• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

21. září 2017 
nebrala jste nějaká z Vás přípravek jménem Nosifol?
7. lis 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ramdy tak my od te doby byli tolikrat na dovce a an horach a ruzne akcicky a stejne nedokazu miminko dostat z hlavy ..
7. lis 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 nemyslela jsem si, že mě to tak sebere, ale je to děsný a ještě jak všichni říkají, nesmíš na to myslet, zkuste si to všichni, když už děti máte a bez problémů, ach jo
7. lis 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ramdy jj, ja ho beru. Zatim ale zadny vysledek nepozoruju :slight_smile: ale pry ma dobry ohlas
7. lis 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ramdy to taky miluju tyhle kecy..no nam uz nevysli 2 pokusy a tohle je 3. A nejlepsi je tchyne ktera mi rekne ze to je v hlave a ze nemam na to myslet a pritom problem je u manzela ve spermiich tak tomu asi nepomuze kdyz na to ja nebudu myslet..ale nikdo kdo to nezazil to nepochopi. My to resime tak ze zkousime dalsi a dalsi pokusy.
7. lis 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Díky, díky, jste miláčci...
7. lis 2012 v 17:37  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Přeju hodně štěstíčka :slight_smile:
7. lis 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju všem hezký večer.
Holky mám anketní otázku:slight_smile: Co takhle pořád jíte a vaříte? Já už jsem dost bezradná, co pořád vymýšlet k snídaním, večeřím, o víkendech k obědům. Aby to bylo k jídlu, ale abych z toho nebyla nafouklá a abych nemusela vařit nadvakrát, protože manžel by si třeba dal něco míň zdravýho a já to nemůžu...
Sem s jakýmkoli nápadem :wink:
7. lis 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik Dnes jsem měla chut na snídani na krupici a manža se synem se ochotně připojili a dokonce i pes vysomroval.Na obídek špenát s vajčkem a bramborm.Ale je to fuška pořád myslet nato co budu vařit.Zítra asi králika na zelenině s rejží.
7. lis 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, posledni den doma a zitra do worku, nastesti jen na den..mela sem dneska strasnej sen..zdalo se mi ze sem zacla strasne krvacet, fakt hnusny sen..
8. lis 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Tak ještě relaxuj pakárna čeká zítra.čerstvá dávka TfujTfujTfuj horor sny mám taky od začátku-snad dobré znamení :wink:
8. lis 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jaké jste měli horm. hodnoty cca. 2 DC před IVF? díky
8. lis 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 no koukqm na telku ale uz me zase prudili z prace :frowning2: kez by to bylo dobre znameni!
8. lis 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 me vubec krev nebrali..
8. lis 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 fakt? Me budou brat i v pondeli, rikal mi mudr. ze se to musi sledovat, aby vedel jake dat davky ... a kdyz ti delali hormonalni profil? Tak si mela jake vysledky?
8. lis 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jj přesně, to je kvůli tvojí hlavě a stjně je to u nás, manžel má blbé spermie, no bojujeme dál
8. lis 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 to uz je prrs rok tak si to fakt nepamatuji..promin s tim ti nepomuzu..
@ramdy hele ja doufam ze v hlave to neni ze je to tema spermiema kdyz se za 2 roky nezadarilo..
8. lis 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 Výsledky hormonů? Hodnoty nevím, ale byly v normě... ani mě nenapadlo se po tom pídit. Ono je někdy moc informací spíš na škodu :slight_smile:
Právě jsem se vrátila ze screeningu v 20tt, vše je OK. Doktora pobavilo, že tam kluci plavali jak aquabelly... prý úplně synchronizovaně :grinning: Tak jsem mu řekla ať se nediví, že jsou cvičení :grinning: V prenatální poradně také v pohodě. Hrdlo drží, tak pohoda :wink:
8. lis 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahojky nevíte nahodou někdo jestli Gonal injekce si musim vzít v Sanusu nebo mi muzou napsat recept,zajimalo by me jestli by me to v lekarně nevyslo levneji.ted jsem dostala injekce na imuno a mam jich 20 ks.Za jednu jsem ve VFN v Praze zapalila 5kč a u nas na Vysočině by me stala 1 injekce 100.Což je teda hroznej rozdíl.
8. lis 2012 v 16:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se zeptat? Mám si píchnout orgalutran, ale nejsem si jistá, jestli do břicha nebo do stehna? Nevíte někdo?
8. lis 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkarka podle mě by ti ten recept měli dát a měla bys mít možnost si vyzvednout někde jinde :wink:
8. lis 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene No super gratuluji ke screningu i poradně :slight_smile: Jen at plavou,moje prdelky maj dnes kopací den :grinning:
8. lis 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mmirunda zítra zavolam do Prahy do lekarny jestli
8. lis 2012 v 19:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkarka počkej, mrknu se kolik bys doplácela u nás :wink:
8. lis 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkarka kolik jednotek?
8. lis 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Děkuji :slight_smile: Tentokrát mě objednali až za 3 týdny, byli spokojení a já též :slight_smile: Teď už nám jen přát, vydržet co nejdéle, že? :wink: Já zatím to kopání moc necítím... sem tam takové mírné "žuch" a spíš vlevo... pravda také je, že se na to moc nesoustředím :grinning:
Tchýně slíbila, že nám koupí látkové pleny, tak jsem je dnes objednala a přijdou jí domů na dobírku. To bude překvápko :sunglasses:
8. lis 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mmirunda Gonal 900
8. lis 2012 v 19:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkarka tak u nás bys doplatek za Gonal 900 dala 1900,- takže nevím jak to počítají ve fakultce :frowning2: ale nemocnice bývají celkově levnější ...
8. lis 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek