1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
10. říj 2012

@mmirunda Ahojky, jejda, kočko, taky to nemáš jednoduchý.

mmirunda
10. říj 2012

@zelvik No jo ☹

zimka
10. říj 2012

Děkuju! mmirunda - s neschopenkou to chápu, já jsem doma druhej den a už je to nuda!

zelvik
10. říj 2012

Tak a teď vám sem jdu konečně hodit ten můj testík🙂 Manžel to chtěl vidět, a málem to nestihl - ta druhá čárka tam nalítla okamžitě, žádný čekání - NIC.

zimka
10. říj 2012

@zelvik Úžasný, gratuluju! 😀

adriene
10. říj 2012

@mmirunda Ono to tak totiz posledni dobou chodi... alespon co pozoruji ja kolem sebe... ze zeny "zivi a tahnou" celou domacnost" a chlapi se vezou... 😠

adriene
10. říj 2012

@zimka to ja jsem doma da se rict skoro od zacatku, ale ze bych se nudila... musim rict, ze za posledni roky jsem se namakala vic nez dost... tohle je skoro jak zaslouzena odmena 🙂

adriene
10. říj 2012

@zelvik a je to tu!! 😉 hezky pocit pred planovanou kontrolou, ze? 😀
A ja, holky, dodnes zadny "curaci" test nedelala... 😀 😀

evikj33
10. říj 2012

@mmirunda Hlavně se nenech vyprovokovat,pak když by se něco stalo by sis to dávala za vinu.Já to poprvé taky tak měla u malého,manža se někdy choval jako pr... a já pořád brečela a nervovala a pak byl malej taky pěkná pruda a hypoš.Hlavně klid,pomysli si svoje a jdi se odreagovat.Venku je kosa tak snad schladne,jsou prostě moc zhýčkaný,zatím jste se točily jen kolem domácnosti,práce a jich a najednou je tady i někdo jinej,koho zatím moc neregistrují.To přejde.Manža mně dnes dokonce vyklidi nějaké police ve skříni at mám kam uložit mrnatum věci,co už mám poprané,protože zatím nejsou finance na komodu,tak at se na to nepráší a dokonce protřídil své prádlo a kupu vházel(o což jsem ho už nějakou dobu žádala) a bez kecu 😕 😕 Hlavně odpočívej a relaxuj,oni pak příjdou jako by nic,s náma mávaj hormony. 😉

mmirunda
10. říj 2012

@zelvik nádhernej testík 😉

mmirunda
10. říj 2012

@evikj33 No právě mi volal a dělal jakoby nic, ani si snad na ten včerejšek nepamatuje nebo nevím a já se s tím akorát nervuju. Ale bojím se, že prostě na všechno budu sama, ještě jestli tam jsou dva, tak nevím jak to zvládnu no ... bude to asi náročný ...

evikj33
10. říj 2012

@zelvik Paráda žes nás ale natahovala 🙂 .Tak na pátek držíme pěsti at máš pěknou fotečku 😉

zelvik
10. říj 2012

@adriene Ahááá, tak tebe nepřekecali? No je fakt, že je hezký mít ho na památku🙂
@mmirunda No byl to fofr, jak tam naběhla ta druhá🙂 A ty buď v klidu, až to bude víc aktuální, tak se chlap snad změní. Ono je to teď asi tak netankuje, to až s prckem něco bude zajímavějšího, tak ho budou víc "žrát". Oni ho v bříšku nemají, tak to vnímají míň.
@evikj33 Děkujuuuuuu

adriene
10. říj 2012

@zelvik Ja myslim, ze na me nikdo neprisel... 😀

zimka
10. říj 2012

@adriene Nojo, ono mě zatím od punkce pořád pobolívalo břicho, tak se mi do ničeho moc nechtělo, ale už se rozhýbávám. 🙂

saraha2
10. říj 2012

@adriene takže ty jsi šetříš,joo??? 😀 😉
@zelvik krásný!!!!!!

skaredekacatko
10. říj 2012

@kathrin17 skaredekacatko  Ideme prvy krat uvidime uz sa tesim. Chodime do Martina iscaru. A ty chodis kam?

adriene
10. říj 2012

@saraha2 nesetrim si je, ja zadny nemam 😀

kive76
10. říj 2012

@zelvik supeeeer , blahopřeji ...chvilku tady nejsem,a taková velká novinka 🙂

kive76
10. říj 2012

@mmirunda no jo ty chlapy jsou fakt hrozný

kive76
10. říj 2012

@bebinko no nás doplacení injekcí /30ampulek proplácí pojistovna / 5000 kč a za výkon ICSI 2500, ale vajíčko ..mělajsem jen jedno se neoplodnilo, takže víc jsem neplatila..

zimka
10. říj 2012

Mám tu ceník:
ICSI 1-5 vajíček 4.900, za každé další 1.200 (a nenabodněte je, když jsou, my měli 12)
Prodloužená kultivace 4500
Asistovaný hatching - mě říkali že kvůli věku (37) doporučují, tak nevím, objednali jsme to. 4500
Zamražení 4500
PICSI 3000
+ léky, no naskáče to. Ale tak kdyby to aspoň k něčemu bylo.

kaijko
10. říj 2012

@kathrin17 Ahojky, díky!!! Injekce fakt nebolí!!!I já myslela, že to nedám,a le nic necítíš, tak jde jen o to si to píchnout poprvé a pak vpohodě 🙂 Já mám endometriozu, můj přítel má super spermie.. No,vůbec to neutíká, to čekání...

mmirunda
10. říj 2012

@zimka A kam chodíš do CAR? to jsou ceny jak u nás 😉

zimka
10. říj 2012

@mmirunda UNICA v Brně

zimka
10. říj 2012

@mmirunda A kam ty?

adriene
10. říj 2012

@zimka No... tedy musim rict, ze proti Podoli v Praze je to tedy vyrazne drazsi... Az na PICSI, ale nam nastesti stacilo ICSI. A AH nam udelali zdarma jako bonus 😀

zimka
10. říj 2012

Hm, tak možná jsme měli víc pátrat po cenách, ty ale dopředu samozřejmě nezjistíš.... Co už. Jinak jsme ale byli spokojení.

mmirunda
10. říj 2012

@zimka Taky Unica -)

adriene
10. říj 2012

@zimka No to je jasny... na druhou stranu dojizdej nekam daleko.. to, co usetris za vykony, das pak za dopravu... 🙂 Obecne ale asi plati, ze statni zarizeni budou o neco levnejsi, nez ta soukroma. Co se pece tyka... to je o diskuzi 🙂
Vydelat na neplodnosti ale chteji vsechna centra... je to obrovsky "business" 😎