ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
26. kvě 2010

co já vim jen výjmečně 😉

barabasek
26. kvě 2010

Nevolala jsem tam bez žádanky jsem tam stejně prd platná ☹

lenkacar
26. kvě 2010

no ono to prej strašně dlouho trvá než tě objednaj tak jsem myslela že žádanku bych požebrala dodatečně

barabasek
26. kvě 2010

Mě doporučila ještě stěry na chlamidie a ostatní fujtajbli 😒 tak na to už mám žádanku týden musim tam vyrazit páč se to dělá na kožnim v nemocnici

lenkacar
26. kvě 2010

to mám hotový ,pak chtěla z krve to mi nakonec dělala sama v podolí ,páč to mi nikde nechtěli nabrat.ale tu genetiku nevim nevim

lenkacar
26. kvě 2010

já do novýho pokusu půjdu až budu komplet prokleplá

barabasek
26. kvě 2010

Taky se nikam nehrnu hodila jsem na všechno bobek 😀 uvidíme až podle výsledku z imuna a atd.
Dnes jsme pořídili větší akvarium tak bude práce minimálně na měsíc 🙂 těším se na výsledek 🙂

lenkacar
27. kvě 2010

naše akvárko tragédyš... 😀 plavčí si tam 2ryby a asi 5 přerostlých šneků,necháme to asi dožít a pak to vymejem ,už je tam naděláno až běda ,ale voda křišťál.. 🤐 ,máme zkušenost jak koupíme ke starejm rybám nové ,tak vyzdechá všechno..ale pak je to moc pěknej pohled ,děsně mě to uklidňuje ,ted jako ne ,když koukám na ty hromady hnoje .. 😀 😀 😀

kinguse
27. kvě 2010

ahoooooj holky, tak vás po dlouhý době zas zdravím. Nějak přes to své pracovní vytížení nic nestíhám 😝 Ale aspoň mě to zatím celkem baví, dr jsou většinou hodní...kupodivu....ale věřím,že na toho "vola" určitě někde narazím 😀
Jinak Leni na genetiku nás posílali z ARTu, psali nám žádanku tam,takže myslím,že by ti jí tam mohli napsat. Objednali nás asi za 3týdny a výsledky byly do měsíce.
jara, moooc mooooc mooooc držím palečky,ať to mimískové u tebe vydrží!!!!!
Jdu zas makat, dobrou 😉

lalina846021
29. kvě 2010

Ahojky holřiny!
Mě žádanku napsal gyndař(skála),ale v Artu mi jí také chtěli napsat.............určitě jim řekni..........bezžádanky tam ani nevolej jinak si budeš platit celou genetiku samaanení to zrovna levné
Jara určitě necvič,spíš odpočívej a opatruj mimísky,mocinky ti přeju ať u tebe mimískové vydrží,držím pěstičky
kingus to je fajn že tě to baví,přeju ti ať žádnýho dr.vola nepotkáš 😀

jara
30. kvě 2010

Ahoj kočky, tak už jsem z toho celá nesvá. Přerovnala jsem všechno oblečení ve skříni i v komoře, vyměnila povlečení, vyprala, vyžehlila, naklidila, přečetla asi 10 knížek, viděla ix filmů....a už mi z toho hrabe. Schází mi pracovní proces 😅 I když se snažím se zabavit, chodím na procházky , tak je mi stejně dlouhá chvíle. A to čekání!!! To je děs. Den je jako měsíc...

Včera jsem manžela poprosila, aby mi nafouknul ten velký míč, co se na něm cvičí nebo jen tak sedí. Bolí mě malinko záda, tak abych měla trochu změnu, když sedím. Já celá šťastná, že mám míč, jsem na něm skákala metr vysoko, přitom hysterickej záchvat smíchu..manžel jinak kliďas na mě křičel, ať neskáču, že ho jinak vyfoukne, jestli na něm budu dělat blbosti... 😀 Příští týden mi přijde na návštěvu kamarádka a o víkendu přijede ségra, tak se hrozně moc těším.

Jo, v pondělí testuju. To bych měla být 10.den od ET.

lenkacar
30. kvě 2010

jara tak to si zítra počkám na testíček ,držim pěstičky .. 😵 ,lali no zítra teda zavolam do artu jestli by mi žádanku poslali poštou a snadf už se konečně dovolam na tu genetiku,lali a ty už máš výsledky?

lalina846021
30. kvě 2010

jara tak o držím pěstičky,ať to zejtra klapne 😵 🙂
leni já už je mám,jsme úplnš v pořádku,takže nechápu proč se nám to ne a ne podařit!určitě si tam zavolej........

lenkacar
31. kvě 2010

lali napiš mi do IP číslo na tu genetiku ,to neni možný ,že mi to furt nikdo nebere ..už druhej týden ,žádanku mi pošlou z artu ..nebo jestli na ty objednávky nemaj na genetice jen určitej čas ..co holky?

lenkacar
31. kvě 2010

@lali huhů

jara
31. kvě 2010

Ahoj kočky, tak jestli se něco nepos**e, tak to vypadá, že JSEM ZBOUCHNUTÁ!!! 😀 😉 😵 😵

jaru30
31. kvě 2010

Jara, GRATULUJUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!! 😵 Držím pěsti ať to dotáhneš do zdárného konce a za pár měsíců držím uzlíček(ky v náručí 😵
Hezké pondělí všem! 🙂

jaru30
31. kvě 2010

néé, držím...ale držíš! 🙂 😀

jara
31. kvě 2010

Jaru, děkuju moc!!! 🙂 Ještě se ale bojím radovat...I když tam někde uvnitř vím, že to bude v pořádku. už jsem se i objednala do Artu. Příští týden v pátek jdu na krev a ultrazvuk. 🙂

jara
31. kvě 2010

Jaru, nevíš náhodou, jestli se může v těhotenství dělat plomba? Jsem objednaná v úterý k zubaři s kazem....

jara
31. kvě 2010

Jaru, jakým testem ses testovala? Mamatest s citlivostí 20 nebo 10??? Mně dneska prodavačka dala s citlivostí 10...všimla jsem si toho až doma...a nevím, jestli bych neměla mít proužek tmavší. Je slabě růžový...Prostě tomu pořád nemůžu uvěřit..

jaru30
31. kvě 2010

To je krásnej pohled na //, viď? 😵
Já měla mamatest, ale teď nevim, jakou měl citlivost. Vim akorát, že v krabičce byli 2 proužky 😀 Čárka se ještě bude vybarvovat a tmavnout!!! Vždyť jsi teprve 10. den od ET. Zkus to zase za dva dny, hcg stoupá skokově.
Já 10.den taky neměla žádnou tmavou silnou dálnici, se mrkni do alba 🙂

S plombou nevim, ale myslim, že by to mělo bejt v pohodě. Třeba ostatní ví.....Každopádně ale těhu nahlaš 🙂

jara
31. kvě 2010

Jo, jo, pohled je to za všechny prachy a dary světa!! 🙂 😵 Zkusím testnout zase zítra nebo pozítří, jestli čárka tmavne.
Radši to zubařovi oznámím...pro jistotu.

lenkacar
31. kvě 2010

jara no to moc gratuluju ..ty bláho tak to je úspěch zaznamenat //,neboj barvička se doladí .. 😵

barabasek
31. kvě 2010

Jara mooooc gratuluju 😵

lenkacar
31. kvě 2010

bar a my tu budem strašit dokdy? 😔

barabasek
31. kvě 2010

Ahoj Leni to bych také ráda věděla. Zítra mám výročí 5 let marného snažení 😢

jara
31. kvě 2010

Holky, děkuju moc. Ale ještě nechci moc jásat, až čárka ztmavne na tmavě fialovou, tak budu spokojená... 😉 Abych byla upřímná, tak jsem testovala už 6. a 7. den a duch tam byl, ale bála jsem se, že zmizí...jak už se mi to jednou stalo.

Podám info zase za pár dní. Za chvíli přijde manža z práce, to bude překvápko. 🙂

jaru30
31. kvě 2010

Proč by netmavla? bude, neboj se nic. Hezky to manžovi naservíruj 😵 Já si to taky tak plánovala, co všechno nachystám, jak nakoupim botičky a udělám mu překvpáko...a pak jsem z těch // byla tak vedle sebe, že jsem to na něj radostně křičela už cestou ze záchoda. To se nedalo vydržet 😀

Barabasku a Leni, je to hrozný, co musí ženský zklusit a vydržet, než se dočkají vytouženého miminka 😔 Kéž by se na vás štěstí usmálo!!!!!!!!! Po tolika letech si to nikdo nezaslouží víc, jak vy dvě 😔

lalina846021
31. kvě 2010

Jara mocinky gratuluju,neboj ztmavne,tiše ti závidím................ 😉 držím pěstičky a posílej nám přes monitor co nejvíce těhu bacílků
😀 😀 Leni tak už jsem ti to číslo poslala,no vidíš že jsou v Artu hodní a žádanku ti dají............... 🙂 🙂