• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

14. října 2017 
autor
@pupidu u mě to trvalo asi tak 10 minutek, max :wink:
29. říj 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Jéé, až takovej fofr to byl? Manžel v tom termínu musí být brzy zpátky v práci, ale takovou rychlost jsem teda nečekala :grinning:
29. říj 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupidu Tak 1.tr.screning UTZ trval cca 20-30min pokud je mimi špatně natočeno,pošlou tě třeba chodit poschodech,nebo pokud je hodně těhulí,tak tě objednaj na jindy,ale já byla s dvojčaty hotova bez problému do 30min i s fotečkama.Jinak krev jen pichnou-zalepí a jdeš. :wink:
29. říj 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Jj holčička i prd-chlapeček to bude :grinning: Tak holčičku spácháte příště,hlavně že jste v pořádku a rostete :wink: Gratuluju
29. říj 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pawlla No vidíš, to je dobře, že jsi konečně poznala lepší přístup, zítra tě uklidní tlukot srdíčka a už to bude jen lepší. Sice jse asi fakt, že na chování těch doktorů na začátku tvého nejdůležitějšího období se nezapomene, ale hlavně, ať už je to za tebou!!!

@pentagras Já píchala Menopur, manžel míchala a já zabodla:slight_smile:
29. říj 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g
@evikj33 Moc děkuju za rychlou odpověď, jste zlatý :slight_smile:
29. říj 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Gratuluji k pozitivnim zpravam, to jsem rada :slight_smile: jen tak dal!
29. říj 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g Jééé, tak se ukázal? Gratuluju!!!!!! :astonished:
29. říj 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g gratuluji k chlapeckovi :slight_smile:
@pupidu mne jeden den brali krev (sup sup rychlot :wink: ) a na jiny den jsem byla objednana na UZ. A to trvalo asi 45 minut.. ale dvojcata. Chvili to trva, nez obe popisi. Jen ke otazka, zda se jeste ceka v cekarne... coz u nas ano.
29. říj 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g chlapecek to je pekne :slight_smile: hlavne ze je v poradku a na ten velkej utz ve 20 tydnu jak jsi ted byla se taky musi obednavat do nejakeho centra kde to delaji nebo me tam dr automaticky posle?
29. říj 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 děkuju, já u přítele podala reklamaci, takže holčička bude na druhý pokus :grinning: :grinning:
@pupidu já to měla rychlé, pan dr si pochvaloval, jak bylo vše krásně vidět, i když pak napsal že né, protože jsem kulička :grinning:
@zelvik nooo, on tam seděl jak na nočníku, nedalo se to přehlédnout :grinning:
@adriene moc děkuju :slight_smile:
29. říj 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pawlla ten dělá obvodní gyndr, já jsem navíc od toho ve 13tt objednaná v Gennetu, proto mám dva...mudra mi to řekla až minulou návštěvu a protože jí tak moc nevěřím, tak jsem Gennet nezrušila. V klukovi se teda fakt nespletla, haha
29. říj 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Joo, tak kulička já su taky (a ne malá :grinning:), tak to asi taky nebudou mít jednoduchý :grinning:
29. říj 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik to jsi dobrá, já to nedám, u mě musí píchnout manžel a já se ani nedívám radši, jinak bych omdlela, nesnášim injekce, bléééé
29. říj 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda gratuluji k dobrým zprávám a průkajdě :dizzy_face: ,já jdu na screening 5.11.,tak jsem zvědavá,jak už budem velcí :slight_smile:
@rory_g jůůůůůůůů,gratuluji k chlapečkovi :dizzy_face: :slight_smile:
29. říj 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pupidu budou, oni už mají ty utz super :slight_smile: On si fakt liboval, jak bylo vše krásně vidět a pak pro jistotu do zprávy napsal špatná viditelnost :wink:
29. říj 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lena_1 děkuju :dizzy_face:
29. říj 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g Oni to asi s tou špatnou viditelností píší všem mně to taky napsala z duvodu vícečetné gr.+jizva na břiše :slight_smile:
29. říj 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Jen si ho mám doma měřit a zapisovat, že to zatím nebude řešit, apokud bude o.k. tak dobrý ...
29. říj 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Moc gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face:
29. říj 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 u mě byl milosrdný a nenapsal důvod obezita :grinning:
@mmirunda moc děkuju, já Ti zase gratuluju ke kráásně rostoucí Fazolce a průkajdě :slight_smile:
29. říj 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda to ja si uz taky koupila tlakomer pred tejdnem a merm a pisu abych to mela pod kontrolou od toho dr bych se nedovedela nic jeste ze uz jsem jinde
29. říj 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, psala jsem sem jen párkrát ale ted se musím podelit předem hlavně všem co se o miminko snažím držím pěsti a maminkám které už zlatíčko čekají samozřejmě taky jsem po 1.IVF moje léčba začala také antikoncepcí a pak dlouhý protokol dvakrát folikulometrie všechno se dobře vyvíjelo takže následovalo OPU s výsledkem 14 vajíček z toho 9 oplodnili a zbylo nám jich 5 v sobotu jsem podstoupila ET a vše proběhlo v pohodě jenže já mám pořád strach aby to vyšlo je to zvláštní pocit vědět že jsou 2 mimísci ve me ale vlastně nevědět jestli to klapne je mi nejak z toho všeho smutno...
29. říj 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš dvoucentimetrový miláček
29. říj 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@zandida ahoj, je to pre kazdu cakatelku zvlastny pocit, nemysli na to, ci to klapne, s tym sa budes o 2 tyzdne mozno zaujimat, ale podstatne je tesit sa a hladkat brusko. To ti mozno doda ten pocit, ze su tam a snazite sa vsetci. Neboj, odpocivaj a odpocitavaj :slight_smile: ale s usmevom. A necitaj take starsie prispevky, kde to niektorym vyslo az na x pokus, tebe to vyjde hned. A skus mozno prirodne doplnky, vitaminy, ... aby si mala pocit, ze robis vsetko.
29. říj 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc snažím se a snad to bude v pohodě...A u tebe je teď momentální situace jaká?
29. říj 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zandida Vůbec na nic nemysli. Mě vyšel hned 1.pokus IVF, vše probíhalo naprosto v klidu a teď už jsem ve třetím měsíci :wink: Takže přesně tak, hladinkej bříško a užívej si to :wink:
29. říj 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zandida ja som po KET od 18.10., cize 11 alebo 12 dni od transferu, a dali sme tiez dve vlozit a mali uz 6 dni, takze zajtra by som chcela skocit na gyndu na krv. Lebo tym domacim testom neverim, vela zien teraz v poslednej dobe malo negativne a pritom boli tehu.
29. říj 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g jeeee chlapeček..?!!!!! Gratuluji. Toho jsem si přála tajne .. Ňo a je holcicka... Lé uz jsem o.k a těším se :wink:
29. říj 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mmirunda jůů ten je krásný :dizzy_face:
@ivapo no my "počítali" s holčičkou, teď nevíme, co dát chlapečkovi za jméno :grinning: :grinning: Po počátečním šoku se celkem bavím :grinning: A děkuju
29. říj 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek