1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

denulka85
2. říj 2012

@saraha2 no mne dnes povedali ze poistovna sa vyjadri do konca mesiaca a potom sa ide na to.......

skaredekacatko
2. říj 2012

@martinazovo som rada ze niesom sama ako k doktorovi chodime kazdy sam, ale toto je ine to je o oboch. Inac neviem podla coho urcuju kratky a dlhy protokol, neopytala som sa co uz. 😒

mmirunda
2. říj 2012

@adriene Už jsem se bála 😉 co s Tebou je 😉

adriene
2. říj 2012

@mmirunda 😀 no kdyby ste meh dnes videli... jak chcipak 😀
A ja na vas myslela, co asi ktera z vas dela 😎

mmirunda
2. říj 2012

@adriene Tak hlavně, že jsi na nás myslela 😉

adriene
2. říj 2012

@zelvik Holka zlata, gratuluji!!! No zkusila jsi muj styl jit az na krev a mas to tam!! Jsem nadsena!! Cislo je krasne 😉 Moc ti to preji!!! 🙂

adriene
2. říj 2012

@mmirunda Cely vikend, ale i dnes, kdyz mi bylo desne 😎

mmirunda
2. říj 2012

@adriene No tak každopádně ti to nezávidím. Já tu ráno skuhrala, že nemám žádný, ale vůbec žádný příznaky 😕

adriene
2. říj 2012

Koukam zpetne, ze jsou tu nektere zpravy od vas pozitivni a nektere mene... proto Vam preji hodne stesti a sily do dalsich pokusu. A nenechte si tu situaci nicim a nikym zprotivit 😉

adriene
2. říj 2012

@mmirunda Bud rada, je to hrozny... ☹ Navic bych se potrebovala zacit ucit na zkousku, musim zacit psat diplomku... a s timhle to nejde 😠 Navic ty priznaky se ti jeste s nejvetsi pravdepodobnosti muzou dostavit... neni to jen o nevolnosti 😎

mmirunda
2. říj 2012

@adriene Já vím že ne a hlavně je na příznaky asi ještě brzo, co není může být za týden za dva 😉 jsem dneska teprve 5+3 😉

adriene
2. říj 2012

@mmirunda Ale 5+3 je uz super 🙂 Mne ty nevolnosti zacaly kolem 6. tydne... zvraceni kolem 8. a neskoncilo doted. Tak doufam stale, ze se to nejak umoudri 😉

malinka_02
2. říj 2012

@mmirunda a jak to mam udelat..? ☹ Prace me nebavi nechcimtam byt a neodesla sem jen protoze sem chtela miminko a tak se tam trapim uz 2 roky navic..manzel je porad pryc a tak sem furt sama..ja to tezky..

mmirunda
2. říj 2012

@adriene Tak já bych nějakej příznak chtěla, což o to, ale zrovna zvracení nevím 😀 😀

malinka_02
2. říj 2012

@adriene dekujeme.. 😉 Tak at ti je lepe..

mmirunda
2. říj 2012

@mmirunda ☹ to chápu a co zkusit si najít jinou práci, když přijde miminko tak přijde, ale aspoň se něčím zaměstnáš. Chlapa asi nepředěláme, je jakej je, sama to znám ... ráda bych ti pomohla, ale jak ☹ můžu tě jenom vyslechnout a pokusit se utěšit ...

mmirunda
2. říj 2012

@malinka_02 jedja, poslala jsem to sama sobě, tak jukni viz výše 😉

adriene
2. říj 2012

@malinka_02 Dekuji Ti, mrzi me, ze mas trapeni 😒

malinka_02
2. říj 2012

@mmirunda ja mam praci ze bych nemohla odejit ze dne na den tak to mas minimalne 2 mesice tady pak nekde jinde ve zkusebce 3 mesice,to mas 5mesicu nic ani nezkusit to si ani nedovedu predstavit..natoz pak nekde jinde furt litat k domtorum a brat si dovolenou na ivf ..tady aspon v klidu zmizim k doktorovi a uz ted se bojim ze si vsimnou ze vzdycky po mesici sem nemocna..tad uz si nebudu brat dovcu aby mo nejaka zbyla a budu ssi brat PN..

radina
2. říj 2012

Ahojte kocky, vcera som mala to ketko, a co cert nechcel , ochorela som od manzela, a to sme spali kazdy v inej miestnosti pre istotu ☹ .... desne ma skriabe v krku, soplim a kycham. vzdy mi pomaha clarinase, to je na sennu nadchu, myslite , ze si to mozem dat? zatial som si davala len take prirodne kvapky na dutiny, pastilky na cmulanie a stopangin na kloktanie. co myslite??

mmirunda
2. říj 2012

@radina tak clarinase určitě ne!! ani Stopanginpro jistotu ne, zkus spíš septisan 😉

radina
2. říj 2012

@mmirunda dik za radu 🙂 stopangin som kloktala len raz, ale cmulala som neoangin. Tak asi prejdem len na repikovy caj. 😝 A co tak tie prirodne kvapky Kaloba? to obsahuje extrakt z nejakeho korena.

mmirunda
2. říj 2012

@radina neoangin taky ne 😉 pro jistotu a Kaloba nooo nevím, všechny bylinky se nesmí v těhu 😉

radina
2. říj 2012

@mmirunda uff, tak snad to nejako nemoze uskodit embryjkam , ked som to brala len dnes? ci? zajtra si uz nedam nic.

adriene
2. říj 2012

@radina Udelej poradny caj s citronem a medem a odpocivat 😉

malinka_02
2. říj 2012

@radina byt tebou radsi lezim doma a kuryruju se prirodne cajem a medem a ono se rika ze kdyz nekdo onemoxni takze se zvysuje sance ze se embryjka chyti tak snad ro tak u tebe bude..
@adriene dekuju..padla na me strasna depka -tim jak to nevyslo a asi i tim pitomym podzimnim pocasim a mozna je to i mrchou na krku..jak prijde budu zase pit kontryhel a grepik a budu se uz tesit ze to utece..

adriene
2. říj 2012

@malinka_02 Nedivim se, ze na tebe pada depka... ono s kazdym neuspechem se to horsi a ne kazdy se hned dokaze navnadit na dalsi pokus. Ale psychika pul uspechu, vis... mozna bys mohla ted, ci casem zapremyslet nad nejakym odbornikem, ktery by ti pomohl psychiku vyladit... spouste holkam pomohla i joga 😉

malinka_02
2. říj 2012

@adriene vis co ja chodila i cvicit ale na co to je kdyz nejdriv ma clovek ms pak tyden cvicit a pak zase nemuzes kdyz sipo transferu tak to je o nicem..

adriene
2. říj 2012

@malinka_02 Ne... neni to k nicemu... Joga cloveka zklidni a podpori telo, dusi a priznive pusobi na panevni dno. A to je vse o te psychice, musi te podporit 😉

malinka_02
2. říj 2012

@adriene dekuju moc.. 😉