1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

irennn
11. únor 2013

@pechlinka Abych to nemusela vypisovat,tak ti to překopnu 🙂
http://pragueivf.com/cs/metody-lecby/picsi/
Metodu PICSI považujeme za biologicky přirozenější a efektivnější formu oplodnění ve srovnání s ICSI, protože k fertilizaci se vybírají spermie se schopností vazby na oocytární komplex, tj. pouze zralé spermie.

martina_81
11. únor 2013

@saraha2 ahooj, pořád stejně, jen optimismus pomalu ustupuje a dostavují se pochyby...... 😒

saraha2
11. únor 2013

@martina_81 kolikátý den jsi te´d?

saraha2
11. únor 2013

@pechlinka nám řekla mudr.,že i když máme spermio vždy výborné,tak studie jim uzkázaly,že ve finále až tak super být nemusí..takže po prvním pokusu,kdy jsme picsi nedali,říkala,že na další ho dáme a budeme na to spoléhat,takže něco do sebe to asi má...

martina_81
11. únor 2013

@saraha2 Nevím, kolikátýho je, transfér byl 1.února. 🙂

saraha2
11. únor 2013

@martina_81 tak to už můžeš testnout,néé??je 11 😉

saraha2
11. únor 2013

@martina_81 já měla 9tý den odpoledne dušíka...

irennn
11. únor 2013

@martina_81 Tak honem testík, ať tu máme další těhuli 🙂 ...to už tam bude ,uvidíš. držím palce!!!

martina_81
11. únor 2013

@saraha2 a k čemu budu testovat? Minule tam taky byly krásný // a bylo to na nic. 😒 Snad se mi nedivíš? Testovat zkusím možná tak ve čtvrtek, když nepřijde ms,jinak mě to neláká.

saraha2
11. únor 2013

@martina_81 nedivím,ale už to nemůžu vydržet 😀 to snad chápeš!!!!!!!!!!!!! 😉

martina_81
11. únor 2013

@irennn kéž by, ale minule tam byly taky // a nevyšlo to, tak se zas případně nechci zbytečně radovat. O to je to pak horší, když máš 14 dní naději a oni to pak vzdají a je konec. 😒

janulkaa23
11. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Také se Ti nedivím...ve čtvrtek Ti má dorazit MS??

martina_81
11. únor 2013

@saraha2 tak vydrž!!!! 😉 Takový nervy jako já určitě nemáš. 😒

martina_81
11. únor 2013

@janulkaa23 jo, počítám tak středa nebo čtvrtek nejpozději, Utroš mi to nebrzdí.

janulkaa23
11. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 To mě taky ne..takže když MS nedorazila zkusila sem test a byla tam druhá čárka 🙂

saraha2
11. únor 2013

@martina_81 achjoooo ☹ 😀 pamatuju si,jak jsme to prožívaly spolu...tak mě nenapínej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martina_81
11. únor 2013

@janulkaa23 já měla minule už 9.den celkem krásný //, ale po pár dnech jsem cítila, že už tam nejsou (divila jsem se, když někdo psal, že to poznal, ale už tomu věřím) a test byl slabší. No a hcg pak bylo nízký a za další týden už to bylo jen 9 a začala jsem krvácet. 😒 😒

martina_81
11. únor 2013

@saraha2 to už taky vydržíš, když to vydržím já. 😉

saraha2
11. únor 2013

@martina_81 no budu muset..já vím...ale není to od tebe hezký,takhle mě napínat 😀

saraha2
11. únor 2013

@martina_81 myslím na verry..měla první pokus jako ty....já jí psala,že se jí to aspoň chytlo...nám ne...šla na ket a už má i odrozeno 😉 takže to by bylo,aby nebylo

martina_81
11. únor 2013

@saraha2 jo, na ni myslím taky, že kéž bych to měla stejný jako ona. Jen tou imunologií jsem ztratila půl roku, což mě teda vytáčí. 😠 No ale aspoň vím, že je všechno v poho. A zaváděla mi to stejná dr.,jako verry, oba KETy. 😉 Když mi sestra řekla do telefonu, že můj dr. tam nebude a bude to zavádět zase ona, tak jsem měla radost jak blázen, protože normálně mám fantastickýho dr.,ale při těch transférech mám radši ji. 😉

pechlinka
11. únor 2013

Ahojte baby, takze so 14tich vajicok...sa podarilo oplodnit 3 metodou ICSI a 2 normalne...ostatne to bohuzial neprezili... :( mame PK a embryoskop, vo stvrtok mi budu volat...kedy bude transfer..vychadza to na piatok...Verim ze vsetkych 5 to do piatka vydrzi.. 🙂

martina_81
11. únor 2013

@pechlinka je to škoda, ale když do pátku vydrží všechny, tak 5 je krásnej počet. 😉 Budu držet palečky, až se drží a krásně se dělí. 🙂 Proč jste vlastně nedali všechny na ICSI? a co je ten embryoskop?

saraha2
11. únor 2013

@pechlinka nám pokaždé z 8mi vydržely dvě..a stačilo to ve finále naštěstí...není důležitý počet,ale aby se chytly 😉 budeš dávat AH?já poprvé neměla,pak už ano..

pechlinka
11. únor 2013

@martina_81 Ahoj...ja tiez dufam..ze vydrzia vsetky.. 🙂 ja neviem...myslela..som...ze ked ich je 14 tak sa oplodni viacej.. 🙂 Embryoskop..je nieco ako inkubator...sleduju cez pocitac ako sa embryjka vyvijaju... 🙂

pechlinka
11. únor 2013

@saraha2 Ahoj ja verim..ze vydrzia... 🙂 ano...dali sme si aj to..🙂

martinazvo
11. únor 2013

@martina_81 ahoj, embryoskop je pristroj, kde su vajicka sledovane a natacane 24h/denne a vedia sa potom pozriet, kedy presne /na minuty presne/ sa ktore vajko ako delilo a podla toho vyberu tie naj naj naj

martina_81
11. únor 2013

@pechlinka nám rovnou řekli, že bude lepší dát na všechny ICSI. A taky to u nás v caru je jedno, mám pocit, že někde se to platí podle počtu, tak to bych chápala, ale u nás je to jednorázová částka, jestli oplodňují 5 nebo 10, tak je to stejný. Tak to bude ten monitoring, že? Vůbec je nevytahují, ale koukají na ně přes pc. Kolik za to u vás chtějí? Vím, že nám říkal dr. úplně šílenou částku. 😖

martina_81
11. únor 2013

@martinazvo jj, díky, u nás tomu říkají monitoring, tak mě to zmátlo. 😉

saraha2
11. únor 2013

@martina_81 u nás to bylo nějakých 5tis.na den!!!mazec...taky nám doporučila dát na všech 8 rovnou ICSI a PICSI...