ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

dashi
2. zář 2010

Baronek, mě to řek Dr. Čutka, když jsem byla na genetice, že mě beztak plodovka nemine a to mi nijak nic zvláštního nenašli jen nějakou mutaci na alele, ale to prý není na závadu 😉 A můj gynekolog mi to řekl taky, i že mě bude víc hlídat, že to u mamin po umělým dělá, tak nevím jak je to jinde 😒

baronek
2. zář 2010

@dashi to jo, já někde četla, že těhotenství po umělém oplodnění se bere automaticky jako rizikové 😀 Tu mataci na jedné alele má asi opravdu každá druhá 😠 Já to o víkebndu studovala, ale je jasný, že tomu vůbec nerozumím, tak si počkám do Artu. Plodovka je stějně dobrá věc 🙂 😀 😅

cajovna
2. zář 2010

@lenkacar dobrý 🙂 krásně jsem splaskla a už je to v pohodě 🙂 , o menstruaci vůbec nevím, PMS téměř nebyl a to mám za sebou cca 1,5 měsíce terapie 🙂

lenkacar
2. zář 2010

no ale u mě jsou to určo kila a ty asi nesplasknou co?

baronek
3. zář 2010

@lenkacar ale splasknou 😀

petreva
3. zář 2010

LENI ahoj,občas tak nakouknu, tak vnímám, jak se ti vede nic mocatě ☹ Holky tady už víceméně neznám,ale tak moc vámpořád držím palce!!!! My jak jsme se "přestěhovaly" tak je mi po vás smutno...Leni a v práci je to lepší, nebo taky na prdlačku??? A co chata? Baví? Jezdíte??
Tak se tu schylují další stimulace?? Držte se všechny! Někdy je to skutečně dlouhá cesta plná překáže...Jo a holky, u nás se bere těhu po UM normálně,není rizikový...taky jsem "čuchla" k mutacím krve,protože jsem v těhuměla trombozu, všechno se zvládne! TAkováhle mutace je skutečně "neškodná" je dobré brát listovku a příp vit B, ale to vám všdhcno poví Dr 😉

lenkacar
3. zář 2010

ahoj Evinko ..jak se máte s Eli? jsi hodná ,že ses přišla kouknout..v práci no jak se to řekne ..dneska to byla třeba hrůza hrůz ..ale je to o lidech ..na chatu jedem zítra ,bude tam zase zedník tak se snad dodělá hrubá stavba a ještě potom střecha ..myslim že to povolení bude tak příští jaro ,tomu to jde jak když sere a maluje.. 🙄 to už budem mít i omítku do té doby 🙄 😝 já myslím ,že po um je teda rizikový hned 😕

petreva
5. zář 2010

LENI, tak já nevím s tím rizikovým...nechci tady klamat...jen si vzpomínám, že se to nějak řešilo, když sem chodila Jana. To je jedno, hlavní je aby už byli ty pupíky!!!!! Vy tu chatu nějak přestavujete? Já měla za to, že byla zděná a jen jste ji drobet opravovali 😅 To je úplně na prd, když i práce je otravná...to tě štve už od rána 🙄
Já vás sleduju! Jen se neboj, nemůže mi uniknout žádná těhulka! Jen mě moc mrzí, že to vaše mrně si dává tak na čas a že z toho máte takové problémy 😔
My se máme s Elenkou dobře až na nějaké zdravotní potíže...V září jí bude už rok a půl 😕 Nejsi na FB? Mohly bychom někdy hodit řeč nebo kdyby ti bylo smutno 😉

lenkacar
6. zář 2010

jojo mám FB,pošli ti IP..teda to to letí to je hrůza ,no my tu chatu opravili a vladís se rozhodl, že přistaví za pomoci celé armády chacha ..protože původní kuchyně je utopená pod zemí a je tam veliké vlhko ..tak vlastně staví nad zemí kuchynku malou a předsínku ..no ta práce je hlavně za velmi mizerné peníze a nervy s vedením o každou hodinku..

baronek
6. zář 2010

No jo, jen si holky pište na FB, ale hlavně si vzpomeňte někdy i na nás a taky nám něco napište 😲

kinguse
6. zář 2010

ahooooj holky,tak vás zdravím po delší odmlce. Dovolená, i přes to,že nebylo až tak krásný počasí, byla úúúúúžasná!!! Fakt jsem si odpočinula a pomohlo to mýmu kotníku..do úterka jsem belhala na pláž o berlích a pak už jsem kulkala jen s ortézou a teď už je to zas lepší. Mám to už jen trochu nateklý a při řízení to malinko bolí,ale jinak to jde.Na PN se mi fakt nechce 😒 Taky mi v pátek do Chorv.volal Michálek, ptal se na MS,kdy jsem měla a tak..prý už se rýsuje nějaká dárkyně,tak třeba se dočkáme 🙂 ..já si v tom samozřejmě udělala bordel,protože jsem brala 2platíčka prášků za sebou a MS i tak přišla..sice jen 3dny a slabě,ale jsem zvědavá,jak to dostanu teď.V pátek jdu na kontrolu,tak uvidíme,co se dozvím novýho.
Jinak Leni,nejsem študovaný psycholog,ale být ve vztahu s někým,s kým nechci dítě...no nevím,nevím...já bych šla "od válu" 😀 😀 ...no ale vím,že se to jednoduše řekne,ale hůř dělá!..Neboj,nějak to dopadne.

dashi
7. zář 2010

Ahoj holky, tak už 2.den stimuluju Gonal 225 jednotek 😉 🙂 v pátek jdu na krev a ultrazvuk. No s první injekcí jsem teda bojovala, už jen si to píchnou strašná představa, ale dneska už v pohodě. Tak po pátku dám vědět 😉

lenkacar
7. zář 2010

dashí tak vidíš jak jsi to zvládla ..tovíš pud sebezáchovy funguje 😀 neni to sranda do sebe píchnout 😝 jojo king neni to sranda za dveřma 39l .a už mě to hledání taky moc nebaví ..všude samej vychcánek co nemá prachy ,nebo kde bydlet ..nebo potřebuje služku .. 😠 dashi nabízel ti fostimon?

lenkacar
7. zář 2010

jo king to se asi michálek spotil ,když ti zavolal do Chorvat. až přijde účet tak se spotí i ředitel artu 😀 😀

baronek
7. zář 2010

@dashi tak to je super 😀
@kinguse to je dobře, že ses nám už vrátila 🙂 hlavní je, že sis nepřivezla další úraz 😉 Na dárkyni držím pěsti a ty bereš normálně antikoncepci?

macinaz
7. zář 2010

Ahojky,to je ale počasí,vůbec to není září,ale listopad,mylsela jsem že dneska umrznu 🙄 .Malej mi chodí od pondělí do školky,tak doma trošku gruntuju,aby jsem to měla za sebou než půjdem na další pokus.Tento týden by snad už mohla přijít menz. a pak volám do artu,snad se to neopozdí. 😒 už se nemůžu dočkat až to všechno nastane 😉

baronek
7. zář 2010

@macinaz nápodobně 🙂 A jak to vlastně všechno probíhá? Když dostaneš menses, tak tě pošlou na krevní obraz? A jaký den? Já jsem totiž do Artu objednaná na 14. a dostanu to nejspíš 11.a chtěla bych mít zase něco za sebou, abych mohla v říjnu začít stimulovat 😢 Ale asi si to maluju moc růžově 🙂

dashi
7. zář 2010

Baronek no já musela čekat na MS pak mě objednali na 14 den, kdy máš ovolaci, ale před tím už jsem měla krev z první návštěvy kdy nám brali krev mě a partenerovi, ten dávala sperma. No a hned tu kontrolu mi udělal utz a ukazoval folíky, vlastně měl přehled že se vajíčka dělaj. Taky mi hned vypsal papíry na stimulaci, kdy jsme se domluvili,všechno mi vysvětlil atd. Tak počítej spíš s 2x cykly 😉
Holky já mám po těch píchancích malý škrábance a trošku modriny 😒 je to normální i z toho pera?
Lenkacar fostimon mi nenabízel dal mi rovnou gonal no a v pátek se dozvím víc 😉 to jdu ráno na krev a dopoledne na ultrazvuk.

baronek
7. zář 2010

@dashi já chci mít taky škrábance a modřiny 😲
Při první návštěvě nám bral taky krev a dělal ultrazvuk, takže teď mě nejspíš objedná na 14. den cyklu, tak to by bylo dobrý, protože bych moc dlouho nečekala 🙂 Takže stimulace v říjnu, je to jasný 😀

kinguse
7. zář 2010

@baronek beru Divinu, to je hormonální substituce (ne antikoncepčí). Na hormonech budu prý už do věku normálního přechodu,jinak hrozí osteoporoza ☹

baronek
7. zář 2010

@kinguse tak to jo 😔

lenkacar
7. zář 2010

divinu jsem měla na upravení cyklu,dashi já měla modřinky taky .. 😵 to je normální 😀

dashi
8. zář 2010

Hezké ráno holky,no už se nemůžu dočkat 😉 zítra dávám poslední injekci před kontrolou 😉 tak jsem zvědavá co mi v pátek řeknou. Lankacar a je ještě nějaká kontrola před odběrem?

baronek
8. zář 2010

Ahoj ženský, tak jsem dneska volala na výsledky krve na klíšťovku a nemám ji, tak mám velkou radost 🙂 Alespoň mě nebude nic brzdit 😅

macinaz
8. zář 2010

@baronek.já tam jedu na krev,jak jí odebírají hned napoprvé,na ty hormony.Když jsme tam byly v červnu,tak jí brali jenom manž. a se mnou se domluvily,až budeme chtít jít na pokus tak mám přijet měsíc dopředu při menz. do toho 4 dne a pak mě objednají na ult.kolem toho 14 dne jak rostou vajíčka a že mi možná dají i ihned léky sebou.Zatím žádný datum vůbec nevím
Nemáte nějakou radu jak dostat menz.přesně na den 🙂 😀 nechci aby se to prodloužilo.

baronek
8. zář 2010

@macinaz Tak jestli se tam má přijít do čtvrtého dne, tak já bych to potřebovala dostat o den déle, aby se mi to neprotáhlo 🙂 Tak já zkusím citrón 😲 ale co poradit tobě, to nevím 😠 Určitě se ale MS dostaví včas 🙂

macinaz
8. zář 2010

@baronek Kéž by ten citrón pomohl, 🙂 já ho baštím občas jen tak.No budu muset něco vymyslet a pak v říjnu budeme vymýšlet jak to nedostat 😀

baronek
8. zář 2010

@macinaz obávám se, že citrón vůbec nepomáhá 😀 ale já na té krvi byla už u svého gynekologa a výsledky posílal do Caru, tak to třeba nebudou chtít dělat znovu a rovnou mě pošlou na ultrazvuk 🙂

lenkacar
9. zář 2010

citron se za mých dob používal k oddálení menses..musim mrknout na co tady chcete používat vy ..jde s tim parádně zničit sklovina ,vybělit pihy na hubě ,pokud nechytneš u toho ekzem 😀 😀 😀 já bych ho pila jen při teplotě v čaji 😀 😀

lenkacar
9. zář 2010

víte čim jsem si zničila svůj pravidelný cyklus MS? když jsem si chtěla oddálit MS kvůli svatbě ,normálně jsem dostala od mudry norethisteron a tim jsem si suprově rozhodila celý cyklus ,který nedam dohromady ani po 3letech ..takovou blbost už bych nikdy znova neudělala