1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
9. bře 2013

@bendina Jinak já jsem měla kolem 6tt gestační váček a srdíčko bylo vidět až kolem toho 7tt 🙂 Některé holky mají vidět srdíčko v 6tt, ale u každé je to individuální. U mě ještě vidět nebylo a trochu jsem byla nejistá, ale na dalším ultrazvuku už bylo vidět a krásně bilo 😵

malinka_02
9. bře 2013

@sasulec no tak to asi bohuzel nevyslo...☹

bendina
9. bře 2013

@danny38 tak díky🙂

bendina
9. bře 2013

@danny38 no, at už je ten UTZ za mnou 🙂 a jsou jen pozitivní zprávy 🙂

herbie
9. bře 2013

bendina caj a kafe pit jedine bez kofeinu, ale mam kamaradky ktere v tehu caj i kafe si davali kazde rano normalne s kofeinem a vsechno bylo dobry no tak si pak vyber 😉

elisafabri
10. bře 2013

holky chci se zaptat, kdo je po ivf, tak jestli jste museli jen ležet a jak dlouho? Nebo jaký režim?

ratatooy
10. bře 2013

@herbie ja taky kafe pila ne tolik ale jo chce to brát spíš podle selskeho rozumu,stejny je to pak třeba u přikrmu dětí,nekdo by zabijel za to že nepřevařujete vodu do 2let a jinej nepřevařuje vubec

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri ahoj proč ležet?maš nejaky komplikace?

elisafabri
10. bře 2013

@ratatooy ne jen mi bylo řečeno že po transferu musím 24h ležet v klidu na klinice, tak nevim jestli je to i doma a tak

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri na klinice?to sem v živote neslyšela nam šuply embryjko a jeli sme dom,a fungovala sem uplne normalne o ležení nikdo nic neřikal ležet sem musela akortá po odběru vajiček 2hodiny na klinice

elisafabri
10. bře 2013

@ratatooy aha no já mám zítra transfer a musím tam být přes noc a ležek, v klidu

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri hm to je zajimavy asi zaleži na klinice ale nevim co tomu pomužou protože zahnizdění muže trvat déle než 24hodin přece

elisafabri
10. bře 2013

@ratatooy jo to jo, ale jestli to neovlivní pohyb, nebo něco. víš jak to myslím?

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri no to rozhodně podle me ne,ja už si to nepamatuju přesne možna sme trochu vic odpočivala ale co třeba muže ovlivnit a možna ovlivnilo i u nás je hyperstimulák a ten teda ovlivnuje pozitivně

elisafabri
10. bře 2013

@ratatooy a co to je? Promin že se tak ptám hloupě... 😒

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri neva 🙂 to je hyperstimulační syndrom po odběru vajiček když je jich hodne u mě jich bylo 22 ale sou ženy co jich mely naraz až 60 a je to že se ve vaječnikach a břišni dutine začne tvořit voda bolí to sice jak prase je to nebezpečný pokud se to nepodchytí včas ja jela 2x na kapačky a musela vypít 5-6litru denne ale prave tento hyperstimulák má hormonálně skvělé podloží pro uchycení mimi

elisafabri
10. bře 2013

@ratatooy aha to já měla 12 vajíček. A zítra mě budou zavádět jedno embrio. Já zase hodně reagovala na injekce, stimulaci, víc než normálně,

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri a ještě budete mrazit?tak at todobře dopadne mi si pujdem za 3 tydny pro mrazáčka

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri akorát se nebudu mozt rozhodnout jestli jedno nebo dve,u prvniho ivf to bylo jasny to sme chteli jedno vedela sem že to klapne ale ted nejak váhám mam pocit že když dam jedno tak se nechytne a když dve pokud přežijí rozmražení tak že se chytnou obě

elisafabri
10. bře 2013

@ratatooy jojo zítra zavedou jedno a zbytek se zamrazí na příště.

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri a jaky stadium budete zavadět?

elisafabri
10. bře 2013

@ratatooy Tak třeba budou dvojčátka 🙂

elisafabri
10. bře 2013

@ratatooy No zítra bude 5 denní embrio

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri no tak taky s tím počítám dr mi to teda po prvnim cisaři nedoporučuje ale uvidime no

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri ajo vam neřikaji jestli už je to třeba morula,blastocysta a tak?

elisafabri
10. bře 2013

@ratatooy sestříčka mi dnes povídala že zítra to bude ta blastocysta, ale nevim jestli je to dobrý nebo ne

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri no to je dobrý to je už skoro ke konci vývoje co nejvíc jde pak už je jen expandovaná blastocysta a hatchující blastocysta

elisafabri
10. bře 2013

@ratatooy aha tak se uchytí 🙂

ratatooy
10. bře 2013

@elisafabri no věřím že jo a hlavne musiš věřit ty mame to všechno v hlavince 🙂

elisafabri
10. bře 2013

@ratatooy to mi říkají všichni 😀