• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
ahojte moje anjeliky:slight_smile:))pozdravujem vas, posielam na bruska pusinky :wink: :slight_smile:
8. lis 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@adriene tak to je supet ze sou v pohode ty tvoje aquabely :grinning:
@mmirunda tak ja v caru na ten gonal doplacela 2400 tak to si me ted nastvala :grinning::grinning::grinning: Jinak ja zase sama doma..zitrs manzel jede na pracovni akci do Ostravy a v nedeli do Rakouska na 4 dny a nemohl ani dneska prijit..a to samozrejme vse po transferu..
8. lis 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska ahojky jak se mas?
8. lis 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 kolik dni mas po transferu? a jak se citis? :slight_smile:
8. lis 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska Ahojky kočičko, kdepak ty ses nám toulala ?
8. lis 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@javed ahojky, podle toho kolik jednotek..já měla Pregnyl 5000 do břicha, ale 10000 už do stehna, měla jsem i silnější šedou jehlu, na to do břicha jen tu tenoučkou :slight_smile:
8. lis 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javed ja jsem si orgalutran pichala do bricha
8. lis 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer holky, mimino o sobe dava uz docela vedet a hlavne v noci tak pak dospavam pres den :slight_smile:
8. lis 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@adriene Neboj za pár týdnu už to budou pěkné kopance :grinning: mám dojem že je maly hlavou dole u slečny si nejsem jista,kež by byla taky a už to tak zustalo :confused: jsem zvědava co nám řekne dr.v ut.na poradně-taky na doporučení účetní mam sním už projednat žádost na mateřskou,protože si není jista zda mně to vyjde tak at to vím s předstihem,jinak bych byla na PN až do 6nedělí-než budu mít rodičák :rolling_eyes:
8. lis 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 teprve 2. den..citim se jako vzdycky..obcas bricho pichne jak kdyz mi tam stourali tim katetrem..
8. lis 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hezký večer ženy :slight_smile: Já bych taky přez den spala,ale nějak nemám šanc-maly je marod,tak je doma a manža v práci,nebo někde fuč :unamused: snad už pujde v pon.do školky.
8. lis 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 a to bys mela jako penize z nemocenske? No s dvojcatkama uz to mas za par :wink:
@pawlla tak to je super aspon o nem vis :wink:
8. lis 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
@malinka_02
zelvik ahooooooj :grinning: no mala som ine povinnosti, tak sme olozili aj ket na jul :wink: mam cas, aj tak som bola teraz znechutena.... :zipper_mouth:
8. lis 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisska az na jul tak to si husta!
8. lis 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ty brdo ja v Sanusu za jedno pero Gonaliu 900 zaplatila 2800,tak se nam vyplati to pozjistovat a dojet jinam.A jkde jsi pracovala ty v lekarne?A mate to u vas na sklade nebo na objednani?
8. lis 2012 ve 20:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 No tak nějak mně to napsala paní v poradně,účetní je kr... neví nic na socce mně řekli že to zhodnotí až na základě podkladu od účetní a ta řekla že dle ní by to mělo vyjít,ale jistě to neví-mám si zažádat a počkat na rozhodnutí ČSSZ ale když mně ji dr.dá okolo 10.12.ukončí mně PNku a pokud socka nárok neuzná-což se mohou ozvat do 30dnu,měla bych nastoupit do práce mám smlouvu do 31:12.ale tím že se to dovím zpětně bych pak musela omluvit absenci a doplatit zdravko a pak jít asi na pracák a mezitím roditz-takže mně bylo doporučeno at mně dá dr žádost dřív aby se to co nejdřív poslalo zaměstnavateli a ten na socku a dal jsem ještě byla na PN dokud nebudu vědět jak to je,jinak bych na PN musela po přerušení opět nastoupit,ale předem žádat socku o schválení zpětného nároku na PN a rodičák pak žádat na manžela abych mohla volit 3letou var. No prostě hnus makáš a pak jsi jak blbec-tebe neznalost neomlouvá,ale uředníci nemusí vědět nic :angry: přitom odvody na soc.poj.což je rozhodující pro nárok na mateřskou musejí mít v počítači.
8. lis 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 vzdy som bola :wink:
8. lis 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkarka Tak já jsem z Brna a dělám tady, teda teď jsem na PN, ale dívala jsem se na sklad k dodavatelovi, u nás by to max bylo za 2000 tisíce nebo tak nějak .... Jinak je to na objednání, skladem to běžně nemíváme, ale objednání trvá pár hodin. Ráno objednám a po obědě mám :wink:
8. lis 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda dekuj moc tak ja to mam do Prahy jak do Brna tak ve finale by bylo jedno kam bychom dojeli.Jeste to zitra obvolam a uvidim.A taky doufam ze dostanu recept minule se me nikdo neptal,to bude sestra koukat jak čert.
8. lis 2012 ve 21:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkarka No já si to tak i při IVF domlouvali, dr.věděl že dělám v lékárně a že si vezmu recepty a léky si vyzvednu u sebe v lékárně a ještě bez marže, nakonec jsem to tak ale neudělala, ale máš na to nárok. Nikdo tě nemůže nutit. Není povinnost si to vyzvednout v té jejich lékárně. Zkus to obvolat, ale ten doplatek by neměl být tak velikej ...
8. lis 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ja jsem to ani v lekarne nevyzvedavala dostala jsem to primo v Sanusu tak si mysli ze by to v lekarne bylo levnejsi
8. lis 2012 ve 21:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda a jinak jak si uživas tehu????? :wink:
8. lis 2012 ve 21:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkarka Určitě tě nikdo nemůže nutit si to brát u nich... někdy holky koupí léky i mezi sebou (třeba tady na MK), je to o dost levnější.
@malinka_02 Děkuji :wink: no doktor z nich nemohl, furt se tomu smál :slight_smile:
@evikj33 Dnes jsem trochu víc povídala s doktorkou v poradně, byl nějak víc čas. Saunu mi nedoporučila a interní mi naopak doporučila kolem 30 tt, abych to měla dřív pro jistotu :slight_smile: Teď už jen držet a držet :grinning: No chtělo by to, aby se ti natočili obě hezky hlavičkou dolů, to bys mohla rodit přirozeně. U mě je to bohužel jedno. Jednovajky jen sekcí :unamused:
8. lis 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkarka Ale jo, užívám, jen už by mohly přestat ty nevolnosti a raději by se mohlo miminko hlásit jinak, třeba kopanečkama, ale na ty je ještě spousta času. Zkus to zítra hlavně obvolat ať zbytečně neplatíš víc ...
8. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 musim se priznat ze sem to vubec nepochopila :-P
@melisska ja vim v tom te obdivuji!
8. lis 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adriene no to se nedivim :wink: a mas nejake video? A to si byla v Podoli v poradne?
@mmirunda kamaradce to prestalo jak mavnutim proutku jak presla do 2.trimestru.
8. lis 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 tak to ještě musím vydržet 14 dnů nebo kolik no necelé tři týdny ...
8. lis 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda musis zatnout zuby a vydrzet to pro to miminko :wink:
8. lis 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak jamuz jsem v druhem teimestru ale blujno je mi porad :grinning: sice nezvracim ale natahuje me nekdy hodne pres den
8. lis 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla nekaž mi iluze :wink:
8. lis 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek