• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@mmirunda já bez intimky ani ranu...a po tom zážitku,jak jsem ráno kýchla jsem s ní i spala...tak mě popíšeš cestu do IP a pokud tě nenajdu,tak nažhavím drát,néé?? :grinning: :wink:
5. říj 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha2 OK, ale to najdeš :wink: si najedeš na mapy.cz a to by bylo aby nebylo. Když tak budu Tvoje GPS :grinning:. Tak já když kýchnu tak si na Tebe vždycky vzpomenu a zasměju se :grinning:
5. říj 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda
bez kalhotek, jo? tak bacha na starýho, aby ti ho tam nefouk... :grinning: :grinning:
5. říj 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@absti :grinning: :grinning: starej se bojí o mimino, takže nefoukne, co já se ho už napřemlouvala :grinning: a nedá si říct, prý až mi to v CAR dovolí :grinning:
5. říj 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda
:grinning: :grinning: já se mu nedivím, já bych se asi taky bála :slight_smile:
5. říj 2012 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@absti :grinning: :grinning: my jsme teď jak manželé po 50 letech manželství, pusu na dobrou noc a fertig :grinning:
5. říj 2012 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda
hele holky měli jste nějaké příznaky 6 den po KET? či ET?
5. říj 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@absti tak já užměla 6.den po ET // tak ani nevím, zda byly nějaké příznaky, ale vím že mě pálívala žáha :wink:
5. říj 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda pokud nešpiníš a nemáš nějaké bolesti,tak na to klidně vlítněte :wink: nás teda brzdil ten utroš..s tím jsem nechtěla..ale jinak jsme se nebáli a ještě jsem si dělala srandu,ať se tam nechytne ještě jedno a přirozeně :grinning:
5. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda
to my taky, ale já bych i chuť měla.. a možná větší něž normálně...asi na zakázaným ovoci něco bude :grinning:
5. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha2 No já bych do toho šla ale martin ani náhodou :grinning: takže smolík pacholík. a s tím Utrošem je to teda vážně hnus představa, takže nic :grinning:
5. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@absti no..já poprvé nic..podruhé pobolívání v podbřišku a cítila jsem,že se tam něco děje..
5. říj 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@absti to mi povídej :grinning: to zakázaný ovoce je prostě fajn :dizzy_face:
5. říj 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda tak bude půst a fertig :grinning:
5. říj 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@saraha2
hele a ty jsi po ETu či KETu normálně no jak to říct slušně??? no asi souložila?? to je slovo, které jako vůbec nepoužívám a teď se tady tomu směju, že jsem ho vůbc napsala :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no nic..jdu něco dělat a hlavně..upéct štrůdl :wink: ňam,ňam
5. říj 2012 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha2 :grinning: :grinning: a kočko, kterej den se ti to bude hodit? ať si můžu udělat harmonogram :grinning:
5. říj 2012 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saraha2 Tak papa, mě dojde kamarádka :wink: za chvilinku
5. říj 2012 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@absti :grinning: a co sexovat, tulit se :grinning: souložit mě přijde takový moc učený :grinning:
5. říj 2012 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda
No právě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2012 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
5. říj 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic taky mizím, za chvíli je tady kámoška, tak ať nesedím u netu :grinning:
5. říj 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda ty podnikatelko :grinning: ve středu??v po.už něco mám..
5. říj 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha2 ok, středa středa, je tady návštěvy třeba :grinning:
5. říj 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mmirunda návštěvy,joo??? :grinning:
5. říj 2012 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@saraha2 No jasně, na co jinýho myslíš :grinning:
5. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Hezké ráno :slight_smile: Jen kouknu a hned taková radostná novina @fionna No to je nádhera a celkem fofr.Tak držím pěsti at je vše Ok a brzo jste rodinka-tak to budou fofr nákupi :slight_smile:
5. říj 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda Jasně :grinning: už máme všechno nakoupené mimo kočárku :wink: (vybereme až po neděli). Jen mlíko nemám, nevím na které je zvyklá. .Stihli jsme to za 2 dny. Zapojila jsem i kluky :slight_smile: To nakupování jsem si fakt užila :wink: Táta odevzdal kartu a nestanovil limit :grinning: :wink:
5. říj 2012 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@evikj33 Fofr to byl :grinning: . V registru jsme byli na konci minulého týdne teprve zařazení a na začátek tohoto týdne volal jiný kraj, že jsme přesně k jejich holčičce. Náš kraj ještě ani nezasedal a nevybíral, protože poradní sbor ještě neměli. Tak bude maličká z jiného, protože byli rychlejší. A nám se strašně líbí, že se narodila na mého narozky. :wink:
Holky všem moc děkuji a až bude malá doma, tak se ozvu. :wink:
5. říj 2012 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@fionna takového tátu taky chci!!!!!!!!!! :grinning: :wink:
5. říj 2012 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek