1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
5. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda aha děkuji a nevíš nějaký čaj na pročištění těla?? 🙂

evikj33
5. říj 2012

@adriene Tak kolem 15tt jsem nic nepocitovala,ale pokud by tě to tlačilo hodně,radši skoč na pohotovost,mně to ted dělá hlavně po nějakém těšším jídle(jako ta čočka)nějak mně to tlačí na peristatiku.Jinak dnes už je to lepší dokonce jme byli dopo.nakoupit,stihla jsem obídek a ještě vyžehlila 2koše prádla,třetí ale nechám radši na zítra.Umě to muže taky být tím že má děloha už 1mimi nosila,takže příznaky se dostavují později,ale znáš to radši jednou naplano,než si pak nadávat 😎 Jo a taky beru pořád magnezko(lakticid)zatím 1tabletku denně,tak pokud nebereš skus přidat.

evikj33
5. říj 2012

@pawlla Pavli určo je to těžké,ale neztrácej naději podívej jak s krvácením bojovala Mia a taky jedna kočena v naši zamčené skupině s tím válčila cca do 12tt,brala ascorutin a nevím co ještě a dnes je ve 27tt.A to taky jela do špitalu s taškou že krvácela masivně,tak byla už smířena s revizí a dnes čeká Julinku 😉 Drš se zlato co má být bude.

mmirunda
5. říj 2012

@janulkaa23 Tak dělají se různé lymfodrenážní čaje na pročištění, třeba Lymfodren nebo Lymforegen, nebo čistící čaj s Vilcacorou 😉

adriene
5. říj 2012

@evikj33 Diky, take jsem premyslela, ze bych si dala magnezium... rozpustim si jedno ve vode 😉 Ja si totiz nejsem jista, zda to je pnuti delohy, nebo ta peristaltika... no uvidime 😉

janulkaa23
5. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda a myslíš, že to pomáhá, aby se lépe tělo srovnalo s umělým oplodněním??

mmirunda
5. říj 2012

@janulkaa23 to si nemyslím..... mě to taky štve, ty všechny hnusy do těla, ale co se dá dělat. Já furt přibírám ☹ už mám zase o kilo víc než před dvěma dnama ☹

mmirunda
5. říj 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, příprava na KET
@fionna (FN Olomouc), 1.IVF - 24.9.genetika ( schválená adopce - super ♥ ), pokud budou sourozenci, do IVF nepůjde, jinak nechají vložit 1E - Držíme pěstičky!!
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - dvě bublinky v bříšku, hezky odpočívej a hlaďkej bříško, ať se jim u Tebe líbí ♥♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 14.7 začala stimulace na 1.IVF, 18.7 UTZ, 23.7. OPU, 27.7. ET (1E)neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E), 1.10 krev - bohužel negativní, 12.10.UTZ
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 20.7. OPU (8 oplodnenych vajicek), 23.7. dalsi info, dale se drzi 6 bojovnicku, 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. - držíme pěstičky ♥ - tak co bublinka? nezlobí?
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), 2.10.krev - POZITIVNÍ - tak co už se cítíš na přesun mezi těhulky? ♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - neboj se, už to vyjde
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. - bohužel o miminka přišla - beruško, jsme s Tebou a posíláme mnoho sil ♥♥♥♥, nevzdá se a bojuje dál
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET - půlka října

Šťastné ťěhulky :

@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) - 15.10.první UTZ - dozvíme se kolik jich v bříšku je
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, 12.10. UTZ
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - těhulka ♥, čeká 1 miminko, drž se beruško, všechny na Tebe myslíme ♥♥♥♥♥♥♥
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 9.4.2013, 1.10 screening, negativní a vypadá to, že tam je lulínek ♥♥♥♥
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, KO 3.10.2012 - tak co na kontrole?
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. a brzy test na cukrovku
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

saraha2
5. říj 2012

@pawlla co to čtu??neboj,vím,že musíš mít obrovský strach,ale já věřím a to pevně,že prcek je bojovníček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a maminka taky,že? 😉 drž se a ať tam udělají vše,ať jsi brzy doma,jinak tam vlítnem..že holky?

radina
5. říj 2012

@pawlla Drzim moc palceky, nech ste obaja v poriadku ! Kamaratka krvacala vkuse tri mesiace, a dost masivne, a dnes ma maly uz rok ! nestracaj nadej.

rory_g
autor
5. říj 2012

@pawlla bude to dobré Pavli, moc na Tebe i mimíska myslím, zvládněte to!!

janulkaa23
5. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda děkuji za radu..mě právě radila kámoška zda by nechtělo, aby se tělo rošku pročistilo..nějaké ty detoxikační čaje nebo jak se to jmenuje...

danny38
5. říj 2012

@pawlla Kočičko naše, držte se s mimískem, všechny na vás moc myslíme 😵

malinka_02
5. říj 2012

@adriene me prave prace stvala uz predtim ale protoze sme chteli mimco se zustala jenze ubehli 2roky tehotna nejsem a prace me stve cim dal vic a dva roky v praci co te nebavi sou jak galeje..ted uz mi kamaradka zadna nezbyla.. Ja vim jenze sem v praci do konce pracovni doby vetsiny doktoru vis..
@pawlla a on se ti sam ozval nebo ste v kontaktu celou dobu,nebo proste nic a ted si mu o napsala? A co on na to?

malinka_02
6. říj 2012

@mmirunda u me to same..zase kilo nahore..to je asi tim prednisonem tak doufam ze aspon ten ket probehne..a uz sem ted premyslela co si zase v praci vymyslim ☹ dovolenou sice par dni jeste mam ale nechci simji porad cerpat to mas 3dny kazdy mesic a je po dovce a co vanoce..a i sem premysella ze kdyz by to nebyslo ted ani v listopadu ze by sme treba jeli po novem roce aspon na hory ale kdyz dovcu vycerpam tak smolik..navic ted s manzelem blby.. Je furr v pravi kdyz prijde je na tabletu a pak jde spat,do prace vstava brzo a o vikenu ani nikam nechce aby to dospal a ja se pak ani neodreaguju..asi je to jeho zpusob jak se s tim vyrovnat ale hrozne nas to rozdeluje. On je ok a me pride ze je nezucastneny a jeste kdyz sem spatna sem furt doma sama.. ☹ 😢

evikj33
6. říj 2012

Hezké ráno všem 🙂 @malinka_02 Dospáváš 😀 Tady pěkně ponocuješ.Je to složité a neuvažovalas o nějakém relaxu ke kterému manžu nepotřebuješ-třeba si jít zaplavat,nebo někam zacvičit..Mně to vždy trochu pomohlo.Ják bude mrnous stejně budete většinu času sami.Nebo nějaké ruční práce to tě neba? Já to obdivuju,ale jsem na ruč.práce levá 😀 Zkoušela jsem pletení..krásné jsou ty hačkované čepičky pro miminka,ale to taky nedávam-ještě tak něco navařit,upect..Je to umocněno i podzimem a blížícím se koncem roku,na mně to taky vždy padlo,že zas rok v čoudu a nic se nemění.Pak jsem se vždy snažila najít něco pozitivního,třeba že jsme jeli loni na prodl.víkend na Fatru,bylo to fajn,dali jsme si do těla,bylo krásné počasí a trochu to zemně spadlo a na letošní květen jsme zvažovali vílet na Podhajskou,ale nakonec bylo vše jinak 🙂 a ted začátkem září byla ta banda z mého byvalého zaměstnání v Tatrách a jak jsem koukala na fotky až mně bylo trochu líto že jsme nejeli(ale to už bych nezvládla)Jezdíme snima pár let,vždy dají echo a jedem třeba na muzikál,nebo na turu.Takovej podnikovej vejlet,ale je docela prča a to jsou tam od duchodcu po pubertáky.

absti
6. říj 2012

ahojky,
tak jsem dělala test a je negativní ☹ dneska jsem 7 den od KET .

pawlla
6. říj 2012

Ahoj holky moc vam vsem dekuju za podporu, tak info z nemocnice krvacim ale uz ne tolik dostala jsem zase nejakou injekci na zastaveni krvaceni snad to miminko ustoji strach mam porad 😖 protoze se vlastne nevi z ceho to krvaceni je. Vizita byla takova ze je vikend a jeden dr mi rek nebojte to bude dobre. Takze utz snad zitra nebo az v pondeli

fionna
6. říj 2012

@malinka_02 Žádali jsme na Moravě a holčička je z Čech. Jo maminka je rómská. Fofr to byl i tak, protože nechápu jak se o nás dozvěděl jiný kraj když říkali, že až po 3 měsících nebo 3 letech jdeme do celorepublikového registru..Náš kraj ještě PS neměl. Ale nás prověřovalo i ministerstvo, kvůli manželovi..Tak asi i tak se o nás mohli dozvědět. Je to skvělé, že úřady pracují rychle. To by ty děti mohly jít rychleji do rodin. 😉

fionna
6. říj 2012

@pawlla Pavli, moc držím pěsti, ať jste v pořádku 🙂

fionna
6. říj 2012

@janulkaa23 Tak to je také super. 😉

fionna
6. říj 2012

@danny38 Dekuji moooc 😉

danny38
6. říj 2012

@pawlla Teda ty doktoři jsou ale ... co je za problém, aby ti udělali ultrazvuk 😠 Držte se oba, stále na vás myslím a strašně moc držím pěstičky, ať už vás nic netrápí 😵

evikj33
6. říj 2012

@pawlla Pavli držte se bude lépe.Asi do tebe nechtěj štourat at to ještě víc nepodráždí a přez břicho by toho asi ještě moc nezahlédl.Jste šikulky a spolu to zvládnete.Myslím na vás.

evikj33
6. říj 2012

@absti To ještě nic neznamená,hodně holek mělo ducha až 9-12den.Hcg každému roste jinak.Proto se doporučuje testit až kolem 12dne po.Skus zase za dva dny Tfuj Tfuj Tfuj trochu bacilu pro štěstí 🙂

danny38
6. říj 2012

@absti Ještě to nevzdávej, jak psala @evikj33 , opravdu je u někoho duch až déle. I já posílám pořádnou várku těhu bacilůůůů 😵

radina
6. říj 2012

@absti Ahoj, ja som 6 den od KET, este som netestovala a nejako sa zatial nechystam. 😝
Mas nejake priznaky? Ja nic moc, iba ma picha lave vajko cez krize, brucho a sem tam mi to vyraza skoro az do nohy 😖

malinka_02
6. říj 2012

@evikj33 já byla v divadle a pak sem se připojila jen 😉 neponocovala sem 😀 No plavat nemužu - mám chornické problémy s močákem a jak vlezu do bazenu nebo lázní mám zánět.. tak to nemužu.. a cvičit bych i šla, ale když skončím v 7 v práci sem ráda že jedu domu.. No a vařit péct nemužu protože už ted sem jak parní válec 😀 😀 😀 a odreagování zkoušíme pořád ☹ loni sme jeli do Paříže, pak Vídeň, Drážďany.. letos sme projeli mraky zámků, byli na horách v Itaálii na ledovci, pak Itálii sme procestovali Toskánsko a jka říkáš ted na mě padl asi ten podzim.. Teď ještě dobrý ale jak bude zítra až bude 8 stupnu to nevímm..Ale zase plánujeme Vídeň předvánoční a vymysleli sme strašnou šílenost.. Thajsko v unoru nebo březnu.. JEnže problém je že všechny tyhle věci sou drahý a když člověk platí IVF tak každá koruna dobrá.. ☹

malinka_02
6. říj 2012

@absti ahojky.. to mě mrzí.. možná je opravdu brzo, ale já sama vím, že když tam nic není člověk cítí že to nevyšlo..

malinka_02
6. říj 2012

@pawlla tak se drž a co malá je u rodičů??