• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@zelvik tak u mě stejné,jako u
@mmirunda ,akorát bříško prohmátne a chodím na kozu a kontroluje čípek :wink: a chodím pravidelně po měsíci
9. pro 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 tak to je dobře :slight_smile:
9. pro 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky vás bolelo do ET břicho?? Sem dneska druhý den po ET a stále mě bolí podbřišek...a dokonce mi dnes po snídani bylo trochu špatně od žaludku tak nevím... :(
9. pro 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 Mě bříško bolelo... podbříšek a vystřelovalo to k vejcovodům. To je normální :wink: Špatně mi nebylo, na to by bylo 2. den po ET ještě brzy :wink: Držím palečky, ať se Ti hezky hnízdí :slight_smile:
9. pro 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene děkuji moooc za info... :slight_smile: tak mi možná nesedla vánočka s čajem :((
9. pro 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 Bude to spíš psychika :slight_smile: Dej nohy nahoru, pusť si pohádky a relaxuj :slight_smile:
9. pro 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene to taky, ale spíš mi nesedla ta vánočka... :( příteli po ní bylo tak zle od žaludku a to byla včera kupovaná...
9. pro 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 tak vítej doma konečně!!!!!!!!!!!!!
9. pro 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulkaa23 V tom případě do koše s ní!! na blinkání máš ještě čas... pak si ho užiješ.. :grinning:
9. pro 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriene už tam jeee :slight_smile: už mi je dobře, blinkání naštěstí nebylo, jen sem ležela v klidu a přešlo to...
9. pro 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulkaa23 me bolelo bricho strasne dlouho po ET.
9. pro 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 @saraha2 Doma je fakt skvele. Drahý ma obskakuje, dokonca aj varí a teší sa na malú. Volá sa Viktória, už od prvého ultrazvuku v květnu :slight_smile: ultrazvuk bol na Viktóriu a navyše sa mi vyznam toho mena zdal veľmi vhodný :D
9. pro 2012 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mia75 to je super ze jste uz konecne doma :slight_smile: a ze mala je v poradku tak to mate uz za chvilku co :grinning:
9. pro 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia75 jo tak to je hezky ze to mate i podle kalendare :wink: Pekne se nech obskakovat a vecicky uz mas nakoupeny?
9. pro 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Vy sa tiež držíte, napriek problémom. To zvládnete, určite :slight_smile:
@malinka_02 Vecičky sme kúpili tak, že išiel drahý kupovať s budúcou krstnou mamou a ja som schvaľovala cez telefón MMS :slight_smile: Kočár bol kúpený cez internet
9. pro 2012 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia75 jo drzime se a nemocnici nechci uz ani videt to jiste znas lezela jsi tam deeeesne dlouho ale za ten poklad v brisku to stoji :slight_smile: ja uz jen cekam aspon na ten 30tt po tom vsem jsem uz desne paranoidni :grinning:
9. pro 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 to je husty :grinning: No ted uz to mate za par a vlastne uz na vanoce budete 3 :slight_smile: to dostanes ten nejkrasnejsi darecek!!!
9. pro 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak nedelni odpoledne u zubare fakt labuz.. Manzel rekl ze v tydnu ma moc prace a nase zubarka je znama tchyne a ma kreslo i doma tak sme jeli dnes..nejdriv hodinu cekani a ted hodinu manzel na kresle a mezi tim prisli dalsi 2 lidi tak ani nevim jestli me vezme..pritom mi to furt reaguje na studeny a mam strach aby se to ted jak je venku zima nerozjelo..vcera mi stacilo otevrit v ty zime pusu..Ale normalni lidi zdrhaj z prace k zubari jen my jdem v nedeli..!
9. pro 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Já už taky dostala průkazku a taky to tam mám zvýrazněné. Ale po výsledcích z krve, co mi dělali cca před 14 dny, je všechno zatím v pořádku, test na protilátky je negativní, takže se zatím nic neděje. Ještě mi na tohle budou brát prý krev asi dvakrát.
9. pro 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 taky jsme měli Viktorku v záloze :wink:
9. pro 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 A už je finálne meno malého Obilniatka? A zverejnitelne? :slight_smile: už sa ti to tiez pekne kráti, super :slight_smile: len pred chvíľou sme sa bavili o dvoch čiarkach :grinning:
10. pro 2012 ve 04:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mám dotaz :slight_smile: Když mi má mrcha přijít tento víkend podle délky cyklu a testit mám až 21.12?? Myslíte si, že když nepřijde o víkendu, že je to dobrý znamení nebo to může utroš zastavit? :slight_smile: jinak mě stále bolí podbřišek :(
10. pro 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 ahoj, jako dobre znameni to byt klidne muze, ale vetsinou pres utros menstruace nedorazi ... ale jak u koho, utros ji brani, po jeho vysazeni se to pak spusti ... Jak se jinak citis? Dneska si ktery den po ET nebo KET?
10. pro 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 Dneska sem 3 den po ET, po prvním IVM mi MS dorazila i přes utroš...jde mi o to, že mezi ms a testováním je skoro týdne rozdíl... :slight_smile: jinak mě stále bolí podbřišek a jsem unavená, včera sem po obědě vytuhla :slight_smile:
10. pro 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 nějaké favority máme,ale jasno zatím ne :grinning:
10. pro 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dob ré ráno všem!hlásím karambol na sněhu :frowning2: spadla jsem na bok..myslíte,že mám plašit????
10. pro 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 mě přišla i přes utrogestan.......
10. pro 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 to mě právě při prvním IVM taky... jo a k tomu tvýmu karambolu radši bych zašla k dr...ať můžeš být v klidu
10. pro 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 Brisko me taky bolelo, tak ze jsem si byla jista, ze mrcha prijde...Muze to byt ze stimulace a nebo, ze to tam uz nejak pracuje :wink: Drzim palecky at to o vykendu nedostanes.. :slight_smile:
10. pro 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Tak toho se ted bojim taky, aby mi to nekde neuklouzlo :frowning2: Jsem hepeto a v zime je to u me normalni! Boli Te neco? Asi bych sla na kontrolu. Aspon budes klidnejsi :slight_smile:
10. pro 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek