• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

23. května 2017 
@danny38
@mmirunda no ja jsem tak akorat na omdleni nebo na nejakpu parbu :grinning: :grinning: :grinning: Jsem tak omamena ze se jen usmivam :grinning: :grinning: co to jeeeeee?
7. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 ahoj.. Ňo já se bolí že se nám kocarek nevejde do našeho maleho auta.. Ještě jsme to teda nezkusili... Ale co nevidět.. Máme ho na půdě.. Krasnou trojkombinaci... Z 3 tisíce... Tak ho snad pak prodám .. Ještě mám čas chvíli..
7. říj 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 hihihi!!! Jojo .. Se jdi na nej podivat.. Lékárna v mtropolu jak jsou doktoři!!!!! :wink:
7. říj 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivapo To tam budu muset zajít :grinning: :grinning: :grinning:
@pawlla Teda to by mě zajímalo co ti to píchají :grinning:
7. říj 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 vubec nevim ale musim se zeptat :grinning:
7. říj 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skaredekacatko Ahoj, ja som si prvu inj. pichla radsej pred sestrickou v care, dost to pomohlo, aspon po tej psych. stranke, takze potom som to uz zvladala sama :slight_smile:
7. říj 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 nechceš se jít navečer podivat do Merkury? A zajít na pokec na drink? Já tam povezu manžela 17 tou na bowling manžela a dcerou a kamarádem.. Je u nás na do volené z Holandska! Nemáš po 17 tě čas a náladu?
7. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathrin17 ahoj!!já byla natěšená,že se konečně po dlouhých letech marného snažení něco děje,takže jsem byla natěšená :wink: neboj se ničeho,uteče to rychle..ale..co je nejhorší,tak čekání na výsledek..injekce,narkoza..to vše je nic,oproti čekání na //..
7. říj 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 jsem na tom stejně tím probuzením :wink: takže když dnes
@mmirunda dumala,co vařit,já už měla hotovo :grinning:
7. říj 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
musím se pochlubit..manžel mě koupil kojící polštář :wink: jsem si říkala,co se děje,protože když mu chci ukázat třeba kočárek,tak pořád říká,že tomu nerozumí,že si musím vybrat sama..a....večer leží u tv a měl to pod hlavou :grinning: kojící polštářek s medvídkama.. :grinning: :grinning: :grinning: tak se aspoň maximálně využije :wink:
7. říj 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivapo Kočko, musím dodělávat papíry na zítra do práce :frowning2: Štve mě, že musím chodit do práce, ale s nemocenskou bychom na tom byli dost blbě. Raději bych si hověla doma, v práci poslouchám jen kritiku a navíc za mně stále nemají zástup, zase mají času dost :angry:
7. říj 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 :grinning: teda ty máš šikovného manžela :slight_smile: toho mého by to asi nenapadlo :grinning:
7. říj 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V :slight_smile: @danny38 jasne.. Chapu.. Škoda... Jindy :frowning2: Jen jsem to zkusila :wink: A zase nic.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :pensive:
7. říj 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo Já vím, je to se mnou hrozné :confused: Nestíhám a domů jedu vždycky ztahaná jako pes :frowning2:
7. říj 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 jójo dneska sem ponocovala :grinning:
@pawlla taky nechapu ze ti ten utz neudelaji hned..
7. říj 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 meho by to teda taky nenapadlo..
7. říj 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Ahojky, jak se Ti daří?? :slight_smile: Já jdu v prosinci na 2.IVF tak sem zvědavá, ale tentokrát už jdu na klasické IVF žádné IVM... že by Vánoční dáreček nebo dáreček k výročí? :slight_smile:)
7. říj 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 ahoj!!já dobrý,až na noční lítání na wc..jinak nevolnosti nebyly,tak snad to dotáhnem do zsárného konce :wink: ty informuj,ať můžem držet pěstičky!!!!!!!
7. říj 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj kecalky :slight_smile: Tak jsme zpět z UTZ srdíček a vše je jak má Ufff,tak ještě zítra kontrola u gyn. a pak už budu chodit co 14dnu.Paní primářka byla dnes moc milá,dokonce semnou procházela i knčetiny a prcky-akorát fotečky nedělá :unamused: Prej pěkně rostou vše bylo krásně zřetelné. @janulkaa23 Tady je nás spousta co pronás bylo 2IVF to pravé :wink: Budem držet pěsti.
7. říj 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@evikj33 @saraha2 jjj taky věřím, že to bude to pravé a bude to kráásný dáreček k Vánocům..určitě budu informovat..teď čekám za 14 dní mrchu, v listopadu další a hned po ní začínám píchat hormony krárký protokol, jelikož mám vajíček hoodně, ale potřebují aby se zvětšili a nechtějí aby se u mě vyskytl hyperstimulační syndrom takže se mnou budou muset opatrně...takže OPU mě čeká začátkěm prosince...
7. říj 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 je tak to jesuper!! Skoda tech fotecek no.. A ty si mela nejaky ket nebo rovnou 2ivf?
7. říj 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Já u 1IVF neměla ani ET,byla pouze 2vaja,jen 1zralé a to se neoplodnilo :unamused: Takže jsem musela na 2IVF.Ale stálo to zato :wink:
7. říj 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co? děje se tady něco?
7. říj 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Zatím ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 No to vidím :grinning: dneska je to šíleně ospalé počasí :grinning: já se dneska chystám konečně na prkno a na žehličku, dám si to ke zprávám :wink:
7. říj 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Taky jsem taková ospalá, ale musím dodělat papírování :slight_smile:
7. říj 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 Já zase přemýšlím, jestli se na to žehlení nevybodnu :grinning:
7. říj 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. říj 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska :grinning: :grinning: našeptávačko :grinning:
7. říj 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda :grinning: :grinning: :grinning: chcem pre teba len to najlepsie :wink: :grinning:
7. říj 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek