• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@saraha2 ahojky noooo popravde dost desne asi 3 krat jsem letela na wc jestli je vse ok a jestli neni cervena a ty sny co se mi zdali.... Ale aspon me nebolej zada zlata moje matracka doma :slight_smile: jen jezim oprabdu nic nedelam i kdyz by to chtelo to je pravda ale prdim na vsechno uklidim az nekdy pozdeji az mi bude lip
13. říj 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Já ti nevím s tím mým přesunem. bojím se, aby se to nezakřiklo - ještě nemáme srdíčko...POČKÁM :sunglasses:
A na tvoje pondělí jsem stráááášně zvědavá!!!!!!!!
13. říj 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
Tak krev negativni. Dnes jsem to uz i dostala .
13. říj 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti To je mi vážně moc líto :frowning2: Ale drž se bojuj dál :hearts: posílám mnoho sil
13. říj 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik O.k. tak počkáme :slight_smile: Nejsi jediná kdo je na pondělí zvaděvej, to mě věř :wink:
13. říj 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 No jasně, že dnešek nepočítám, ten už jakoby je :grinning:
13. říj 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Procitam se diskuzi abych vas trochu poznala ... ale je nas tu fakt hodne! Je tu nekdo kdo taky ceka na test a na krev?
13. říj 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gyty Koukni o jednu stránku zpět do tabulky :slight_smile:
13. říj 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj zlatíčka, jste pořádné kecalky, takže nemám šanci dočíst pár dní, ale díky zlatíčku@mmirunda mám přehled :wink: si šilulka!!
13. říj 2012 v 17:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak u nás se události mají tak, že mm má poruchu protilátkové imunity.. v ut. jdeme na konzultaci na imuno, co se s tím dá dělat, takže další IVF v nedohlednu :unamused: :zipper_mouth: a nemáme na to ani finance, navíc je reální hrozba, že od ledna budu bez práce...
13. říj 2012 v 17:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek Jeva co to čtu,to je opravdu v pr.každá druhá snažilka,nebo těhule bez práce :frowning2: Jako by jsme toho neměly dost s IVF kama a vším kolem toho.Navíc když člověk šetří každou kačku.To mně hrozně mrzí.Snad alespon na tom Imunu budou mít provás nějaké schudné a učinné řešení.Posílám objetí a hrozně moc přeji malý zázrak,ted by se docela hodil :slight_smile:
13. říj 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak zdravím kecalky-tchánovci konečně odjeli a mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale stihli jsme ráné volbu,pak do obchodu,vytahat petržel,přesadit jahody,uvařit,a nachystat návštěvě-ještě jsem skoukla Velkou Pard.a ted už se budu jen válet. @mmirunda Tak už se jen dvakrát vychrupkáš a budu vědět zda jsen měla pravdu :grinning: @gyty Vítám novou tvář a myslím že Ovitrel už to není,tak tichounce gratuluji :wink:
13. říj 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Ahojky kočko, už jsem taky konečně sama, od rána tu byla mamka a odpo přijel i její manža namontovat mě světlo na dlinku. Užila jsem si to dneska a celej den utekl jako voda :wink: Uvařila jsem dobrej oběd, pak jsme šly s mamkou na procházku, domů jsme si koupily zákusek, paráda. Ještě přečkat zítřek a konečně se dozvím pravdu :wink:
13. říj 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mmirunda ahooj, no já už sem moc nechodím,není důvod a taky čas. :unamused: Doufám,že Ty se máš dobře a jsi v pořádku. V pondělí mrknu,jak jsi dopadla na tom UTZ a jestli jsi 2v1 nebo 3v1. :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Jéé Marti, ale máš přece důvod :wink: nás ...
13. říj 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to je sice pravda Miru, ale na druhou stranu je to pro mě docela deprimující, to snad chápeš. a co bych tady s váma asi tak rozebírala? :wink:
13. říj 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 To víš že to chápu ... jen mě to mrzí no :confounded: Strašně ráda bych ti nějak pomohla, ale není jak :frowning2:
13. říj 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Prostě musím o něco dýl počkat, no. :wink: Teď jen můžu doufat,aby nic nenašli a neprotáhlo se nám to.
13. říj 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 To už snad ne, kočko moje ... Já už dostávám pěknej strach z pondělka :frowning2:
13. říj 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Strach? Máš být natěšená a ne se bát. :wink: Bojíš se,že tam bude jen 1 prcek a ne 2? :grinning:
13. říj 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 No to víš že jo, spíš mě klepne až tam ty dva uvidím :grinning: spíš se bojím, že nebude :hearts:
13. říj 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 díky zlatíííííííííííííííčko. Tobě moc přeji, aby ty děsné nevolnosti konečně přestali a mohla sis užívat zasloužené radosti těhulkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2012 v 19:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kiwisek Ahojky zlatko, ráda tě tady vidím, ale nerada čtu, že se Vám to zase oddaluje :frowning2:
13. říj 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda neboj, budou. Musím běžet, jdu zítra do práce,tak se musím nachystat. :unamused: Měj se krásně a já sem v pondělí nakouknu,než půjdu na noční. :slight_smile:
13. říj 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Martinko, nevím jestli to pro Tebe bude nějaká útěcha, ale taky musíme čekat... zvažovali jsme 3. pokus (poslední) v listopadu, ale mažel měl zánět... tak jsme šli ještě 1x na imunologii - párovou + manžel celkovou... tak u mě OK, no manželovi zjistili poruchu protilátkové imunity, která se nejspíše podílí na opakovaných chronicky probíhajících infekcích... takže v ut. se jdeme domluvit,co a jak dál... ale nejsíš to bude na dlouho :confounded: :frowning2:
13. říj 2012 v 19:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Drž se beruško a věř že na Tebe moc myslím :wink: Měj se hezky. papa
13. říj 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kiwisek je mi jasný,že nejsem jediná,kdo musí čekat. :unamused: Taky to nemáte jednoduchý,co? :frowning2: Jak dlouho jste čekali na výsledky té imunologie? Já když někde řeknu,že nám dr. řekla,že výsledky budou za 10-12 týdnů,tak nikdo nechápe. :unamused:
13. říj 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek to je mi taky moc líto :confounded: :confounded: :cry: Tak nejaka práce se snad brzo najde.. Takova mila a hezká holka..... Třeba úplne něco jine co? Držím palce. Přijedeš na jine myšlenky a třeba pak .....,,,,,, :astonished:Ňo .. Nikdy nevíš.. Drž se!!!
13. říj 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 nepamatuji si to celkem přesně, ale myslím, že 7 týdnů. a kde ste byli? v Podolí?
13. říj 2012 v 19:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 na to je teda ďost dlouha doba :unamused: Co na děláš! Vydržať :wink:
13. říj 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek