• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

6. listopadu 2017 
@melisska Tedy to me mrzi :unamused: zrovna sliznice te takhle zradila... do priste to musis nacvicit! :wink:
15. říj 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina No vida, potencionální ženich :grinning:
15. říj 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene jasne uz s estrofemom :wink: pre istotu
15. říj 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@melisska nene, že nemáš pít kontryhel :grinning:
15. říj 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, počítáte i den ETu nebo až ten po?
15. říj 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko az ten po :wink:
15. říj 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže já jsem celou dobu natěšená, že už mám dvanáctý a ono jedenáctý den ( byla jsem ve čtvrtek 4.10.)?!
15. říj 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.
@mmirunda Gratulace k miminku :slight_smile: a co na to tatínek?? :slight_smile:))
15. říj 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ano, dnes si 11 den :wink:
15. říj 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty poslední dny vůbec neutíkají a teď jsi mi jeden den odečetla :unamused: :grinning:
15. říj 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to nevadi, ale uz to mas zajtra 12 den a za chvilku 14 den :wink: :dizzy_face: drzim palceky :dizzy_face:
15. říj 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 Tatínek je rád, že je tam jedno :wink:
15. říj 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina Nooo tabulka není jak od Tebe ale snažím se :wink:
15. říj 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.
@mmirunda to věřím... :slight_smile:
15. říj 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 Noo oddychla jsem si, upřímně, aspoň se sem všichni vlezeme :wink:
15. říj 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
@mmirunda jjj sem zvědavá na sebe...bojím se a zároven těším...
15. říj 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 To věřím, pro mě je to takovej zvláštní pocit, že ve mě někdo je :confused:
15. říj 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upozornění
@mmirunda jooo sem zvědavá jak to bude u mě :slight_smile:
15. říj 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše bublinka
15. říj 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Upozornění
@mmirunda juuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
15. říj 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
@mmirunda a co Miru taťka už je na tebe hodnější??? :slight_smile:
15. říj 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 Ale jo, většinou jo, ale jak má blbou náladu, raději se mu klidit z cesty :wink:
15. říj 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
@mmirunda tak to jooo a už je víc s tebou než mimo domov?? :slight_smile:
15. říj 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 Noo moc ne, ale jak bude zima, tak bude doma :wink:
15. říj 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
@mmirunda tak to je dobře :slight_smile: snad už nebudeš muset plakat jako před opu.. :(
15. říj 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 Snad ne, ale když bude nejhůř zvládneme to i bez tatínka :wink: Když nás bude zlobit
15. říj 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
@mmirunda jjj to je fakt :slight_smile: ale přece jen chlap je chlap a bez něj je to někdy složité :(
15. říj 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damilinka dopadl až druhý pokus.. :wink:
@zelvik neboj se,aoni se dívají do papírů a samozřejmě kontrolují,jestli je tam jedno,nebo dvě :wink: mě to kontrolovala i dr.na gyn..a hlásila,že tam mám jedno mimi :wink: taky jsem chtěla do tabulky až po srdíčku :wink:
15. říj 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulkaa23 Mám svoje rodiče a ti by mě nedali :wink:
15. říj 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko den Et je nultý,takže se nepočítá :wink:
15. říj 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek