1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
8. črc 2012

@mia75 tak to je super ze je tobe a mimi uz lepe hlavne ze ti tam pomohli i kdyz tech vedrech to musi byt des

pawlla
8. črc 2012

@rory_g jak pisou holky kazdej to ma jinak bud rada ze ti neni spatne, u prvniho tehu mi nebylo spatne vubec a byla jsem rada

rory_g
autor
8. črc 2012

@nemorosis @saraha2 @marmina dneska bych měla začínat 5tt 😅 Já jsem hrozný plašan, píchá mě v břiše, mám zácpu, nevím, jestli mě bolí močák, střeva nebo fazole, tak mám strach 😀 A bude hůř...zítra jdu na krev a zkusím se vetřít na utz dřív, aspoň o týden...nebo jsem přemýšlela, že se vetřu ke své obvodní gyndr 😕 😀 Moc vám děkuju za podporu, vím, že jsem hrozná

rory_g
autor
8. črc 2012

@pawlla já si říkám, že při prvním nepovedeném těhu mi špatně nebylo, tak kdyby teď jo, tak třeba bych byla klidnější...ale asi ne, budu plašit až do porodu 😀 a dááál...škoda, že nejde přejmenovat nick, z rory bych se šoupla na plašana 😝

sheronka
8. črc 2012

Ahojte babulky. Dnes som si urobila ďalší test na 11 ET. Aby som porovnala s 9 ET. Myslíže že je silnejša? Uprimne. Bojím sa že hcg nestúpa alebo ide veľmi pomaly. Dúfam, že sa bublinka drží

rory_g
autor
8. črc 2012

@sheronka rozhodně je silnější! Upřímně 😉

ivapo
8. črc 2012

@sheronka sakra .. Ty máš testů!! Já si děla látky celkem 3 ! 9 ty den atak az 15 deň a 16 ty den. A az 15 den byla čárka silná 😀 😉 !

ivapo
8. črc 2012

@sheronka ale stejne to vypadá nadějně počkej na další az 15 den 😉

sheronka
8. črc 2012

@ivapo 😀 Nudím sa tak testujem 😅 Mala si aj PK?

sheronka
8. črc 2012

@ivapo Ja už som bola na krv 9 deň od ET a potvrdili mi že som tehotná. Idem na kontrolnú krv ešte 14 deň, tak dúfam že bude všetko OK 😵

danny38
8. črc 2012

@sheronka Je krásně vidět, že je silnější 😉 Jsem koukla na svoje testy a já mám test dělaný 10.den po ET a je o maličko slabší než tvůj 11.den po ET, takže buď naprosto v klidu, je to ok 😉

nemorosis
8. črc 2012

@rory_g Vetři se, já se k obvodnímu taky vetřela. 😀 Moje máma celý život říká, že těhotenství je o typu ženy. Buď jim je do určité míry špatně pokaždé, nebo nikdy. Má 3 děti, z toho jedno postižené a už by mohla vědět, o čem mluví. Zatím tedy musím potvrdit, že mi nebylo špatně zezačátku ani poprvé, ani podruhé. Kliiid, tohle těhotenství prostě bude v pořádku a bude spokojeně bezproblémové. 😉

harley26
8. črc 2012

Ahoj holky, chci se zeptat. Pred IVF se bere hormonální antikoncepce? Jestli ji doktor pokazde predepisuje, tak proc? Dekuji a odpoved.

rory_g
autor
8. črc 2012

@nemorosis děkuju 😵 Jsi úžasná 😵
@harley26 nebere, jen podle zdravotního stavu, pokud je třeba nutné upravit cyklus a tak 😉 Ničeho se neboj, měla jsi teprve první IUI, ne? Určitě nedojde k IVF 🙂

pawlla
8. črc 2012

@rory_g kdBych pri prvnit tehu necilita pohyby a nenarostlo mi brisko tak ani nevim ze jsem tehotna 😀
Ale ted plasim taky a to jeste ani tehotna nejsem

harley26
8. črc 2012

@rory_g u mě bude asi víc komplikací - zatím nemám horm. profil, ale spermiogram je slabší. A já mám pravděpodobně PCO - nevim co ted se mnou bude doktor delat, protoze clostilbegyt sem brala uz 5 měsíců v kuse, takže ted ho uz určitě nedostanu -tim padem bude asi nejaka pauza, protoze bez nej nemam ovulaci. Jsem z toho cela jakasi sklesla. Navic se bojim, co zjisti pri horm. pofilu ... Tak si sama pro sebe rikam, jestli by nebylo lepsi si dat tři měsíe pauzu - zacit brat horm. antikoncepci a pokud to bude mozne, zkusit v rijnu IVF ...

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Ahoj holky, chci se zeptat jak často se chodí po IVF na ultrazvuky?? Mě čeká asi za 3 týdny IVM něco jako IVF, mám se něčeho bát?? Může to vyjít na poprvý, když si nechám zavést 2 embrya??🙂 děkuji

pawlla
8. črc 2012

@rory_g jinak ja se taky vetrela ke svemu obvodnimu gynekologovi na utz a tak no ale nevim jestli jsem udelala dobre ale aspon jsem bublinky videla nez odesli ☹ a ta tehu prukazka v supliku je taky do breku

rory_g
autor
8. črc 2012

@pawlla no, já jsem právě byla těhu jen chvilku před 10. lety...tak plaším. Je to zvláštní, že se něco takového stává, já měla MA v 8tt...
@harley26 tak to je asi dobrá příprava, ten Clostil určitě neber, potřebuješ pauzu. Je divné, že Ti neudělali HP, to je základ...podle něj se určuje další postup...Zkus si ho u dr vydupat, můžeš mít třeba něco se štítkou a proto to nejde, je spousta možností 😉
@janulkaa23 ahojky, já byla před zahájením a potom 2x před OPU...někdo byl víckrát, když třeba pomalu rostly folíci nebo byl náběh na OHSS 🙂 A určitě to může vyjít, máme tu kočky, co nechaly zavést dvě a obě se chytly, některé daly dvě a čekají jedno a některé daly jedno a jedno i čekají...obecně si tu myslíme, že dvě bublinky zvyšují šanci na těhu 😉

saraha2
8. črc 2012

@sheronka podle mě je viditelně silnější!!!

janulkaa23
8. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@rory_g Děkuji moc za info 🙂 Já teď beru antikoncepci na urovnání cyklu a pak mě čekají 4 dny píchání hormonů a pak vysátí vajíček a závádění zpět. Těším se na roli maminky 🙂 Jsem ráda, že se tu můžu s Vámi poradit, děkuji holky

malinka_02
8. črc 2012

@pawlla tak to je dobře že je ti hned líp to bude lepší než tvuj starý doktor..
@zana21 to je perfektní tak gratuluji!!

Včera svatba suprova !

zana21
8. črc 2012

@mia75 No, zvládáte to oba bravurně - jak po psychické stránce, tak hlavně zdravotní. Za chvilenku určitě už půjdete do domácího rozmazlování 🙂 🙂 🙂

malinka_02
8. črc 2012

@kiwisek to mě mmrzí že vám to nevyšlo..Zkuste nějakého léčitele když nepomáhají lékaři.

marmina
8. črc 2012

Vítám mezi námi další snažilku:
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá – ať ti to do testu rychle uteče a najdeš dvě čárky jako malované 😵

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), už si doma hýčká pozitivní testy 😀 gratulujeme! 😵 😵 😵
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 4.7. test – krásné //, 9.7. krev – zítra se oficiálně stěhuješ k holkám dolů, budeš nám tady chybět 😉 😵
@malinka_02 (Pha Podolí) 9.7. UZV – bude-li o.k., startuje 1.IVF – na zítra dobré zprávy a brzy hurá na start 😉
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 9.7. konzultace 2.IVF – je prima, že se to tak nečekaně urychlilo! 🙂

@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 4.7. první včelka - 2.IVF
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), 16.7. konzultace 2.KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12(neúspěšné), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF srpen
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@radina (Antolská BA) 1.IVF (červenec)
@strapula (Iscare BA) 1.IVF (červenec)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, 9.7. – screening – ať dobře dopadne!!! 😵 😵 😵
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

zana21
8. črc 2012

@sheronka Já si myslím, že je silnější!! A myslím to vážně upřímně 🙂

zana21
8. črc 2012

@marmina Děkuji moc za podporu a opět krásná tabulka 🙂

marmina
8. črc 2012

@zana21 koukám, ty jdeš taky zítra na krev, tak to pošupeš dolů k těhulkám s rory 😀

zana21
8. črc 2012

@marmina Pevně v to věřím 🙂

malinka_02
8. črc 2012

@mia75 a kdy už tě pustí domů? Sice budeš ležet ale doma je doma..