1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

radosska
11. pro 2012

žienky prosím viete mi niektorá poradiť? včera som pichala pregnyl a zajtra idem na odber vajíčok.. mám dnes niečo pichať?? lebo dr. mi povedala v telefóne, že nič.. ale môj muž ma zneistil, že len puregon nie, ale decapeptyl áno.. ako to je?

zuzullik1001
11. pro 2012

@radosska nic nepichaj 🙂 ja som bola vcera na odbere a tiez som nic nepichala den pred tym 🙂

janulkaa23
11. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@radosska ahoj, dnes už nic nepíchej...před opu se píchá jen pregnyl pak už nic...

radosska
11. pro 2012

@zuzullik1001
@janulkaa23 ďakujem dievčatá.. tak som to dobre pochopila..

kive76
11. pro 2012

@radosska přesně tak nic už nepíchat...

rory_g
autor
11. pro 2012

Ahoj holčiny, tak jak se máte? Uklizeno, napečeno? 😀 U mě ani jedno, haha 😎
@kive76 ahojky, tak jak to s Tebou vypadá? 😉

radosska
11. pro 2012

@kive76 ďakujem 🙂

trefulka
11. pro 2012

@rory_g Jdu ve tvých šlépějích - všude bordel a po cukroví nikde ani památky 😀 Hlavně, že je za mnou ET 😎

rory_g
autor
11. pro 2012

@trefulka super, hned mám lepší pocit 😎 😀 Jsou důležitější věci a na dva pečené a jeden nepečený druh je pořád času dost 😉

zelvik
11. pro 2012

@rory_g Ahoj, nápodobně - v neděli jsem somrovala u mamky, co už napekla, takže já se zmůžu na jedno nepečený a nazdar 🙂 Uklizeno? No jako jak se to vezme. Nehodlám leštit skleničky ani "stříbro" 🙂 hihi, akorát záclony sundám a vyperu.

trefulka
11. pro 2012

Holky, jaký režim je nejlepší nasadit po ET? Opravdu mám striktně odpočívat a prokládat to jen procházkami?

adriene
11. pro 2012

@trefulka Těžko říct, každý to má trochu jinak. Ale co se týká mě, tak já měla po ET 4 dny volna, kdy první 2 dny jsem opravdu polehávala a koukala na telku a ty druhé dva dny jsem též hodně odpočívala, ale došla i nakoupit (něco lehkého). Rozhodně to ale bylo o odpočinku. 5. den jsem už šla normálně do práce 🙂

rory_g
autor
11. pro 2012

@trefulka jak píše Adri, dr mi říkala 4 dny klid a pak se postupně zapojovat do normálu 😉

crime
11. pro 2012

@radosska nic nepíchat a držíme palečky! 🙂

kive76
11. pro 2012

@rory_g čekám na menzes už přes 74dní...beru prášky... a měla bych to dostat prý kolem 27. prosince...a pak bych si začla píchat injekce před 2.IVF

rory_g
autor
11. pro 2012

@kive76 tyjo...to je masakr 😒 Neměli by s Tebou dělat něco jiného? Neuvažuješ o změně CARu? 😕

kive76
11. pro 2012

@rory_g oni za to nemůžou...to je můj problém, že nemám menzes...oni mi předtím píchly tu vyvolávačku...normálně se to má dostat do 14 dní..asi je u mě nějakej problém...mi dělali AMH - odběry krve... ohledně vaječníků...výsledek b ude za měsíc..tak snad to bude do toho 27. prosince..a budu vědět co se mnou..

evikj33
11. pro 2012

@kive76 Evi hlavně klid já to někdy neměla i 90dnu,tělo asi dělá restart,potom by mělo být připravenoi a snad bude reagovat o mnoho lépe na st.Moc držím pěsti at to dopadne na 1+ 😉

evikj33
11. pro 2012

Jinak zdravím ženy u nás konečně sněží tak to alespon trochu navozuje zimní atmošku. 🙂

rory_g
autor
11. pro 2012

@kive76 ach jo...no doufám, že tohle martyrium aspoň skončí //, posílám těhubacily 🙂

saraha2
11. pro 2012

@adriene jsem hoild trdlo,noo 😀 dnes už si dávám pozor a chodím,jak pos....včera večer jsem byla na kosmetice,tak se prcek pěkně vrtěl,.tak snad je vše o.k.....

saraha2
11. pro 2012

@rory_g tak já mám uklizeno,výzdobu hotovou,dnes budu pokračovat v pečení,pak jen naplním a fertig 😉 včera jsme koupili i stromeček 😉
@evikj33 až moc atmosféry,néé??tady je úplná kalamita ☹

evikj33
11. pro 2012

@saraha2 Ne unás je to zatím jen tak lehce,sněží jemně teprve od brzkého rána 😕 Já se chystám na ty kokosky,tak snad se zadaří. Musela jsem nejdřív dožehlit,uvařit atd 😝 už mně to někdy neba pořád přemejšlet co budu vařit..a zachvilku dojede manža s malým dnes jde po O a pak maža odjede do práce a já se tady zvencnu.Jinak stromeček doveze brácha asi tejden před Vánocema a ještě v sobotu slavíme ty malého narozky(6)tak nás bude okolo 25 a hned další pátek nebo sobot jdem ke strejdovi na 55.je to vždy celkem našlapané a to má ještě 19bratránek narozky-musíme se domluvit kdy skočíme k němu.

adriene
11. pro 2012

@saraha2 Tak jestli se vrtěl, tak pohodička... 😉
U nás zatím jen lehce posněhává... na ulicích ale břečka 🙂

zelvik
11. pro 2012

@saraha2 Téééda ty jsi šikulka aktivní, já nemám nic, teda krom adventního talíře a svícnu za oknem.Pořád se tvářím, jak když je na všechno spooousta času.

rory_g
autor
11. pro 2012

@saraha2 no jo, Ty jsi na úklid nemocná, bych Tě potřebovala k nám 😀 Ale to by s Tebou asi šlehlo 😅 Já se utěšuju tím, že mám zákaz cokoli dělat, takže se nenervuju z bordelu a ty 3 druhy jen tak pro nás upeču, dárky letos nebudou, ten nejhlavnější se peče v pupíku 😵
@zelvik jé vidíš, mám adventní věnec a žárovičky v jednom okně, to je dobré skore, ne? 😀

zelvik
11. pro 2012

@rory_g Výborný, to jsme na tom stejně. Jo možná mám bod navíc (sice naprosto bez přičinění a zásluh) - ale vykvetl mi vánoční kaktus 😀

janulkaa23
11. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky, nevíte za jak dlouho vyprchá z těla 5000j pregnylu?? 🙂

radosska
11. pro 2012

@crime ďakujeeem.. 🙂

radosska
11. pro 2012

dievčatá ešte mám jednu otázočku.. koľko vajíčok ste si dali oplodniť? nevieme sa rozhodnúť koľko bude dosť..