• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@duschankova určitě dej vědět, budu na tebe myslet :sunglasses:
11. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova je to docela zvláštní,ale zázraky se dějí,u mě to pro doktory byl také zázrak,že jsem otěhotněla.Třeba jsi přišla teď přirozeně,ale to by se projevilo moc brzy. :unamused: No jinka držíme pěstičky a budu na tebe myslet :wink:
11. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já taky tak si to myslim ,jedině ,že bys byla přirozeně .. :sunglasses: z ivfka to neni
11. říj 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
připojuju svůj názor, taky se mi nezdá,že by to bylo po IVF, ale samozřejmě bych ti to moc přála a pokud by to bylo přirozeně,tak jedině dobře. Mně osobně u prvního těhu začlo být špatně týden po ovulaci a trvalo to do 20.týdně :unamused: a to jsem měla těhu test s // až týden po datu,kdy měla přijít MS..takže přeju,aby ti to dopadlo dobře.
Vím, že se snažíš hrozně moc doufat a věřit "v zázrak" a že to zklamání je pak hrozný,ale ber to tak,že jsou věci,který neovlivníš,tak se na to raději moc neupínej :frowning2:
...ale jo, radit druhým je jednodušší,co holky? :grinning:
11. říj 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě dneska přišla sms od tý holčiny co byla v artu a prý dneska začla špinit a čím dál víc a kozeny obrovský ,ale to může být po utroši a jsem teda na to zvědavá ,dneska je 9den ..a už špiní ,tipuju ,že to nevypadá dobře ..kdyby 4den tak by to bylo okej ..no nevim ,nevim a to jsem tomu u nich hodně moc věřila .. :frowning2: ,nu držim jim pěstě dál to je jasný ..to je ta co už nemá mraženky žádný .. :cry:
11. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, samý špatný zprávy..holky,ať už tu nějáká otěhotní!!!!! :unamused:
11. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
třebas jo .. a nebo to čeká na tebe king :dizzy_face:
11. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar kéž by :wink: ale přála bych to tady každý. Ne že by mě to utěšilo,ale proti některým aspoň to jedno dítě mám :wink:
11. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moc vám všem děkuji za příspěvky. Ale dneska odpoledne, večer jsem si dělala testy a měli / takže jsem byla trochu zklamaná, ale předpokládala jsem to. Jinak zítra jdu do Artu na krev a UTZ, tak uvidíme co se dělě. Dobrou noc, maminky a snažilky :slight_smile:
11. říj 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dushi ty to tak moc chceš ,že sis to mohla i vsugerovat ,na to já jsem odborník :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co já už měla za poslední 2roky příznaků :pensive: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska krev a nic, jinak UTZ nic neprokázalo, tak to zkusíme jindy. Držte se a všem držím pěstičky. :slight_smile:
12. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dneska byla na další kontrole. Dělali mi ultrazvuk a poslouchala jsem srdíčko. No rozbrečela jsem se jako želva. Doktorka říkala, že je to přirozené po tom všem a že ona je také na mněko.
12. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@provence tak to je skvělý, tak se drž,ať vše probíhá,tak jak má!!!
@duschankova neboooj, příště to určitě vyjde :wink:
Jinak vsugerování si příznaků těhu jsem zažila tolik,že už jsem si občas připadala jak blázen :grinning: Teď už to téměř neřeším a když mi je někdy špatně,tak vím,že z léků. Ale u mě je to jasný, bez vajíček se přirozeně otěhotnět nedá,takže si nemám ani co vsugerovávat :grinning: :grinning:
12. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
king jo je třeba si uvědomit ,že je nám občas blbě i normálně a nepřičítat to hned těhu.. :sunglasses: provenc taky gratuluji ke kontrole ,která dopadla prima ..zdá se mi to ,nebo je z artu málo těhulí .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak kámoška mi potvrdila ,že je to v háji.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky měla spousti těhotenských příznaků :astonished:
Tu smůlu z Artu musíme prolomit :grinning:
tfuj tfuj tfuj - plivance pro štěstí všem :slight_smile:
14. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to je fakt,musíme to prolomit,zachvíly nás to čeká :slight_smile:
musím říct,že já jsme nikdy neměla těhotenské v sugerované příznaky,byla jsem na tom dřív hodně špatně,ale zase to byla ta psychika,nemohla jsem vidět těhotnou nebo kočárek.To jsem vždy obulela :cry:
14. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz na kočárky se nedívám do teď. V létě porodila jedna moje kamarádka a ještě jsem malýho neviděla, protože bych se tam složila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to znám je to vážne na .... když se nevede a kamarádkám okolo jo,jak už mám malého,tak si to tak nepřipouštím
14. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz a teď mě navíc čekají o víkendu dvě rodinné oslavy a je jasný, že se někdo zase zeptá, zda plánujeme dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím se na to pořádně obrnit :angry:
14. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to znám,tady kamrádi vědí,že máme malého z umělého,ale teď jsem to nikomu neřekekla,ani nej kamarádce.Ví to jenom naši a tchýně,jelikož mi mamča bude zase píchat injekce,já bych si sama asi injekci nedala :sweat_smile:
14. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz proto budu mít to pero, abych nemusela nikomu říkat :grinning:
14. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já ho měla dřív také a teď už mám pero doma,ale stejnak bych se asi sama neodvážila
14. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz Já se toho taky bojím, ale prostě to musím zvládnout, nedá se nic dělat :grinning:
14. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pero je v pohodě .. :dizzy_face: nebolí ,ale vyndej tak půl hod. před z ledničky ,pak to neštípe ,ale sam, bych to nepíchla ,je mi blbě z jehel :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar děkuji za radu, to si musím do příštího týdne zapamatovat :grinning: Já pořád doufám, že píchání se zhostí manžel, ostatně, je to jeho práce, né??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se máš ..mě nepíchla už dávno ani včela :confused:
15. říj 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ha ha ha
15. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mě píchl naposled komář :grinning: :grinning: :grinning:
já už TO včera dostala a teče to ze mě jak z vola. 25.10. jdu na UZV a pak v nejbližších dnech podle dárkyně transfer..jestli mě něco neskolí. Malej má od včera 40st, bolí ho v krku,ale má to tam zatím čistý, jinak hroznej kašel. Dr říkala,že to zatím na angínu nevypadá,ale dala mi Ospen,kdyby se mu to v angínu náhodou rozjelo..obávám se,že jo :unamused: Já se cpu vitamínama, stříkám do krku a bojím se,že mě to skolí taky a dárkyni kvůli tomu prošvihnu..to by mě piclo!! :frowning2:
15. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse určitě to nechytneš, věřím tomu :grinning:
15. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ..díky,ale na ty angíny jsem jak magnet,tak snad ji ani prcek mit nebude :frowning2:
15. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek