1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kiwisek
13. říj 2012

@ivapo díky moc, Ivi 😵

ivapo
13. říj 2012

@kiwisek ňo sakra.... Bojovat... Co jiného... My holky musíme.. Chceme.. I kdyz někdy je těch syl málo viď...

martina_81
13. říj 2012

@kiwisek ne ne, v Hradci Králové. a prý,že ženské vzorky trvají 8-9 týdnů a mužské 10-12. Myslela jsem,že mě klepne,protože jsem doufala v transfér v prosinci. 😒 a takhle možná pod ten stromeček dostaneme výsledky imuna.
@ivapo jj, už jsem to obrečela a smířila se s tím,že si budu muset ještě chvíli počkat. 😒
Holky, já běžím, kouknu sem v pondělí. Tak se mějte a držte se. 😉

ivapo
13. říj 2012

@martina_81 ty se taky drž .. Papa 😉 🙂

networka
13. říj 2012

@vanule ahoj , chci se zeptat , zda to k něčemu bylo, už jsem podstoupila 2 ivf a zatím nic , tak to zkouším řešit po svojem , jaké je podolí jestli se můžu zeptat, děkuji Káča

networka
13. říj 2012

@go Ahoj taky chodím do pronatalu, chci se zeptat jsk jseš tam spokojená, já už podstoupila 2 ivf a zatím nic.Akorát mi vzali vejcovod, který mi ještě zbyl, a jak jsem zjistila, nutí do toho skoro každého, asi proto aby jsme na nich byly potom závislé a solily jim peníze ☹ takový je můj dojem po roce v pronatalu

danny38
14. říj 2012

@ivapo No zrovna dneska se cítím jak přejetá parním válcem 😀 Co zajít na kávu až půjdu na další kontrolu? Jdu tam 31.10. myslím zase v 11:15, takže kolem poledne bych mohla mít už čas 🙂

radina
14. říj 2012

caute dievcata, tak test je aj dnes uplne biely, uz neberiem teda ziadne lieky, zajtra krv a podpisanie novej ziadost do poistovne.
Mam otazocku, tie co ste boli na reprodukcnej imunologii, aj vam brali vzorku z krcka maternice? resp. vyter zdola? ci len krv?

ivapo
14. říj 2012

@danny38 ahoj.. Taky jdu v ten ďen a to k Čutkovi na 4 D v 28tt za prachy.. A pak v 16 OO ke svému gyn na kontrolu... .. To by šlo.. Takze kolem12 tě ale v. Či dříve... V 13 vyzve dávám ale dceru že skoly.. kubatova.. Pojede se mnou v 13 40 tam mám byt.. Jestli to budeme stíhat?.. Tak někde v. igy třeba.. Napis mi těl cislo do zprávy

kiwisek
14. říj 2012

@radina ahoj mojko, na imuno v podoli mne brali len krv, manzelovi tiez krv a este daval spermie 😉 a rande na kavicke samozrejme platiiii 😉 tesim sa na Teba

fionna
14. říj 2012

@mmirunda
@ivapo
@da38 Ahoj holky, nejak jsem se tady.neukazala, tak pisu na rychlo. V pondeli jsme se sli seznamit se spisem a fotkou male a hned jsme odjeli pro malou do ust.kraje. Druhy den rano jsme si ji odvezli domu 😒 😉 😉Mala je strasne moc hodna..Jmenuje se Lucinka, jm'eno jsme nechali, je to to jedine, co ji jeji maminka dala. 🙂 🙂Tak ji to nechci brat. Kluci jsou z ni doma paf 🙂Porad ji nekdo chova, krmi nebo koupe. Jen kdyz se preba
luje, tak utikaji ☹.Nemim slem vlozit fotku, jsem na tabletu.Ale kdo ma zajem, tak mi poslete svoji emailovou adresu do osobky a kazde rada poslu fotku. Jinak vsem moc drzim pesti, at se tehotenstvi vydari a mate v naruci zdrava miminka. 😉
@saraha2 .Zapomela jsem vsechny n.icky, ale kazda ktera se ozve, a ktera mi gratulovala se omlouvama at se pripomene
@evikj33
@zelvik

mmirunda
14. říj 2012

@fionna To je krásná zpráva. Už jste všichni spolu. Přeji Vám i Lucince do společného života co nejvíce štěstí ♥♥♥

fionna
14. říj 2012

Mas -foto v emailu 🙂

ivapo
14. říj 2012

@fionna ňo ještě jednou velka Gratulace.. At ťi děla jen a jen samou radost.. A zlobí jen tak trošičku!!!!!!

ivapo
14. říj 2012

@danny38 a co ještě před!? Hned ráno .. Nebo jdes ještě do práce? At nemáme Honičky!

malinka_02
14. říj 2012

@radina ja jdu az 22.11. Objednavaji tam takhle za dlouho ale berou jen krev a chlapovi sperma co na vim..

rory_g
autor
14. říj 2012

@fionna moc vám gratuluju k berušce Lucicnce, je to nádherná zpráva 😵 Ať jste všichni moc šťastní 🙂

malinka_02
14. říj 2012

@gyty ahoj,vitej mezi nama..
@kiwisek je a na to vam prisli na imunologii? A co to znamena? Ja se v patek zeptala v caru ze chci imunologii a dr se zacal smat ze a je je vy ste byla na internetu..a ze pry postoj doktoru k imunologii je rozporuplny a ze to neresi..ale rekla sem ze to chci tak mi napsal papir..sou to nase penize ze..

malinka_02
14. říj 2012

@martina_81 Ahoj Marti.. Ja si taky vzdycky rikam ze uz sem tolik chodit nebudu tak sem to omezila ale vydrzet to neumim..taky mi to nedela nejlepe..ted se mi podarilo kazdodenim pitim kontryhleu groovyho dzusu a jedenim grepu docilit sliznice 8mm tak zase nemam dominantni folikul tak asi anovulace..tak asi zase ani ket..je to hrozny na psychiku..
@fionna je to je skvely!! A jak je teda stara? A to budes mit mnormalne rodicovskou dovcu? Tak at vam prdelka dela jen radost!

malinka_02
14. říj 2012

@mmirunda Miru dekuju 😉 Prosim dopis mi pak do tabulky ze jdem 22.11. Na imunologii. Dekuju.

janulkaa23
14. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@fionna Gratuluji k miminku 🙂

malinka_02
14. říj 2012

Holky tak ja fakt nevim..ted sem zaspinila uplne cervena zadna hneda..pritom sem 12dc tak bud je to anovulacni cyklus fakt a nebo by mel byt zitra folik tim padem delsi cyklus tak to bych ted nespinila..ja fakt nevim nebo to moje telo je uz tak zhuntovany tema hormonama..tak ted treba beru mesic a pul prednison a anopyrin a nakonec ket asi ani nebude takze dalsi mesic..Stalo se vam to nektere ze ste krvacela uprosted cyklu?

mmirunda
14. říj 2012

@fionna Malá je nádherná 🙂

mmirunda
14. říj 2012

Tak jsem poprvé zvracela Fuuujtajbl. nenávidím zvracení ☹

gyty
14. říj 2012

@radina Ahoj, divala jsem se do rozpisu....ty jsi byla 1.10. na KET?
Ja taky, stejny den, zavadeli dve .... A test si mam delat az 16. a at bude vysledek jakykoliv tak mam leky brat dal a jit na krev a az podle krve mi je vysadi nebo nechaji...ty uz leky neberes? Jestli to spravne chapu....

gyty
14. říj 2012

@evikj33 dekuju, ja se zatim neraduju moc nahlas....16. este nebylo tak spis doufam, ze mate holky pravdu a ze se to konecne povede.

evikj33
14. říj 2012

@fionna Moc gratuluju k dcerušce Lucince,je to nádhera že to někdy opravdu funguje v zájmu dítěte a rodiny-rychle Hesky se spolu sžíjte at jste spokojená rodina a Lucince přeji hlavně zdravíčko,myslím že štěstíčko už má protože je sváma. 😉

saraha2
14. říj 2012

@radina mě brali jen krev

saraha2
14. říj 2012

holky brňandy...dnes jsme byli po nákupech,manžel chtěl do makra a protože vím,že je to tam s ním na dlouho,tak jsem se nechala vysadit u sambaby.a koupila jsem dvoje ponožečky,čepičku-vše v bílé a dvě hračky..jednu spirálku,mám v albu,ale až ted na to koukám a na netu to mají za 189kč a já to dnes koupila za 149kč..a pak ještě na klipu takovou hračku na boudičku..jsem se rozšoupla,coo?,ale mám tam vybrané dečky atd,ale počkám až po dalším ultrazvuku s barvičkama 😉

zelvik
14. říj 2012

@fionna to je skvělá zpráva, moc gratuluju a přeju vám spoustu krásných společných zážitků, je to štěstí, že Lucinka našla tak príííma rodiče!!!!!
@mmirunda Kočko, tak zítra v kolik?????? 😎 No a to zvracení ti nezávidím, mně natahovalo v pátek a malinko je mi špatně vždycky, když delší dobu nic nejím. Stačí si pak třeba vzít jen mandarinku a je to OK, ale když tak dvě hodiny nemám něco v v žaludku, tak je zle. A začly mě bolet prsa a hlavně - začlo mi smrdět KAFE...