1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

bendina
21. únor 2013

@danny38 určo dám...snažím se nějak odreagovávat, za chvíli půjdeme s přítelem na pizzu, abych na to pořád nemyslela.
Ty jsi udržovala nějak extra klidový režim, když jsi byla po ET?

martina_81
21. únor 2013

@martinazvo jéé, super, moc gratuluju. 🙂 🙂 Jaký to byl pocit, vidět tam 2? 😀 😀
@mmirunda Miru, příští týden v pátek, 1.března. 😉

mmirunda
21. únor 2013

@martina_81 to si budu snad už pamatovat. Já se tak těším s Tebou 😵 Ty začátky ač jsem se bála byly stejně nejhezčí. Já včera byla na cukrovce, tak ještě rychle než budu mít výsledky, tak mlsám a mlsám 😀 než mi to třeba zakážou 😅 A jak se jinak cítíš??

martinazvo
21. únor 2013

@mmirunda ahoooj, dakujem krasne, ano, uz ma mozes pridat, po dnesku ano... 🙂

mmirunda
21. únor 2013

@martinazvo To jsem ráda, jak nám tam ty maminy rodí, je tam nějaký klid 😉

martinazvo
21. únor 2013

@martina_81 dakujem velmi pekne 🙂 fotky som zatial nedostala, takze len co sme videli bit srdiecka na monitore... neopisatelny pocit !!! bolo mi do placu, manzel sa tesil... pan docent bol prekvapeny ale ked som povedala ze sme s tym do toho isli, tak sa trosku ukludnil...

martinazvo
21. únor 2013

@mmirunda a ako sa to vola prosim?

mmirunda
21. únor 2013

@dadenka111 Tak jak to s Tebou vypadá kočko? Moc na tebe myslím 😵

martinazvo
21. únor 2013

@mmirunda joooj, ale to je len cz? tam nie som zaregistrovana ☹

mmirunda
21. únor 2013

@martinazvo Jak to? zkus se normálně přihlásit svýma přihlašovacíma údajema co máš na sk. 😉

martina_81
21. únor 2013

@mmirunda To víš, těšíme se, ale zároveň se bojím, aby tam něco bylo a bylo to ok. Jinak je mi fajn, jen se mi nějak moc vyvalil pupek (téměř přes noc 😀 ), i když teď nějak nemám na jídlo chuť a většinou se dost přemáhám, abych normálně jedla. 😒 Tak je mi záhadou z čeho? 😉 A co vy, jak se máte, holky? 🙂

mmirunda
21. únor 2013

@martina_81 No jasně, strach tam je, ten mám i já a pořád a už se ho asi nezbavím ... Taky jsem hned na začátku měla pupek jako bych byla tak v půlce, ale to prý ještě doznívají hormony a hlavně člověk je nafouklej, pak to tak rychle už nešlo 😵 Trošku se snaž jíst, já zase musela futrovat furt, jinak mě bylo špatně 😖 Jinak se máme jakž takž, jen už je to dlouhý, už chci květen a mít to za sebou 😉 ke dnešku to máme za 99, tak konečně jen dvě čísla 😀

martinazvo
21. únor 2013

@mmirunda jaaaj, idem skusit...

mmirunda
21. únor 2013

@martinazvo Podle mě by to jít mělo 😉

mmirunda
21. únor 2013

@martinazvo ha, jde mi to 😵 takže by se měla dostat i do fóra a na ten odkaz co jsem ti dala 😉

martina_81
21. únor 2013

@mmirunda No mě se po Ketu vyvalil (hormony), pak kolem té krve zmizel a teď se zas objevil. 😀 No já se právě snažím jíst normálně, aby mi pak nebylo blbě, teď už je to lepší, ale ten minulej týden byl docela děsnej. 😒 mně už je to občas dlouhý i teď, takže Tě chápu, ale neboj, to uteče, oslavím narozky a Anička bude na světě. 😀 😀 Máš to za pár. 😉

martinazvo
21. únor 2013

@mmirunda no, len teraz to mam ako 2 stranky ☹ cesku a slovensku ☹

mmirunda
21. únor 2013

@martina_81 No a to jsi doma chvíli. Já už jsem doma přesně půl roku ( zítra to bude půl roku ) a leze mi to krkem, ale už jen dva měsíce do MD, to už dám a pak bude teplo a Andulka se snad vybatolí 😉

mmirunda
21. únor 2013

@martinazvo to přece nevadí 😉 hlavně že můžeš být mezi náma 😉

martina_81
21. únor 2013

@mmirunda to víš, že to dáš. 😀 Miru, prosím Tě, brala jsi nebo bereš nějaký vitamíny? Já si můžu od práce vybrat věci z lékárny za 1100, tak právě nevím, co si mám vzít. Jestli jen nějaký čaje a blbosti na nachlazení, nebo nějaký těhu vitamíny. Tak jsem si říkala, že Ty jako odborník 😀 bys mi mohla poradit.

mmirunda
21. únor 2013

@martina_81 No já dlouho musela brát listovku Acidum folicum přímo z CAR a pak jsem brala Femibion 800 a teď beru gs Mamavit. Ale pořád si myslím, že Femibion je nejlepší. Ten pokračovací je ale strašně drahej, na měsíc vyjde přes pětikilo, tak proto jsem zvolila ten Mamavit. Jako pokud nemáš pestrou stravu, tak do vitamínů jdi, já jsem nimra a hned tak něco nesním, tak ať má prďulka nějaký vitamíny aspoň takhle uměle v tabletách

malinka_02
21. únor 2013

@darazv dekuju 😉!! No ja ted premyslim jestli jit k te malickove nebo na ivf a pripadne pak..

martina_81
21. únor 2013

@mmirunda já beru Acidofolan (je tam i železo a není to drahý), jinak nic. pestrou stravu asi moc nemám a řeším to hlavně proto, že dr. na genetice doporučila při případným těhotenství dostatek vitamínů. Tak se právě ptám, jestli ty těhu doplňky mají opravdu něco do sebe nebo je to jen zbytečný vyhazování peněz. 😖

sandra077
21. únor 2013

@isabellaa neviem to najist ale citala som si o ivf tak vseobecne a to povedala daka ceska lekarka ze sa neodporuca zenam pod 35 rokov mat dva vklady kvoli moznym komplikaciam..viem ze lekari radsej odporucaju jeden transfer ked je podla mna zena oka...kebyze ma dake zdravotne problemy tak jasne ze asi skor dva...kedy ides na vyber a vklad? mne to vychadza ze cca 20.3 vyber a do 25.3 vklad..teda ked mi to schvalia uz konecne 😠

malinka_02
21. únor 2013

@martinazvo je super!!! Promin ze se ptam ale jak tu neni tabulka tak sem se ztratila to bylo tve 2 ivf?

martinazvo
21. únor 2013

@malinka_02 dakujem! bolo to nase 1. ivf... 3 vajicka som mala, 2 sa oplodnili a 2 8-bunkove bez PK nam aj vlozili

malinka_02
21. únor 2013

@martina_81 se tesim na to jestli cekas 1 nebo 2 miminka 😀
@mmirunda ti zavidim ja bych hned byla doma 😀

malinka_02
21. únor 2013

@martinazvo aha tak ja nevim proc si furt myslim ze to bylo druhe..

martina_81
21. únor 2013

@malinka_02 to je snad vzhledem k hodnotě hcg jasný, že tam bude jen 1,ne? 😀 myslím, že se 167 dvojčata vážně nehrozí. 😉