1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
27. zář 2012

@malinka_02 tak si to pořádně užijte a neopij se 😉

zelvik
27. zář 2012

@malinka_02 Hele hele, moc to nepřeháněj, pak ti nenajdou v krvi HCG (i když to se ještě uvidí), ale burčák 🙂🙂

ivapo
27. zář 2012

@danny38 jasan

adriene
27. zář 2012

Děkuji mooooc za zařazení do tabulky, je úžasná. A @mmirunda: tabulka je super, moc se ti to povedlo 😉

mmirunda
27. zář 2012

@adriene 😉 jako od marminy není ( jedné maminky co to dělala dříve ), ale snažila jsem se

b.bardyova
28. zář 2012

kocky okolo 13 h. budu vysledky

mmirunda
28. zář 2012

@b.bardyova Držím palečky 😉

mmirunda
28. zář 2012

Jinak dobré ráno všem ♥

zelvik
28. zář 2012

Přeju dobré ráno, jen sem juknu, hledám na netu recept na polívku, tak číhnu, co tady u nás nového. Jaj, tak @b.bardyova jsem zvědavá na výsledek. Držím palce!!!!

malinka_02
28. zář 2012

@mmirunda dobre ranko..vecer super dorazili sme ve 2 a ted pojedem na chatu..
@zelvik nakonec burcak nemeli tak muselo postacit vinko tak mam furt deficit.. 😀

mmirunda
28. zář 2012

@malinka_02 Tak hlavně, že jste si to užili. Závidím chatu, já jsem opět jak vězeň zavřená doma ☹

ivapo
28. zář 2012

@mmirunda jsem četla že uz na tebe přišla kontrola.. Ty jsi zaměstnáni viď? Pry to posílají z práce.... Ňo já ty vycházky moc nedodržují.... 🤐

ivapo
28. zář 2012

@mmirunda já jsem živnostník....ale taky mám strach

evikj33
28. zář 2012

Hezké ráno všem 🙂

mmirunda
28. zář 2012

@ivapo No jo přišla už na mě, tak teď sedím jak pecka doma a bojím se kamkoliv jít. Já tak sondovala a nepřijde mi, že to na mě poslali z práce, není důvod, všichni to ví a dokonce mě stále přemlouvají ať s nima někam jdu ( teď máme firemní večeři, za týden ) ale já se bojím, tak jít nemůžu ...

mmirunda
28. zář 2012

@evikj33 Krásné ráno 😉

evikj33
28. zář 2012

@mmirunda Ahoj Miruš tak jsem včera poslala manžu do trafiky pro maminku s usínačkem a co bys řekla samo přinesl jen jednu,tak mu říkam a co dáš tomu druhému mimi-tak na mně koukal a říka a to budeš číst dva stejné časáky 😅 No prostě chlap,než něco pochopí.Tak říkal že dokoupí ještě jednu.

evikj33
28. zář 2012

@mmirunda jinak s tou kontrolou to nemusí být jen zaměstnavatel,prostě na socce honí body,když někoho načapou maj premie,tak nějakéj aktivní bl... 😠

mmirunda
28. zář 2012

@evikj33 No to je typickej chlap, proto jsem si šla maminku koupit sama, jeho by to totiž taky nenapadlo 😀 ale tak my ještě nevíme zda budou prcci dva, tak třeba budeme mít usínáčky na střídačku 😉

mmirunda
28. zář 2012

@evikj33 Já si to právě myslím, že to tak může být, proto raději nebudu riskovat, aby si na mě nějakej blb namastil kapsu ... těch 14 dnů to vydržím a pak mi přidají ještě ty dvě hoďky a bude snad líp. Dám si to pak od 12-18 ... nebo co myslíš jak je to lepší?

evikj33
28. zář 2012

@mmirunda Záleží co a jak máš-třeba sbor atd.Já to mám od 8-10 a pok 15-19.h Protože musím někdy ráno s malým k zubařce,nebo do školky a nebo když jedem hned ráno na nákup.Odpolko to mám hlavně když jdem nekde na narozky,návštěvu.

mmirunda
28. zář 2012

@evikj33 Tak sbor je u mě pasé, zkoušky máme od 18-20:30 takže tam už chodit nemůžu ☹ No docela jsem to ořvala. Dopoledne většinou nic nemám, proto mi přijde výhodnější těch 12-18, abych třeba mohla aspoň k našim na oběd nebo tak. My chodíme první svátek vánoční k nim na oběd a to bych pak nemohla nikam. Ani nevíš jak mě to štve. ☹

evikj33
28. zář 2012

@mmirunda Mi taky jezdíme 1svátek k tchánovcum a druhý už manža pracuje a na silvestra hrajou od 16.h v Ostravě,tak snad se do 20.h dohrabe domu.Jinak já bych měla kolem 15.prosince nastupovat mateřskou,možná ještě o kousek dřív,tak ten prosinec už mně tak netrápí.Jen musím pomalu nakupovat na vánoce,bo pak už asi nebudu schopna 😅 a taky nesnáším dav.A jen se modlím at nemá Kamil v lednu nějakej zájezd i s noclehem bo budu nervní,byl semnou u porodu malého a chtěl by být i ted,mamka by s vzala volno a hlídala Kamču,ale jk bude někde na zajezdu v Praze,atd...tak to bude v pr. a sama u porodu být nechci a nenapadá mně nikdo kohho bch tam chtěla. 😖

ivapo
28. zář 2012

@evikj33 s jakým usinačkem?

mmirunda
28. zář 2012

@evikj33 Tak to ti závidím, tu mateřskou, to já budu mít až za dlouho, až někdy v dubnu ☹ budu mít konečně od socky klid, ale ono to ve finále asi uteče ... Martin k porodu jít nechce, prý mě nechce vidět trpět, že by to nepřežil. Včera jsem s ním o tom ale mluvila a prosila ho, že bych ho tam moc chtěla. nenutila jsem ho, že tam nemusí být přesně na "akt" ale aby tam byl aspoň se mnou, než k němu dojde. Jinak nevím, asi bych musela říct mámě, ale ono to asi není ono ...

ivapo
28. zář 2012

@mmirunda já to mám.. Od 9 do. 12 a pak od 14 do 17 .. Takze 6 hodin. Takze mi můžou přidat ještě 2 hodiny?

evikj33
28. zář 2012

@mmirunda Tak Kamil se ze začátku taky nehrnul,ale pak jak parkrát zahlédl mimi na UTZ tak už říkal že jo a pak mně dovez do porodky a sestra se ho ptala a už se hrnul převléknout a nasál,jinak bych tam byla sama,asistentka jen chodila kontrolovat jak to postupuje atd.dokonce manžovi vařila 2xkafe ze svého,.bo jsme dojeli vkolem 3ráno a maly se narodil v 8:34 a bylo to fajn,měnil mně podložku,protože jsem měla hodně plodovky,tak to furt teklo,doprovázel mně na wc a do sprch a mazal mně kříže olejíčkem,sem tam jsme kecali,pak jak to začlo a sestřička naněj volala že zahlédla vlásky zda se chce podívat jen řekl že né a stál u hlavi,ale jak byl malej venku a dr.se ptal zda chce střihnout pupečník,hned se sápal po nužkach a pak šel vedle s dětskou dr.a sestrou otřít a podesat malého a dr.mně zatím trochu zaštopoval.Ale bylo to užasne a říkal že nelituje že tam byl a chtěl by zas,pokud to pujde. 😉

ivapo
28. zář 2012

@evikj33 budes mít Kamilku a?

ivapo
28. zář 2012

@evikj33 promin.. syna Kamila uz mas