delaji jeste odbery. Ja jak jsem byla na lacno pak v zaludku tu hnusnou glukozu a pak na me vytasila jehlu tak to tam semnou seklo :grinning: :grinning:
25. zář 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 no presne tak ja se taky bojim :frowning2: a v kterem jsi zed tydnu ?
25. zář 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g krásnej!!!!
@mmirunda ahoj!!opět budu potravovat a zeptám se na něco..do rána mě vyrašily dva opary :frowning2: mám v lednici dělanou zinkovou mast od kožní..můžu ji použít??já koukala včera v trafice,že mrknu na tu maminku a nenašla jsem ji tam a ptát jsem se nechtěla :grinning:
@danny38 ani se neptaej,jak to probíhá,já už z toho mám hrůzu ted :frowning2: berou na lačno snad 3ampule krve-po nějakým čase,ne hned najednou..ty tam čekáš..pak musíš vypít nějaký sladký hnus..kamoška z toho vrhla.....
25. zář 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 jeee ja mam doma Izabelku :wink:
25. zář 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 S tím výběrem jmen je to mazec, to vážně nevíš pro co se rozhodnout :slight_smile: Sebastian by se mi také líbilo :slight_smile: Koukám, že jsem skoro jako ty, já po mimi věcech taky jen koukala, ale nic nekoupila :slight_smile: Teď už mám jasno, takže něco málo začnu pořizovat, dost věcí budu mít poděděné, ale to by nešlo, abych něco nekoupila :grinning: Asi pořídím i něco tady na bazárku, protože se mi nechce kupovat nová kombinézka na zimu, když z toho prďolka rychle vyroste :slight_smile:
25. zář 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla dnes přesně 12+0
25. zář 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla krásný jméno,že?? :wink: si myslím,že vyhraje..ala manžel je hodně nadšen z Lilly a Mie..tak uvidíme..neteřinka už z nás má srandu :grinning:
25. zář 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla @saraha2 To je divné, že jsem tohle neabsolvovala u mých dvou dětí :confused: Proto se divím a ptám, protože to vůbec neznám :fearful:
25. zář 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 kéž bych tam tak nemusela!ale třeba mamka na tom byla až po porodu,protože brácha měl 4kg...
25. zář 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 když to bude ale samozřejmě nutné,tak to vydržím..co už :wink:
25. zář 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Teda do toho se ani mě nechce :unamused: Příští středu jdu na KO, tak se na to zeptám dr. jestli je to nutné nebo jestli se to dělá jen u těch co mají zvýšené riziko.
25. zář 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 já to mám napsaný v papírech,co jsem dostala,jaké je třeba absolvovat vyšetření a kdy.....
25. zář 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek