• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
dashi a ted už je test čistej?
6. říj 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar čistej jako lilie, ale když jsem si je dělala ten 10 ten tak jsem krvácela a přesto čára docela silná, tak si myslím jestli to nebyl dozvuk těch hormonů
6. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz hezká nová fotka :sweat_smile: Na té předešlé jsi měla delší vlasy, né????
@dashi a vy jste to řekli hodně lidem, že jdete na IVF? My to nikomu neřekneme, ale jsem zvědavá, jak to budu dělat v práci :grinning:
6. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek neřekli, věděl to jen jeden člen rodiny, jelikož když to víc moc lidí a nejhorší jsou tchýně, tetičky a spol. a v práci už vůbec, když jsem šla na odběr tak jsem si vazala dovolenou, že jdu na operaci do nemocnice, tak se ani moc nedivili, že pak chodím na kontroly k Dr.
6. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Daschi je mi to líto. Třeba to vyjde nyní. Vliv folikulostimulačních hormonů přetrvává až tři měsíce po podání. To znamená,
6. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi my jsme v práci takovej babinec a navíc tu se mnou dělá i segra, takže nemůžu veřejně říct, že jdu na operaci :frowning2: To by mamina měla špatný spaní :cry: Já to řekla jen jedný kamarádce, ale teď toho lituju. Ne že by to nějak roznášela dál, ale už jsem se doslechla, že mám problémy s otěhotněním, tak jak na tom vlastně jsem :astonished: Docela mě to zarazilo, že něco málo řekla :slight_smile:
6. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jj měla jsem delší vlasy,změna je život :grinning: jenom to dřív bylo lepší v tom,že jsem to mohla hodit do culíku a běžet,taď se to musí upravovat,ale je to jedno,aspoň je to něco jiného,než jako vždy
6. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus zdravím..holky já dneska měla šílené sny ,že jsem se obarvila na blondýnu a vypadala jsem jako pako a pak jsem to házela rychle do hněda,abych mohla jít do práce,to mám z toho jak tady čtu vaše vlasy pak z toho mám stres noční :grinning: :sunglasses:,jo holky je to vždycky dilema ,,říct nebo neříct ,mě už se to tolikrát nevyplatilo :confounded:,jenže vědět by to vždycky někdo musel ,páč bych se sama nikdy nebodla :confused: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo na bodání jsem taky zvědavá, ale manžel to snad zvládne nebo alespoň teď to tvrdí :grinning:
7. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes byla v Artu,malej málem Michálkovi zbořil ordinaci,jak tam lumpačil,hrozně jsem se styděla :confused:
Dopadlo vše dobře a už mám doma i injekce,takže čekám na menz. a začínám se stimulací.
7. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,holky já radši neříkám a jsem ráda,že se mě ani nikdo neptá.Ví o tom jen jedna kamarádka,který fakt můžu důvěřovat!..ale jinak to neví ani rodina.
Dneska mi Michálek volal,dárkyně má všechny testy v pořádku, čekáme na menzes a ona začne stimulaci na odběr,já přípravu na přijetí :slight_smile: a pak už to nějak dopadne!!!
7. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to je super věc..ona se teda bude přizpůsobovat tobě?
8. říj 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse Tak to ať se MS dostaví co nejdřív :slight_smile:
8. říj 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
budou nám slaďovat cykly,abysme to měly stejně..nebo spíš já o kousek dýl. Výhoda IVF s dárkyní,že já nemusím podstupovat stimulaci :wink:
teď jen,aby přišlo vše tak jak má a hlavně,abych byla naprosto fit!!
8. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeš!musíš!!!!!! :dizzy_face:
8. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar v to doufám :grinning: ale znáš to,jak to člověk potřebuje,tak to vžycky je úplně jinak. Zatím jsem stále v pohodě a neuvědomuju si,co mě vlastně čeká. Myslím si,že jsem silná,ale je mi jasný,že až dojde na věc,tak z toho budu posr... :grinning: :grinning:
holky, krásnej víkend všem!!!! :sunglasses:
9. říj 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeš ve výhodě ,nemít stimulku ti závidim.. :dizzy_face: a to jako tej pani to jde z tvýho pojištění bo jak to je?
9. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no taky jsem trochu ráda,že nemusím mít stimulku...když to tu čtu,tak kolikrát ani není co závidět :confounded: IVF je hrazený pojišťovnou,ale my platíme odměnu dárkyni, "musíme" ICSI (u cyklu s dárkyní ho doporučují,i když má manžel spermio výborný..asi aby dostali víc peněz či co :wink: ), pak zmražení...no celkem nás cyklus s dárkyní vyjde na 40 000,-!!!...tak doufám,že to vyjde napoprvý, dojnou krávu doma nemáme :grinning:
10. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse Tak finančně to máme naprosto stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ICSI je stejně lepší, je opravdu větší šance. Musíme si věřit, aby to napoprvé vyšlo :astonished:
10. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda ,že se nám po Icsi oplodnilo 24 ze 30vajec ...a PK přežilo 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to je stejně dobrý :sweat_smile: Jsem zvědavá, jestli budeme potřebovat PK, protože to by byli další peníze navíc :angry:
10. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jo hrůza peněz za všechno ..hnus fialovej
10. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych i pochopila,že se to musí platit, kdyby naše zdravotnictví neplatilo např.léčbu feťákům a to i opakovaně..to mě štve nejvíc. Myslím si, že by ze zdr.pojištění mělo být placeno rozhodně víc úkonů z oblasti reprodukční medicíny..takhle je to tu zavedený jako obrovský byznys..a to se mi fakt nelíbí :angry: Kdyby to aspoň zaručoval 99.9% úspěšnost,co? :grinning:
10. říj 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
king jo přesně ,nějaký lepší % úspěšnosti ..no jo ,ale neni.. :unamused: mě to tam přijde jak na běžícím páse ..,,no tak se povede příště ,, a kde na to máš vzít i těch blbejch 20tis. :angry: když je to normál postup ..ne_li když je třeba větší úkon,holky můžem se samy rozhodnout pro PK a nebo o tom rozhodne embriolog ,to by mě zajímalo moc
11. říj 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Ahojky,řekne ti ,jak se embria vyvíjejí a že by bylo dobré prodlouženou kultivaci,nebo je hned zavést,Je to podle toho jak se jim daří.Určitě to ale s vámi projedná. :wink: Já měla prodlouženou kultivaci dvakrát a u malého mi embria přenášeli po necelých 48 hodinách
11. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dlouho sjem tu nebyla, tak vám jen napíšu, že je to u nás nějaké divné. Byli jsme na ET 14.září testy byli pořád negativní a při poslední kontrole 1.10 ultrazvuk nic neprokazal a když jsem byla po menzes, tak naše šance uvadaly. Jenže od minulého čtvrtka bolení břicha a hlavně pocit na zvracení a špatně od žaludku celý večer. No a to že každý den spím tak dvě hodiny odpoledne ani nepíšu. Zítra jdu do Artu ráno na krev a pak na utz, tak třeba se dějí zázraky a právě my budeme mít to štěstí. Zítra dám vědět. čau snažilky :slight_smile:
11. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova tak to by bylo parádní překvapení :wink:
11. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ahoj baronek, co si o tom myslíš? je to možný když 13den po ET přišel MS, abych byla těhotná, ježiš jak já bych byla štastná :slight_smile:))))))))))))))
11. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova možný je samozřejmě všechno, ale spíš bych s tím nepočítala :frowning2:
11. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek doktor Michálek mi řekl, že je to zvláštní, že mi nemá být z čeho špatně a břicho ač mě bolí není důvod???!!! věřím už čemukoli, tak uvidíme.
11. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek