1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
8. lis 2012

@malinka_02 joo beruško já vím. a ty si zase pohla´d bříško 😉 my posíláme pohlazení 😉

pawlla
8. lis 2012

@mmirunda 😀 😀 neeeboj bude lip hned jak zacne mimi kopkat do mocaku 😀

pawlla
8. lis 2012

@malinka_02 dneska jsem na tebe uplne myslela...... Ted na tom testiku budou krasne //, hlavne klidek a pohodicku zadnej zbytecnej stres v praci

pentagras
8. lis 2012

Ahoj holky, jako vás dočíst, uffff 😀 no já se stresuju před ketem, kvalitně...

pawlla
8. lis 2012

@pentagras taky jsem pred ketem byla nervozni ale jak .... 🙂

adriene
8. lis 2012

@malinka_02 chodím do Podolí, jak na UZ, tak do poradny. Video nemám, to bych musela na 3D a to jsem nechtěla. Mně se ty 3D obrázky nějak nelíbí 🙂
@mmirunda nevolnosti jsem měla do 15-16 tt, včetně zvracení. Ale to bě to jako monomatce skončí dříve 😉

malinka_02
8. lis 2012

@mmirunda dekuju vam 😀
@pawlla dufam 😉 bohuzel mam stres i doma - vcera mama dnes manzel a od zitrka budu tyden sama no to se uzeru..
@pentagras a kdy jdes? Ket neni nic oproti tem nervum jestli to vyslo 😀

malinka_02
8. lis 2012

@adriene tak to je super ze tam mas vsechno a az budete chtit holcicku budou si te pamatovat 😀😀😀

lkarolina
9. lis 2012

@saraha2 Dneska je to 12. den od ET a nic...........nenávidím Boha.........v po jdu na krev, ale už to balím...........večer to jistí........... 😖

evikj33
9. lis 2012

@malinka_02 JJ holka já v tom taky tápu.V podstatě to znamená že bud mně mateřskou uznaj,nebo neuznaj 😠 ale je to ve hvězdách.Jinak čerstvá dávka Tfuj Tfuj Tfuj 😉

evikj33
9. lis 2012

@adriene No necháme se překvapit,ještě se prej mužou přetáčet.Hlavně at je udržíme co nejdéle a jak se narodí nechám na dr.jen aby bylo vše Ok 🙂 Ještě at zvládnou tak těch 8tt a pak už by to nevadilo 😎

kive76
9. lis 2012

@rory_g ahojky, brnknu do motola dneska a zeptám se co teda se mnou...

kive76
9. lis 2012

@evikj33 nepíchali, já volala minulej týden v pondělí do motola a sestřička řekla, že to může být posunuto tou chřipkou a antibiotikama...ale dneska tam zavolám a zeptám se na to...jsem 40. den bez menzes

evikj33
9. lis 2012

@kive76 Tak to už bych volala,já to právě měla takové podr.pořád i 90dnu,pokud jsem nedostala inkjekci.Proto jsem před IVF dostala ten Nhoretisteron aby se to načasovalo.Tak držím pěsti at se spustí co nejdřív 😉

saraha2
9. lis 2012

@lkarolina já ted nevím,kolikátý pokus to je??nám vyšel druhý..takže hlavu vzhůru,nevyšlo to teď ,vyjde to příště 😉

saraha2
9. lis 2012

@adriene mě to teprve čeká ten ve 20t..můžeš napsat,co tam vše dělali??kují 😉

saraha2
9. lis 2012

@mmirunda já tě "uklidním"...včera jsem byla u kamošky,co má prcka na plku a tak,tak jsem doběhla dom!!!!!hrůza ☹ fujtajbl...mám to nějaký opožděný 😀

lkarolina
9. lis 2012

první..

saraha2
9. lis 2012

@mmirunda já už 3dny kupuju tu sodu a vždy zapomenu ☹ hlava děravá.......
@lkarolina tak druhý to jistí,neboj!!!!nebo máš mražáčky?my neměli..

pentagras
9. lis 2012

@malinka_02 jdu v podndělí 🙂

pentagras
9. lis 2012

@pawlla i když vím do čeho jdu, jsem nervní jestli se to rozmrazí, a ty jsi těhu po ketíku??

rory_g
autor
9. lis 2012

@kive76 ach jo, to pořád nic? No, Pregnyl je poprskaný těhu bacilama a jsou trvanlivé, tak hlavně ať Ti to píchnou, nechápu to otálení...vždyť i kdybys těhu byla, tak vyvolávačka ničemu nevadí 😝

Všem vám přeju dobré ránko 😵

adriene
9. lis 2012

@saraha2 Jasný 😉 Byl to opět velký UZ, popisoval hlavičku, její rozměry, zda má mozek 4 komory, velikost mozečku a boční komory. Koukal na obličej, zda nejsou rozštěpové vady, sledoval hrudník, bříško, zda nejsou porušené. Velikost břicha, žaludek, zda je v pořádku páteř. Koukal na srdce, zda má 4 komory a zda dobře funguje oběh. Zda má obě ručičky, zda jsou stejné a správně uložené. Koukal na prstíky, zda je na obou po 5. Pak to samé u nožiček. A sledoval uložení ledvina a močového měchýře a močovodu.
Možná jsem na něco zapomněla, nejsem si jistá 🙂 Během toho mu sestra vždy řekla, zda míry sedí a zda je vše OK. Přeji hodně štěstí, ať to dobře dopadne 🙂

adriene
9. lis 2012

@malinka_02 No, mám tam ještě dva "zamrzlý" v CAR... tedy představa, že mi zas jedno zavedou a ono se rozdělí... tak to by mě jeblo 😀 Ale holčičku bych jednou chtěla... i když radši teď mlčím, nedokážu si představit ty dva, natož k tomu to třetí 😎

pawlla
9. lis 2012

@pentagras jo jo po ketu ja jsem sice otehotnela i pri prvnim et ale bohuzel to nedopadlo tak jsme sli na ket a ted to uz snad dotahneme az do porodnice 🙂 Fakt nejhorsi je to cekani na ten vysledek

evikj33
9. lis 2012

Holky já se dnes tak nacpal že asi prasknu 😝 Dělala jsem šlehanou br.kaši a filetek+ lososa na másle.Mnam a to jdem zítra na 30 na obídek jsem zvědavá jak to dám bude Slezská bašta(2druhy masa,2zelí a 2knedlí) a pak ještě zákusky a dortík Ufff snad se domně něco vejde,mám pocit že mně prdelky tlačí na žaludek a já jim stále méně a přitom mám pocit že jsem snědla Vola 😀 Ale zatím jsem nic nenabrala.

zelvik
9. lis 2012

Ahojky kecky, tak jsem vás v rychlosti dočetla, co vy jste toho do včerejšího večera nakeckaly 😉 Já přijela domů, hodila nohy nahoru a vytuhla. Tak jsem se pak rpobrala jen na vyčištění zubů (to bylo ve 20:00) a zalezla jsem do postele a pokračovala ve spaní. Úplně mrtvá.
Zítra večer jdeme s manželem na slavnostní večer - jdu si vyzvednout medaili za dárcovství krve, je to i s rautíkem a tak. no takže jsem už hlásila, že hodlám spát odpoledne, abych večer chvíli něco vydržela. Jsem fakt marná.
A hlavně je mi vždycky večer i zima - jestli je to tou únavou.
@adriene To je super, že je vše OK a nad aquabelama jsem se taky pěkně pobavila, třeba jim ta synchronizace vydrží i po narození a budou hezky spinkat oba najednou a ne na střídačku🙂
@pawlla využila jsi už ten angelsounds? Já si říkám, že jestli dopadne další kontrola OK, tak si ho snad taky pořídím, protože já jsem nervák, že to svět neviděl. A jak se mimi pak hodinu nepohne, budu vyšilovat. Hlavně ke konci, tak ať to mám pojištěný🙂

adriene
9. lis 2012

@zelvik Ta únava je šílená... to je tím, jak z Tebe mimi vysává živiny a energii. Jsi dobrá, že ještě pracuješ a k tomu dojíždíš. Se nedivím, že pak padneš do postele únavou! Užij si rautík 😉

zelvik
9. lis 2012

@adriene No však už jsem si říkala, jestli si toho 15.11., když kontrola dopadne dobře, neřeknu o neschopenku. Abych trochu odfrkla, i před těma vánocema. A taky jestli začnou lidi víc smrkat a chrchlat v tramvaji, tak jdu okamžitě.

pawlla
9. lis 2012

@zelvik jo vyuzivam to a posloucham hlavne vecer pekne se pri tom usina 🙂 uz ho obcas i citim jak se tam hejbe ale zatim jen malinko, jsem taky nervak a tohle me pokazde krasne uklidni 😉