• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

23. září 2017 
@mmirunda hlavne ze je vsechno v poradku a mimi pekne roste :slight_smile: A tatinek konecne taky videl mimi tak snad ho to poradne nakopne :grinning:
20. lis 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda Jupíííí, to mám radost, gratuluju, paráááááda!!!! Takže holčička??? Jůůůůů
20. lis 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelvik No jooo, snad jí ten pindík nenaroste :grinning: :grinning:
20. lis 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mmirunda gratulujůůůůůůůůů :dizzy_face:
20. lis 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g děkujůůůůůůůůůůůůůůůůů
20. lis 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda neboj se nic,on ještě doroste :grinning: :grinning: :grinning: gratuluju a doufám,že jste si to užili :wink:
20. lis 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechej toho a nekaž mi radost :frowning2:
20. lis 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 jinak užili jsme si to. Martin čuměl jako puk
20. lis 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jak často vás informovali o vývoji embryí? Mám Prodlouženou kultivaci a jediné info jsem měla druhý den po odběru, kolik se jich oplodnilo. Zítra mám jít na transfer. Dneska jsem to nevydržela a volala do laboratoře a paní mi řekla, že se na embrya nedívají každý den, že uvidí zítra. To mě trochu vylekalo ... Taky jste to tak měly??
20. lis 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda nekazím!!jak je tam holčička,tak už to přece nedoroste,stejně tak,jak nám neupadl :grinning: :wink:
20. lis 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@adriene S tou odsávačkou si taky myslím, že je to zatím zbytečný, ale třeba sterilizátor na lahve potřeba asi bude, ne? :confused:
@mmirunda no tak supeeeeeer, seš šťastná jako blecha, co? :dizzy_face: Moc vám to přeju
20. lis 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 tak me davali info kazdej druhej den taky jsme meli PK ale embyolog rikal ze neni dobre na ne kazdej den cucet. Neboj budou tam urcite krasne embryjka a kolik si jich nechate zavest ?
20. lis 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 tak ja doufm ze nam taky pindik pekne naroste :slight_smile: holcicku uz doma mam
20. lis 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupidu děkuju :dizzy_face:
20. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 noo snad nedoroste :grinning:
20. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda neeee urcite nedoroste :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda neboooj :wink: a fotečku máš???
20. lis 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26
Mě dávali informaci každý den ráno a to i o víkendu,
20. lis 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kecalky :slight_smile: @mmirunda Gratuluji k dobrým zprávám a tu holčičku moooc přeji,ale ružovou bych ještě chvilku nekupovala,až po 20tt :grinning: @saraha2 Maminko nelekej se to je teprv začátek :grinning: já to mám taky duo z každé strany. @adriene Tak to budeš mít brzo,mně říkal dr že by porod,nebo sekci plánovali až koncem 38tt pokud budem pokupě :confused: Jinak jsem dnes ještě dokoupila plenky do porodky,ubrousky a sobě sprchač a pastu a ještě koupím novej hřeben a mám asi vše. :slight_smile: @harlej26 Já si volala taky každej den a měla jsem to stejně 20vajuch 13zralejch a OHSS se nerozjel :slight_smile: Tak at má dr.zítra štastnou ruku jinak se říká že pokud je náběh na OHSS je větší šance na uhnízdění-mně se potvrdilo :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evikj33 Děkujeme kočko, růžovou ještě nekupuju :wink: počkám si na další potvrzení, ale těším se tím, že to bude holka :wink:
20. lis 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 a ve finale si mela kolik blastocystek? :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 jinak doufám, že tě budu následovat!
20. lis 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 Dvě blasty nám daly 1byla A a jednaB no a 3ještě došly,ale psali že k mražení nebyly vhodné-tak nevím co na nich bylo.Hlavně že to dobře dopadlo a už je nebudem potřebovat. :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
gratuluji k holčičce :wink:
20. lis 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pentagras A co ty čekatelko ještě nesvrběj ruce s testíkem?Moc držím pěsti Tfuj Tfuj Tfuj :wink:
20. lis 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupidu Neboj to padne mužeš tam koupit i monitor dechu? a i tak bude dost pleny,ubrousky,lahvičky,nosní odsávačka,podložky,kojo vložky do podprdy,porodnické vložky a kalhotky ....
20. lis 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Nějaký monitor dechu tam mají, ale nevím, jestli nebudeme mít možnost půjčit, tak to zatím kupovat nechcu. Pleny zatím koupím asi jen ty Pampers newborn a pak uvidíme, jestli nezkusíme látkovat :confused: Ale máš pravdu, je toho na koupení až až.
Jakou dobu trvanlivosti můžou mít olejíčky a mastičky pro miminka? Já jen, aby to v květnu nebylo žluklý :grinning:
20. lis 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupidu Většinou si myslím 2roky,ale mělo by tam být uvedena expirace a látkovky tam snad taky najdeš(teda čtvercovky) a těch budeš taky pár potřebovat pod hlavu na utření atd a taky nějaké osušky,separačky do látkovek a budu kupovat i krabku Nutrilonu1 at mám něco doma pro případ nouze,bydlíme na dědině. :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33
hele to by mě taky zajímalo podle čeho soudí, že není blastocysta vhodná ke mražení... já jsem měla celkem tři blastocysty, kdy mi jednu zavedli, jednu zmrazili a jedna nebyla vhodná k mražení..
20. lis 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti Myslím že před transferem to sledují více a pokud se blastocysty přestanou rýhovat a vyvíjet, je jasné že by zmražení nepřežily, teda spíže rozmražení..
20. lis 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek