1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

fionna
18. črc 2012

@mmirunda 😀 😀 Taky jsem taková hrdinka 😀 😀 A pak bych byla asi připos.... strachy co bude pak a jak to dopadne. Myslím, že dokud nebudu drobky držet v náručí tak budu celou dobu taková při... hrdinka 😉

mmirunda
18. črc 2012

@saraha2 Tak nechceš to vzít i přes Bystrc? Taky potřebujeme doma uklidit 😉

mmirunda
18. črc 2012

@ivapo No jasně, pořádně ji poplivej, je to potřeba a hele s tím mládím, někdy se cítím tak na 100

mmirunda
18. črc 2012

@saraha2 Ale neboj se nic, všechno dobře dopadne a prcinky se jistě hezky snaží se dělit 🙂

mmirunda
18. črc 2012

@fionna Tak já bych byla přip. hrdinka i po porodu, protože si to nedovedu vůůůůbec představit, ale co, nějak to dopadne a zvládly to jiné, zvládneme to jednou taky 😉

saraha2
18. črc 2012

@mmirunda děkuji za odkaz,už to hledám 😀 budu ráda,když stihnu vše,co jsem si naplánovala 😀 prší v brně?,tady je od brna černo a z druhé strany jasno..tak nevím,jestli dát prádlo ven,nebo ne... ☹

mmirunda
18. črc 2012

@saraha2 Zatím neprší, ale vypadá to všelijak. S prádlem bych asi neriskovala 😉

herbie
18. črc 2012

saraha2 no ano moje kamaradka ma dve deti a taky ma negativni a me to rikala i moje doktorka kdyz jsem mela ten prvni potrat ze se pichaji injekce tenkrat me zadnou debilove nedali ale uz mam noveho doktora pichaji se kdyz jsi v 7 mesici tehotenstvi a pak po porodu hned takze dve se pichaji jsou to na protilatky kdyz ty mas negativni a manzel take negativni tak mimisek by mel jit na vymenu krve az se narodi nebo jak se to rika sory nekdy pisu jak tatar hahaha a jak ty mas negativni a mimisek pozitivni tak se to bije proti sobe proto potrebujes ty tu injekci chrani to hlavne tebe ale to tvuj doktor urcite vi a rekne ti .... neni to nic hroznyho moje mamka ma taky negativni ma B- a muj tata A+ a ja mam krev A- zajimave jak si me namixovali hahaha

herbie
18. črc 2012

jinak ja take nevim jakou ma partner krev doufam ze ma plusovou 😉 😎

herbie
18. črc 2012

opravdu to ale nic neni vubec se kvuli tomu nejak netrap nebo tak neco

saraha2
18. črc 2012

@mmirunda
@herbie děkuji za info!

martina_81
18. črc 2012

@mmirunda díky za přání,už jsem se sem včera nedostala. 😖
@saraha2 pocity žádný,stejně jako minule, nevím,jestli mi tam vůbec něco dali. 😉 Jen tak polehávám a nudím se. Jinak o tom,že bych na transfér měla být nenavoněná nebo nenakrémovaná mi nikdo nic neřekl,myslím,že je to divný,čemu by to mělo vadit. Pokud ještě někdy půjdu,tak se určitě zeptám,ale myslím,že by mi to napsali do instrukcí,co jsem dostala minule před ET. Takže já se večer normálně namazala tělovým mlíkem a ráno než jsme jeli,jsem se navoněla jako normálně. A bolesti v podbřišku tak nějak stagnují,tak jsem ráda,protože občas to bylo vážně k nevydržení. a tentokrát mě ani nebolí prsa jako minule, jestli je brzdí ten estrofem, nevím. 😒 A co Ty, už víš,kolik se vám toho oplodnilo? 🙂

martina_81
18. črc 2012

@kiwisek díky,třeba to tentokrát dopadne. 😉

motley
18. črc 2012

@mmirunda Ahoj🙂 dle výsledků máme špatnou pohyblivost a množství a 47% defektu na hlavičkách + ostatní též v defektru, ale toto je asi zatím nejzávažnější. Můj gyn. mi řekl, že to není 0% šance, ale že mi vše řeknou v CAR. Doporučil mi Apolináře, ikdyž na spermiogramu jsme byli v Pronatalu. Říkal, že pokud chci dítě hned, tak ať jdu tam, že u státních zařízení nehrozí, že by nějaké kroky přeskakovali, kvůli platbám apod. Tak nevím...
Spousta z Vás je na soukromých klinikách...

fionna
18. črc 2012

@martina_81 Držím pěsti, ať se drží. 😉 🙂

mmirunda
18. črc 2012

@motley Tak já jsem taky na soukromé klinice a u nás je spermiogram ještě o fous horší .... Máme 79% špatně vyvinutých a 0% progresivně pohyblivcýh ( což je s pohybem dopředu ☹ ) Takže jediná naše možnost je IVF. No ale co ti vyjde levněji těžko říct, tady @saraha2 chodí do státního CAR a že by teda nějak výrazně ušetřila, to si nemyslím.- Každopádně držím pěstičky 😉

saraha2
18. črc 2012

@martina_81 to ještě nevím!!budu teprve volat!!zatím lítám s hadrem,sprchu jsem drhla,okna umývám..no bude naklizeno 😀 jinak by mě asi hráblo...po prvním pokusu mám strach....to byly jen 2 z 8mi...tak víš jak..no...doufám,že bojují a snaží se!!!

motley
18. črc 2012

@mmirunda Nejde mi ani o to nějak ušetřit, vždyť je do dárek na celý život 😉 ale spíš mi gyn vysvětloval, že mohou záměřně přeskočit IUI a jít rovnou na IVF, protože to je u pojišťoven placeno nejlépe. Noc nic ... za hodinu budu chytřejší a 23/7 jdeme ještě do Pronatalu na urologii, tak se můžeme zeptat i tam a pak se rozhodnout... vyrážím🙂

martina_81
18. črc 2012

@fionna joo,díky. Nevím,jestli si to pamatuju dobře,dočítala jsem to tady ve spěchu,ale psala jsi,že nemáš vejcovody,viď? to já taky ne,tak musím zkoušet dítě přes IVF. 😉 Zrovna včera jsem psala kámošce (má 5ti měsíční holčičku,přirozeně a zadařilo se jim AŽ po čtyřech měsících po vysazení antikoncepce),že si ani nedovede představit,jak moc závidím všem,co jim to jde přirozeně. 😖

martina_81
18. črc 2012

@saraha2 joo, o strachu mi povídej, nevím,jak mám zaměstnat myšlenky něčím jiným. 😒

rory_g
autor
18. črc 2012

Ahoj holky, vátám nové tváře 🙂
@saraha2 v kolik budeš volat? Moc Ti držím pěsti!
@martina_81 hlavní je, že tady je vůbec možnost mít dítě 🙂

martina_81
18. črc 2012

@rory_g tak to víš,že jsem za tu možnost ráda,jen ty nervy okolo. 😖 A taky jsme včera řešili,co už bysme mohli za ty peníze mít. 😖

rory_g
autor
18. črc 2012

@martina_81 no to jo, finance jsou fakt síla... 😝 vydělávají na nás a je to hnusné. Ale to je se vším, všichni vydělávají na tom, bez čeho se lidi neobejdou, to je vždycky nejdražší...

pawlla
18. črc 2012

@martina_81
@saraha2 me v car vyslovne upozornovali ze v den ET zadna kosmetika parfem deodorant sprej nic ze to vajickum vadi no tak jsem celej den smrdela 😀

martina_81
18. črc 2012

@pawlla tak doufám,že těm mým to vadit nebude. 😒
@rory_g to máš pravdu,na takovým věcech se vydělává nejvíc a nejlíp,protože když ti nic jinýho nezbývá,tak ty prachy za to prostě dáš. ☹

pawlla
18. črc 2012

@mmirunda no jasne dupmi si tam oni maji na vsechno cas a jak jsem byla nastvana tak jsem tam volala pekne jsem jim razne rekla ze takhle teda neee nooo a uz pozitri mam utz 😀 nejednou to jde

pawlla
18. črc 2012

@pawlla no nevim ale myslim ze pokud jsi nebyla vykoupana v parfenu tak je to ok 😀 doktor rikal ze to ma byt jen v den et a pak ze v pohode ale byl to mazec ani deodorant nic

martina_81
18. črc 2012

@pawlla koukám,že Ti taky nejde posílat odpovědi,že? 🙂 Píšu to ručně,protože mi to tam hází pořád jen moje jméno a ne toho,komu odpovídám. 😠

pawlla
18. črc 2012

@martina_81 nooo presne tak hazi mi to jen me 🙂

saraha2
18. črc 2012

@saraha2 kolem 12-13hod..děkuji!!!!zatím se snažím zaměstnat,jak to jde..
@saraha2 šmarjá!§ani deodorant??????tak to nevím,nevím.. ☹ se budu cítit blbě..