1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ramdy
30. led 2013

@mmirunda to i já, uvidíme, minule se chytly obě, tak třeba kdyby aspoň půlka, tak by to byl úspěch, od zítřka mám brát prednison, prý aby se lépe uchytila

ramdy
30. led 2013

doufám, že to tentokrát vyjde, už chci taky vybírat takový pěkný věcičky a kočárek, jej

martina_81
30. led 2013

@mmirunda nj, uvidíme, jak to vyjde. 😉

baarbora29
30. led 2013

ahojte,tak sliznica sa zvysila a mozem podstupit KET. 🙂 juuj,ale sa tesim 🙂

kive76
31. led 2013

@baarbora29 jupíííííííí. no vidíš, že se zvýšila ...supeeeeeer

malinka_02
31. led 2013

Test bily..jak jinak..

saraha2
31. led 2013

@malinka_02 to už ale není možný toto!!!!!!!!!!!!!!!!!!čím to je????já to nechápu ☹ ☹ ☹

irennn
31. led 2013

@malinka_02 To je mi moc líto,moc bych ti to přála. není ještě na testování brzo? třeba máš ještě čas...

mmirunda
31. led 2013

@malinka_02 A kolikátý den po KET jsi?

janulkaa23
31. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ramdy Já ho taky brala a beru dodnes a pomohlo to 🙂

janulkaa23
31. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 Kolikátý den po KET jsi?? Není brzo na testík?

ramdy
31. led 2013

@janulkaa23 fakt, no tak snad se zadaří, děkuji

janulkaa23
31. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ramdy Určitě jo a už si tam volala??

saraha2
31. led 2013

@ramdy já měla prednison myslím hned od stimulace nasazený..

martinazvo
31. led 2013

ahojte kocky, chcem sa spytat... som 7. den po ET... Prakticky od OPU beriem Utrogestan a mam citlive brucho a prsia.... ale ten stav sa vobec nemeni, nie je to ani lepsie, ani horsie, nemam ziadne krce ani spinenie... myslite ze je to v poriadku takyto stav?

saraha2
31. led 2013

@martinazvo já si myslím,že je to normální..každý to po OPU snáší jinak..já byla hned druhý den fit,jedna ještě 12dní po ET měla bolest břicha..prsa můžou být taky z těch hormonů ještě..

martinazvo
31. led 2013

@saraha2 jasne, to len ja som myslela ze po ET sa bude nieco diat... a nic ☹

ramdy
31. led 2013

@janulkaa23 mám volat až po 11

saraha2
31. led 2013

@martinazvo nic se neděje..je ještě brzy 😉 u mě se dělo jen to,že jsem od 5dne špinila..ale to není pravidlem..ani prsa nic..až jsem si říkala,jestli mě tam ty embryjka vůbec dali 😀

martinazvo
31. led 2013

@saraha2 myslis ze uhniezdenie moze byt aj bez spinenia?

saraha2
31. led 2013

@martinazvo samozřejmě!!!!!!!!!!!ta,co byla se mnou měla dvě embryjka..nešpinila..vůbec..ani trošku a už se jí narodil chlapeček 😉 mě dávali taky dvě a špinila jsem..

martinazvo
31. led 2013

@saraha2 dakujem za povzbudenie, toto cakanie je strasneeee ☹

saraha2
31. led 2013

@martinazvo už to máš za pár..vydrž 😉

harley26
31. led 2013

@martinazvo fakt bud v klidku, ja byla po ET taky naprosto bezpriznakova, necitila sem zahnizdeni, zadne pichani, proste nic, spineni taky zadne, proto sem byla v soku, kdyz byly na testu // 🙂

martinazvo
31. led 2013

@saraha2
@harley26 dakujem kocky, fakt!!! 🙂

ramdy
31. led 2013

ahoj děvčata, tak něo se urodilo, ale nevím kolik, prý to do telefonu nesdělují, ale v pondělí je ET, hurááááá

saraha2
31. led 2013

@ramdy hurá!!tak tfuj,tfuj!!hlavně,at se chytne a nepustíííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@martinazvo kdy chceš testit??

janulkaa23
31. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ramdy juu to je super 🙂

janulkaa23
31. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martinazvo Já taky nešpinila a mám v bříšku jedno mimi 🙂 držím pěstičky

martinazvo
31. led 2013

@janulkaa23 dakujeeeeem 🙂