• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@danuska27 Tak já na Ket nebyla,ale před ET jsme ještě sexovali.Tak ti asi moc neporadím.Myslím že by to ničemu nemělo vadit,když dodržíte hygienu a netrpíš na nějaké záněty. :wink:
7. říj 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Jinak moc a moc gratuluji k výborným výsledkům fecha srdíček, to je super :wink:
7. říj 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 aj ja si myslim ze sa moze, v najlespom pripade otehu dvakrat :grinning:
7. říj 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene :grinning: :grinning: taková menší večeřička :grinning: :grinning:
7. říj 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene jj moc děkujem a přejem at nás zdárně nasledujete. Jinak s tím zmenšeným žaludkem natom něco bude :confused: mně to taky dělá a br.kaše holandan a řípa...mnam taky dobrééé :slight_smile:
7. říj 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic dámy, loučím se, pouštím sem muže a jdu na to žehlení :grinning: :grinning: tak se mějte krásně a krásnou dobrou noc :wink:
7. říj 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda dobrou noc :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda nepocuvas starsich? :grinning: :grinning: :grinning:
dobru nocku :dizzy_face: vsetkyyyyyyyyyyyym krasne snicky :dizzy_face:
7. říj 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evikj33 Také doufám, že Vás budem následovat ;) Jojo, večeře byla dobrá... jen to teď nějak strávit :grinning:
7. říj 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska No jooo, mladá a blbá :wink:
7. říj 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já se jdu děvčata odvalit a chvíli se ještě učit... fuj... :grinning:
7. říj 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 a ty si mela poprve kratky protokol a podruhe dlouhy?
@mmirunda holky ze se nestidite cely den tady nikdo a jen co jedu nakoupit tak vsechny se rozkecate..ted jdu koukat na telku..
7. říj 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 ne měla jsem při obou IVF krátký protokol i stejné léky.Jen u 1IVF jsem měla nižší dávku vzhledem k tomu že mám PCO,tak se dr.obával reakce aby nedošlo k OHSS,podruhé mně přidal 1ampulku a už to bylo o něčem jiném,na OHSS jsem preventivně dostala Dostinex po OPU a vše bylo OK a i s větší dávkou jsem se vlezla do 30ampulí hrazených pojištovnou,takže jsem doplácela jen 800kč za injekce :wink: Měla jsem Menopur.225j denně
7. říj 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 aha..ja prave mela pri ivf nizke davky gonalu a protoze jeden folik rychle rost tak mi i dost zbylo ale mela sem jen 6 foliku tak rikali ze priste to zkusime jinak tak sonduju jestli se jen zvysi davky nebo da ten dlouhy..
7. říj 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem dneska 9 den po KET a test zase negativni, sní pidi dusík tam neni :frowning2:
8. říj 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti Kolik ti vkládali bublinek?
8. říj 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem přeji krásné ráno ...

Já před chvílí volala do CAR co teda s tím Utrošem. Sestřička si myslela, že je to alergická reakce a že bych teda neměla ani polykat, ale uklidnila jsem ji, že od té doby co ho polykám, tak je to o dost lepší a tam dole se hojím :grinning: takže do UTZ mám prý teda polykat a pak se domluvím s doktorem co dál :wink: Uff jsem si oddychla.
8. říj 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mmirunda
jednu blastocystu :cry:
8. říj 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti ještě může být brzo, zkus ještě vydržet kočičko :hearts:
8. říj 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
jsi hodná, ale myslím, že by šel vidět už aspoň pidi dušík, ne? No dneska na to už vlítnem doma :wink:
8. říj 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti Tak každému se hcg rozjíždí jinak, ještě nehaž flintu do žita :wink:
8. říj 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem, tak ja si stale uzivam nemocnicni pobyt :grinning: . Dnes jsem se na vizite nedomakla zese nic jen lezet a jen na wc a nic vic, udelali mi stery tak uvidime. Jedna dobra zprava preci jen je uz dneska nekrvacim tak sad to tak bude dal. Utz rikali v prubehu tydne :confounded: takze asi tak ...
8. říj 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda vidíš,jak jsem ti dobře poradila :grinning:
@absti většinou ten 9tý den už tam holky něco měly...to je sice fakt,ale jak jsem hledala na netu,tak tam byla spousta případů,kdy ještě i 10tý den nic a pak 12tý den teprve duch...takže vydrž,ale doma na to klidně vlítněte,tím nic nepokazíš :wink:
@pawlla tak hurá!!!!nech se pěkně obskakovat a odpočívej!!!co bylo dobrého k snídani??švédský stůl? :grinning:
8. říj 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 no tak to neni all inclusive jako jsem mela v egytpe :grinning: :grinning: Byla pastika :confounded: jidlo des proste o nicem
8. říj 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla tak dietě zdar,že???
8. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 no az moc dietne na me :grinning: mam ve stolecku babovku a cokoladku a taaaak :grinning: Jinak bych neprezila
8. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
krásné ránko, holky. Tak hlásím, že mi doktorka úspěšně vytrhla osmičku a už ani pusa nebolí. Opíchala mi to, ale říkala, že jen trošku a že to pro miminko není nebezpečný, tak jsem jí věřila. Ale horší je, že mi našla ještě kaz, takže tam budu muset znovu :frowning2:
@pawlla Nejsu schopná všechno dočíst...Copak se stalo, že jsi v nemocnici? :confused:
8. říj 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupidu ahojky jsem tu uz podruhe poprve v 6tt krvaceni ted v 10tt hooodne velke krvaceni a bolesti ja uz tady asi polezim snad do konce :unamused:
8. říj 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti to me mrzi..a mas jeste mrazacky?
@pupidu to vubec koukam ze ti to opichali, ja mam nizkej prah bolesti a zubar je pro me muceni a rekli mi ze v tehotenstvi se nesmi pichat vubec nic..
@pawlla radsi se snaz fakt lezet aby to mimco zvladlo!
8. říj 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ufff, tak to je mi moc líto. Moc klidu si teda neužiješ, co? Ale budu na tebe moc myslet, aby všechno dobře dopadlo :dizzy_face: Je ti už líp?
@malinka_02 Taky jsem se divila, že mi to opíchala, ale říkala, že je toho tak málo, že to prcka neohrozí. Mám k ní důvěru, tak jsem do toho šla. Jinak bych se bolestí asi zbláznila, jak mi s tím zubem casnovala, než povolil :confounded:
8. říj 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek