1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
27. pro 2012

@zuzullik1001 Přibrala jsem cca 1-2kg a to ted za posledních 14dnu(měla jsem ale velkou počáteční váhu),jinak se to zatím dá,ale děti maj čím dal méně místa tak už se huř dýchá a špatně spím.Jinak hodně pálí žáha a mám ještě ted docela dost ranní nevolnosti.Pokud jde o otoky atd..tak je to zatím ok. 😉 Jinak díky.

zuzullik1001
27. pro 2012

@janulkaa23 pozitivna 🙂))) a 8 januara idem na ultrazvuk uuuf dlha doba... Ti si bola
Uz?

janulkaa23
27. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 nn jdu 7ledna 🙂

zuzullik1001
27. pro 2012

@janulkaa23 tak ideme skoro po sebe 🙂) sa tesim jak uvidim mimi 🙂 a jak
Sa citis?

zuzullik1001
27. pro 2012

@evikj33 tak si nepribrala skoro nic .... A brusko mas velikeeee??? A kolko vazia malinky?

evikj33
27. pro 2012

@zuzullik1001 Miminka mají každé něco přez 2000g a přez pupík mám 123cm. 🙂

danny38
27. pro 2012

@adriene Tak to je paráda, klucí jsou vzorný 🙂 No my máme obvod bříška 320mm 😀

irennn
27. pro 2012

Dnes jsem 3.den po ET. Cítím se dobře, nic mě nebolí, jen mám hroznej hlad a na všechno chuť ,žeru prostě celý den nepřetržitě...nevím,kéž by to aspoň znamenalo,že se bojovníčkovi u mě líbí....

saraha2
27. pro 2012

@irennn tak tfuj,tfuj,ať se pěkně zahnízdí a posílám těhu bacílky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
27. pro 2012

@danny38 souhlasím s tebou,když už je mimčo upěčené,tak lepší,než přenášet 😉

saraha2
27. pro 2012

@irennn mě hodně navštěvovaly kamošky,nebo já je..nevěděly,že máme po 2pokusu,takže to bylo fajn,že se řešily úplně jiné věci...jinak je těžké na to nemyslet!

saraha2
27. pro 2012

@brnanda zdravím tě!u nás problém nebyl..žádný....a i tak mě můj dr.hnal do caru,že už mám věk a měla bych začít něco dělat..do papíru nám napsal:diagnoza bez pozoruhodností...takže já spíš byla ráda,že jsem se konečně odhodlala a začlo se něco dít..

saurer
27. pro 2012

ahoj holky, příští cyklus jdeme stimulovat na 1. IVF 🙂
já jsem tak natěšená 🙂 ikdyž to třeba napoprvý nevyjde...ale jsem 🙂

saraha2
27. pro 2012

jinak vás všechny samozřejmě moc,moc zdravím,jen v poslední době nestíhám ☹ ježíšek super,mimčo tam mělo překrásnou zavinovačku-koupil brácha,chudák jen věděl,že chci nějakou rychlozavinovačku,vůbec s mamkou nevěděli,co to je a vybral sám fakt překrásnou!budoucí babička nám nadělila flašku avent,přebalovací podložky,mydýlko s krabičkou,tak chodím a očuchávám 😀

saraha2
27. pro 2012

@saurer tak hurá do toho!!!!!!!!!!!!budu moooc držet palce!!!

saurer
27. pro 2012

@saraha2 děkuju 🙂 už aby to bylo 🙂

mmirunda
27. pro 2012

Kuk holky 🙂 Tak jak je po Vánocích? Já mám pocit, že jsem imrvére přežraná 😅

mmirunda
27. pro 2012

Jo a šíleně mě pálí žáha, po cukroví, takže ho vůbec nemůžu. Hele @saraha2 nechceš si konečně udělat sraz ve městě a dát si spicha?

saraha2
27. pro 2012

@mmirunda můžem,ale až během příštího týdne,ju?te´d mám ještě manžela doma 😉 2.1 jedu na ten hnus ☹ ☹

mmirunda
27. pro 2012

@saraha2 Jansě, že ne teď 😀 Buď v tom týdnu po Silvestru nebo klidně až ten další 😉

mmirunda
27. pro 2012

@saraha2 Ty máš druhýho cukrovku? Fuj, nezávidím. To já až v únoru ...

adriene
27. pro 2012

@irennn Držím palečky na zahnízdění, též posílám těhu bacíky 😉 Ber to tak jak to je... zkus se zabavit třeba telkou, dvd... ono to půjde, neboj 😉
@saurer Skvělý... tak šup šup, ať to uteče a budeme tě tu všichni nadšeně sledovat 🙂
@mmirunda
@saraha2 Též moc nestíhám... na Štědrý večer to byly 2 štědrovečerní večeře. Tu první u našich, rozbalení dárků, pak jsme nasedli do auta a jeli tchánovcům, kde 2. večeře a dárky... pak jsem byla ráda, že jsem ráda. Další den knedlo-vepřo-zelo s příbuznými a nejen to, samozřejmě, další den zas u našich příbuzní a kachna z milionem knedlíků a zelí... dnes jsem dojídala žebra se zelím a knedlíkem... Do toho to cukroví a vánočky a chlebíčky... já asi holky prasknu!!!

mmirunda
27. pro 2012

@adriene Nooo taky jsi toho spořádala jako malej polskej zájezd co 😀 Já každý ráno snídám vánočku, už mi leze asi ušima, ale přece ji nevyhodím 😅 a k obědu dojídáme denně tu hromadu jídla co zbyla 😀

saraha2
27. pro 2012

@mmirunda aspoň to budu mít za sebou!heč 😉 😀

mmirunda
27. pro 2012

@saraha2 Hmm to je fakt 🤐 ale já si pořád říkám, že to třeba nebude tak hnusný 😉 a kam že to jdeš?

saurer
27. pro 2012

@saraha2 Sárí, po kolika dnech tě sledovali při stimulaci před OPU?

adriene
27. pro 2012

@saraha2 Jo a na OGTT jsem byla... to bylo teda něco :( Berou to u nás asi nějak "akčně"... odběr krve ze žíly, pak na dva zátahy jsem vypila tu "sračku" (jak citronový neředěný sirup), po hodině odběr krve ze žíly a vzorek moči (tu jsem ze sebe dolovala po kapkách) a za další hodinu opět krev ze žíly a zase vzorek moči. Dávala jsem sestře stále tu stejnou ruku, ale byla šikovná 😉

adriene
27. pro 2012

@mmirunda Spíš jak dva polský zájezdy... mimochodem... tu vánočku snídám též každé ráno 😀 😀 dostali jsme jednu celou od mojí mamky a tchýně samozřejmě se nemůže nechat zahanbit, tak také dotáhla 🙂 Včera přijala ségra... ta zas přivezla z Německa štolu vánoční (naštěstí má záruku někdy do března) 🙂

Jediné, co mě těší, na rozdíl od chudáka @saraha2 , že nejdu na ten test cukrovky hned po svátcích... to by to se mnou dopadlo 😀

mmirunda
27. pro 2012

@adriene A já jsem ráda, že mě to čeká až v únoru 😀 To už snad veškerej cukr po Vánocích vyloučím 😀 No já kupovala dvě vánočky, jsou výborný a naše mamka taky jednu dotáhla, takže byly tři. Od pátku minulýho týdne nejím nic jinýho než vánočku 😅 Zase ji rok nechci vidět 😀. Jenže jak jsem psala, po cukroví mě strašně pálí žáha, ale strašně a tak si ho ani dát nemůžu ☹ Jak mě to štve, ani nevíš

adriene
27. pro 2012

@mmirunda No to jo!! A kor, když jsi ho tolik napekla s mamkou!! To by mě teda taky štvalo 🙄 Mě zatím žáha nepálí, fakt nevím co to je (ale nechci se rouhat)... zato ty podělaný otoky rukou 😒 Včera mě navíc ségra vyšetřila (je fyzioterapeut) a zjistila, že mám navíc na pravé ruce těžký zánět šlach (čistila jsem totiž topení, delší dobu a od té doby to tak nějak bolí ☹ ) ... mno a tak mám navíc hezky na pařátku ortézu... abych byla o něco víc obratnější 😀