ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
23. srp 2010

holky vladís e dal do malování obýváku v úplně pitomou dobu ,jsem tak vyštavená z práce a jeho to nebaví ,ten 1 pokoj je na týden ..to je hrůza ...když už, tak jsem si tam vymyslela bordovou 1zeď,až to bude ,myslim ,že to bude dobrý ,ale zatim je u nás děsnej chlív..v práci je to přímo hrůza,nevim co mě tam čeká až dojede pán hlavný..

dashi
24. srp 2010

Ahoj holky,
tak jak při úterku? Já jsem nějaká rozlámaná, no ještě že dneska nemáme v práci šéfa, aspoň bude na pracovišti klídek.
No zítra bych měla vyrazit k obvoďákovi na vyšetření kvůli anestezii a snad příští týden už začnu stimulovat 😉 No docela se mi líbí představa bejt na Vánoce těhule, pěkně si odpočívat , léz po nákupech, žádnej stres -) 🙂 , i když hodničky nás ještě čekaj. Rekonstrujeme baráček a tak bysme se chtěli před Vánocema zabydlet.

baronek
24. srp 2010

Tak a jsem totálně v kelu. Teď jsem se vrátila od doktora a mám podezření na klíšťovku ☹ Včera přes den mě trochu pobolívalo v krku, ale to je u mě normální a večer jsem se složila a ráno mi bylo taky zle, tak jsem šla po třech letech k doktorovi a mám všechny příznaky, až na to bolení v krku, ale řekl, že angína to není. Nasadil mi nějaká silná antibiotika a příští týden na krev a pak se uvidí. Já se z toho asi zblázním.

lenkacar
25. srp 2010

baronku já měla podezření 3krát a pokaždé mi to vyšlo negat.tak tobě přeju totéž 😉 vim co by to znamenalo ,čekat 😔 ,dashi tobě přeju brzké píchando

baronek
25. srp 2010

Dneska mi je už líp, tak doufám, že je to jenom chřipka 😎 Nejhorší je, že dneska jsem musela už do práce, protože nás tu je málo a snad to nějak přežiju 😝

macinaz
26. srp 2010

Ahojky všem,tak jsme nazpátek z dovolené po příbuzných,až že počasí moc nepřálo,jinak bylo fajn 😉 Koukám,že se tady stále běhá po doktorech,mě to taky vše začíná krevní obraz na anémii a v září až dorazí menz. tak do Artu na první odběry krve před stimulací,doufám,že se to moc nebude protahovat.Docela se na to běhání těším,vypadá to blbě,ale nemůžu se dočkat 🙂

baronek
26. srp 2010

@macinaz tak doufám, že jsi načerpala dostatek sil 😅

lenkacar
26. srp 2010

provence tak co??????

macinaz
26. srp 2010

baronek : sil my spíš s tím naším andílkem ubívá, 😀 ale tento víkend budu odpočívat,budou my zítra vyřezávat bradavice na chodidlech,chytila jsem je v bazénu 😖 (do bazénu už jedině v pantoflích)
a co ty jak jste na tom?

baronek
26. srp 2010

@macinaz my pořád čekáme na výsledky genetiky 🙂 a s dítětem ti přece nemůže ubývat sil 😀 Dneska mi je už konečně líp, tak jsem se dala zase do úklidu 😝 Alespoň v něčem je to čekání dobrý 😔

kinguse
27. srp 2010

ahooooj holky,tak já zas dopadla.Sotva se vylížu z jednoho výronu kotníku,tak jsem si na školení,když jsme měli volné odpoledne,,udělala výron na druhým kotníku..mám ho naštíplej.A to dneska odjíždíme směr Chorvatsko...holt se budu věnovat jen válení na pláži,nic moc jinýho nemůžu ☹ Tak se tu mějte a až se vrátím,tak doufám,že tu budou nějaký nový těhulky 😉 pááááá

baronek
28. srp 2010

Ahoj ženský, tak včera nám přišly výsledky z genetiky a hned v pondělí se objednám do Caru. Výsledky jsem čekala až za dva týdny, tak mě překvapili, že jsou hotový už po 17 dnech 😅 Nejsem z toho moc moudrá, ale jedno je tady napsáno jasně - asi umřu na infarkt, protože mám mutai MTHFR a doufám, že to nebude bránit miminku 😉 😠 😎

baronek
28. srp 2010

@kinguse To bude zajímavá dovolená, teď jen abyste měli sluníčko 😀

lenkacar
28. srp 2010

baronku tu já mám taky ..to má každá druhá

baronek
28. srp 2010

@lenkacar tak to jsi mě docela uklidnila, že je to normální 😀 Doufám, že v Caru budou mít co nejdřív místo. A s manželem to máte už dobrý?

lenkacar
28. srp 2010

baronku spíš jde o to jestli jsi homozygot a nebo heterozygot ,ale stejně s tim nikdo nic dělat nebude ..je to špatné vstřebávání béček a listovky ..já tomu moc nerozumim ,ale prej to má kdekdo ..

lenkacar
28. srp 2010

doma je vymalováno..do slova a do písmene 😀 😝 vymalovanej obývák a i náš vztah 🙄 😝

baronek
28. srp 2010

@lenkacar A vymalovaný vztah v dobrém slova smyslu? Tak to gratuluju 😀 Tu mutaci mám na jedné alele, vůbec tomu taky nerozumím 🙂

baronek
28. srp 2010

@lenkacar tu mutaci mám na jedné alele a vůbec netuším, zda je to homo nebo hetero 😲

lenkacar
28. srp 2010

jo taky mám na 1 alele to je prej cajk..gut..a vymalovanej vztah jako v nega smyslu..pomalu spolu nemluvíme ,nespíme je to hnus ..

lenkacar
28. srp 2010

plníme si jinak svoje domácí povinnosti ,ale ne manželské a já se na něj nemůžu ani podívat a myslim ,že je to oboustranné ,čumí na seznamku ,tak třeba si někoho hledá ..

baronek
28. srp 2010

@lenkacar tohle chce asi čas 😕

lenkacar
28. srp 2010

nevim co to chce ,ale určitě to dítě s nim nechci .. 😝

cajovna
28. srp 2010

ahoj Leni, my jsme byli tedka na dovolené na Slovensku, abysme z toho blazince vypadli a bylo to dobry, i počasí vyšlo, byli jsme v termálech takže super, klidně bych si to ještě o týden prodloužila 🙂 V práci nic moc, ale je to lepší než před dovolenou ne o moc, ale je. JInak je mi líto, že to u Vás doma neklape, ale moc dobře to chápu. Tohle je šílený stres a i když si to nechceme přiznat ovlivňuje nás to ve všem.

lenkacar
29. srp 2010

ahoj caji a jak ti je po těch čajích od té léčitelky?

dashi
1. zář 2010

Ahoj holky, tak já stále čekám na MS no snad se dočkám do konce týdne 😉 a začne se něco dít.

Lenkacar to já něco podobnýho zažila s minulým partner ☹ taky jsem upla na mimino, no a on mi začal zahýbat, taky jsem si to nechtěla připustit, neviděla, neslyšela. Nedokázal mě podpořit, když jsem lezla po doktorech ani psychicky. Nakonec jsme se rozešli a upřímně jsem ráda, že to tak dopadlo, teď mám vedle sebe vyrovnanýho chlapa, kterýmu na mě záleží a bere tuto proceduru zodpovědně.
No, držím palce ať si to nějak srovnáš 😉

baronek
2. zář 2010

@dashi tak už ses dočkala? My jste objednaný do Caru na 14. a zvládneme ve stejný den návštěvu urologa u Dvořáka i kontrolu u Špičky, tak jsem na to zvědavá 😀 😝 Snad bude všechno v cajku 😀

baronek
2. zář 2010

A copak asi Kingus, jak se jí daří u móóóře s bolavým kotníkem 🙂

dashi
2. zář 2010

Baronek, zatím jsem se nedočkala MS ne a ne přijít, no buď dnes, nobo zítra ☹ 😉 Když to člověk nejvíc potřebuje tak se to vleče 😅 NO, jsem celkově na to zvědavá, hlavně jak mi bude, ale co by člověk pro mrňouse neudělal 🙂 A pak to čekání, nejhorší je to, že pořád někde chodíš po doktorech, vyšetření a jiný a když potom člověk otěhotní, tak ho hlídaj ještě víc a to mě je přes 30 takže plodovka to jistí 😒 Hlavně už chci mít pupek 🙂 , jsem uplně uchylná, vidím těhuli a nedokážu od ní odtrhnout oči 😎

baronek
2. zář 2010

@dashi Tak to já odtrhávám oči hned, protože když vidím těhotnou, tak je mi do pláče 😠 bohužel 😅 Já myslela, že na plodovku se chodí povinně až v 35 🙂
Mně se třeba i zdálo, že jsem těhotná, tak doufám, že to bude jako v tom snu a že to není předzvěst něčeho zlýho 😝 😅 🙄