ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
11. říj 2010

@duschankova určitě dej vědět, budu na tebe myslet 😎

macinaz
11. říj 2010

@duschankova je to docela zvláštní,ale zázraky se dějí,u mě to pro doktory byl také zázrak,že jsem otěhotněla.Třeba jsi přišla teď přirozeně,ale to by se projevilo moc brzy. 😒 No jinka držíme pěstičky a budu na tebe myslet 😉

lenkacar
11. říj 2010

jo já taky tak si to myslim ,jedině ,že bys byla přirozeně .. 😎 z ivfka to neni

kinguse
11. říj 2010

připojuju svůj názor, taky se mi nezdá,že by to bylo po IVF, ale samozřejmě bych ti to moc přála a pokud by to bylo přirozeně,tak jedině dobře. Mně osobně u prvního těhu začlo být špatně týden po ovulaci a trvalo to do 20.týdně 😒 a to jsem měla těhu test s // až týden po datu,kdy měla přijít MS..takže přeju,aby ti to dopadlo dobře.
Vím, že se snažíš hrozně moc doufat a věřit "v zázrak" a že to zklamání je pak hrozný,ale ber to tak,že jsou věci,který neovlivníš,tak se na to raději moc neupínej ☹
...ale jo, radit druhým je jednodušší,co holky? 😀

lenkacar
11. říj 2010

no mě dneska přišla sms od tý holčiny co byla v artu a prý dneska začla špinit a čím dál víc a kozeny obrovský ,ale to může být po utroši a jsem teda na to zvědavá ,dneska je 9den ..a už špiní ,tipuju ,že to nevypadá dobře ..kdyby 4den tak by to bylo okej ..no nevim ,nevim a to jsem tomu u nich hodně moc věřila .. ☹ ,nu držim jim pěstě dál to je jasný ..to je ta co už nemá mraženky žádný .. 😢

kinguse
11. říj 2010

ach jo, samý špatný zprávy..holky,ať už tu nějáká otěhotní!!!!! 😒

lenkacar
11. říj 2010

třebas jo .. a nebo to čeká na tebe king 😵

kinguse
11. říj 2010

@lenkacar kéž by 😉 ale přála bych to tady každý. Ne že by mě to utěšilo,ale proti některým aspoň to jedno dítě mám 😉

duschankova
11. říj 2010

ahoj holky moc vám všem děkuji za příspěvky. Ale dneska odpoledne, večer jsem si dělala testy a měli / takže jsem byla trochu zklamaná, ale předpokládala jsem to. Jinak zítra jdu do Artu na krev a UTZ, tak uvidíme co se dělě. Dobrou noc, maminky a snažilky 🙂

lenkacar
12. říj 2010

dushi ty to tak moc chceš ,že sis to mohla i vsugerovat ,na to já jsem odborník 😀 😝 co já už měla za poslední 2roky příznaků 😔 😀 😝

duschankova
12. říj 2010

Ahoj holky, tak dneska krev a nic, jinak UTZ nic neprokázalo, tak to zkusíme jindy. Držte se a všem držím pěstičky. 🙂

provence
12. říj 2010

Ahojky, tak jsem dneska byla na další kontrole. Dělali mi ultrazvuk a poslouchala jsem srdíčko. No rozbrečela jsem se jako želva. Doktorka říkala, že je to přirozené po tom všem a že ona je také na mněko.

kinguse
12. říj 2010

@provence tak to je skvělý, tak se drž,ať vše probíhá,tak jak má!!!
@duschankova neboooj, příště to určitě vyjde 😉
Jinak vsugerování si příznaků těhu jsem zažila tolik,že už jsem si občas připadala jak blázen 😀 Teď už to téměř neřeším a když mi je někdy špatně,tak vím,že z léků. Ale u mě je to jasný, bez vajíček se přirozeně otěhotnět nedá,takže si nemám ani co vsugerovávat 😀 😀

lenkacar
13. říj 2010

king jo je třeba si uvědomit ,že je nám občas blbě i normálně a nepřičítat to hned těhu.. 😎 provenc taky gratuluji ke kontrole ,která dopadla prima ..zdá se mi to ,nebo je z artu málo těhulí .. 😝 ,tak kámoška mi potvrdila ,že je to v háji.. 😝

baronek
14. říj 2010

Já už taky měla spousti těhotenských příznaků 😲
Tu smůlu z Artu musíme prolomit 😀
tfuj tfuj tfuj - plivance pro štěstí všem 🙂

macinaz
14. říj 2010

@baronek to je fakt,musíme to prolomit,zachvíly nás to čeká 🙂
musím říct,že já jsme nikdy neměla těhotenské v sugerované příznaky,byla jsem na tom dřív hodně špatně,ale zase to byla ta psychika,nemohla jsem vidět těhotnou nebo kočárek.To jsem vždy obulela 😢

baronek
14. říj 2010

@macinaz na kočárky se nedívám do teď. V létě porodila jedna moje kamarádka a ještě jsem malýho neviděla, protože bych se tam složila 😝

macinaz
14. říj 2010

@baronek to znám je to vážne na .... když se nevede a kamarádkám okolo jo,jak už mám malého,tak si to tak nepřipouštím

baronek
14. říj 2010

@macinaz a teď mě navíc čekají o víkendu dvě rodinné oslavy a je jasný, že se někdo zase zeptá, zda plánujeme dítě 😝 Musím se na to pořádně obrnit 😠

macinaz
14. říj 2010

@baronek to znám,tady kamrádi vědí,že máme malého z umělého,ale teď jsem to nikomu neřekekla,ani nej kamarádce.Ví to jenom naši a tchýně,jelikož mi mamča bude zase píchat injekce,já bych si sama asi injekci nedala 😅

baronek
14. říj 2010

@macinaz proto budu mít to pero, abych nemusela nikomu říkat 😀

macinaz
14. říj 2010

@baronek já ho měla dřív také a teď už mám pero doma,ale stejnak bych se asi sama neodvážila

baronek
14. říj 2010

@macinaz Já se toho taky bojím, ale prostě to musím zvládnout, nedá se nic dělat 😀

lenkacar
14. říj 2010

pero je v pohodě .. 😵 nebolí ,ale vyndej tak půl hod. před z ledničky ,pak to neštípe ,ale sam, bych to nepíchla ,je mi blbě z jehel 😠 😝

baronek
15. říj 2010

@lenkacar děkuji za radu, to si musím do příštího týdne zapamatovat 😀 Já pořád doufám, že píchání se zhostí manžel, ostatně, je to jeho práce, né??? 😀 😀 😀

lenkacar
15. říj 2010

to se máš ..mě nepíchla už dávno ani včela 😕

baronek
15. říj 2010

@lenkacar ha ha ha

kinguse
15. říj 2010

jo to mě píchl naposled komář 😀 😀 😀
já už TO včera dostala a teče to ze mě jak z vola. 25.10. jdu na UZV a pak v nejbližších dnech podle dárkyně transfer..jestli mě něco neskolí. Malej má od včera 40st, bolí ho v krku,ale má to tam zatím čistý, jinak hroznej kašel. Dr říkala,že to zatím na angínu nevypadá,ale dala mi Ospen,kdyby se mu to v angínu náhodou rozjelo..obávám se,že jo 😒 Já se cpu vitamínama, stříkám do krku a bojím se,že mě to skolí taky a dárkyni kvůli tomu prošvihnu..to by mě piclo!! ☹

baronek
15. říj 2010

@kinguse určitě to nechytneš, věřím tomu 😀

kinguse
15. říj 2010

@baronek ..díky,ale na ty angíny jsem jak magnet,tak snad ji ani prcek mit nebude ☹