1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
21. únor 2013

@bendina Já jsem po ET měla 4 dny dovolené + k tomu 2 dny víkend a pak jsem chodila normálně do práce 🙂 Moje práce nebyla fyzicky náročná, tak jsem chodila až do nástupu mateřské 🙂 Záleží na tom, jak se člověk cítí. Hlavní je snažit se být v klidu, i když to jde někdy těžko, nervy prostě stále pracují 🙂 Jinak po ET jsem hodně odpočívala tak dva dny a pak jsem pomalinku začala fungovat v domácnosti. Rozhodně si myslím, že nemá cenu třeba týden ležet nehnutě, tam je to prostě dané tím, že se buď embryjka chytnou nebo ne. Jo a myslím, že 8.den po transferu jsem malinko špinila, ale jen ten jeden den 🙂

mmirunda
21. únor 2013

@malinka_02 To je tak když člověk stále chce, to co nemá 😅

danny38
21. únor 2013

@martinazvo Jaj, mooooc gratuluji k dvojčátkům 😵

martinazvo
21. únor 2013

@danny38 dakujem krasne 🙂

danny38
21. únor 2013

@martina_81 Mám z tebe opravdu radost a na kontrolu ti držím pěsti 🙂 Začíná se zase zvedat vlna těhulí 🙂

martina_81
21. únor 2013

@danny38 díky, snad to bude ok. 😉

danny38
21. únor 2013

@martina_81 Určitě ano, Marti 😉

malinka_02
21. únor 2013

@martina_81 myslim ze i pri dvojcaech muzes mit tolik 😀 co holky?
@mmirunda jo jo to je pravda 😀
@danny38 co ty? Jak si uzivas?

martina_81
21. únor 2013

@malinka_02 mně bude stačit pro začátek jedno, když bude všechno ok. 😉

adriene
21. únor 2013

@malinka_02 @martina_81 urcite 😀 na hodnotu hcg bych tolik nesazela 😉 navic ty jdi mela odber krve docela dost brzy 🙂

adriene
21. únor 2013

@martinazvo Moooc gratuluji k 2 mimiskum v brisku 🙂 Alespon nas bude v tehu diskuzi vic "dvojcecich" 😎

martina_81
21. únor 2013

@adriene nestraš ještě Ty. 😀

danny38
21. únor 2013

@malinka_02 No asi bych to nenazvala užíváním 😀 Trpím spánkovým deficitem a posledních pár dní máme trochu trable. Zítra jdu k doktorce, tak jsem zvědavá co nám řekne. Občas blinkáme a já nevím čím to je 😕 Něco není v pořádku, tak snad přijdeme na to, čím to je. A jak se máš ty? Budeš měnit CAR nebo zůstaneš tam kde jsi?

adriene
21. únor 2013

@martina_81 😀 😀 ja muzu 😀

denulka85
21. únor 2013

Baby stretli ste s tym ze test vam nic neukazal a krv bola pozitivna? testovala som sa na 8 a 10 den a nemam dalej odavhu das este test... a prsia ma nebolia len brucho a kramy mali prist v pondelok a nemam asi od utrosu a vysledok budem vediet v utorok....

darazv
21. únor 2013

@malinka_02 no je to na tebe a kedy mas ist k nej?

darazv
21. únor 2013

@adriene ahojky uz sa ti to kráti vsak 😉 myslim na teba a hlavne sa tešim na fotečky 🙂

darazv
21. únor 2013

@martina_81 ahojky uz si predpokladam nedočkava na UZ držim palceky a hlavne nech ti to ubehne cim skor 🙂

adriene
21. únor 2013

@darazv Krati, krati... cekam tak cca 2 tydny a budu snad vedet vic 🙂 Dekuji za Tve myslenky, fotky pak samozrejme dame 🙂

ramdy
21. únor 2013

@mmirunda tak potvrzeno UTZ, mám tam jednu krásnou bublinku, velkou 7,4mm 🙂

adriene
21. únor 2013

@ramdy Velka gratulace 🙂

mmirunda
21. únor 2013

@ramdy Jééé to je nádhera 😉 takže se můžeš dále mnou inspirovat 😉 i s kočárkem 😉 Takže jdeš mezi nás těhulky do skupinky???

ramdy
21. únor 2013

@mmirunda asi jo, ještě si na to zvykám, že je to ofiko, ale je to krásný, a zároveň mám strach, aby tam zůstala

mmirunda
21. únor 2013

@ramdy jasně, že zůstane 😉 kdy jdeš na další ko?

ramdy
21. únor 2013

@mmirunda příští týden 28.2. to už by tam mělo být i srdíčko a udělá mi fotku, teď to byla jen bublinka, ale krásná

mmirunda
21. únor 2013

@ramdy no jasně, že krásná 😉 ta nejkrásnější 😉 Tak ještě počkáme na ♥, ale to tam začne ťukat za chviličku 😉

ramdy
21. únor 2013

@mmirunda prý příští týden, překvapilo mě, že ja ta bublinka tak velká, když jsem hledala na netu, tak to byla velikost něco kolem 1mm a já mám 7,4mm 😀

mmirunda
21. únor 2013

@ramdy No jo, prcek ještě není vidět a už si dělá pořádný místo 😉

ramdy
21. únor 2013

@mmirunda teď jsi mě rozesmála, to je tak krásný pocit mít v sobě vznikající život, že to se snad ani pospat nedá a manžel ten je šťastnej jako blecha, pořád se na tak pitomě usmívá

mmirunda
21. únor 2013

@ramdy já když po potvrzení odcházela od dr. tak jsem se taky tlemila jak měsíček na hnoji 😀 Jen si to užívej 😉 je to krása ...