• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@kinguse no jestli máte často angíny, tak je u vás asi někdo bacilonosič :angry: Teď to bylo i v seriálu Cesty domů. Moje segra už měla tenhle rok taky 7x antibiotika a její manžel podobně a dneska zrovna byli s dětma na krvi, aby to zjistili :astonished:
15. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
king to bych ti fakt nepřála ,tohodle se taky bojim ,já jsem magnet na podobné věci ,jak něco nutně potřebuju stihnout,tak mi do toho zaručeně něco vleze .. :confounded: a chrchláků k nám chodí požehnaně ..
16. říj 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,mám kamarádku která má 2,5 roční holčičku,dostala angínu a vysoké teploty a do 4 dnů měla celkově po angíně.Dávala jí bylinný potravinový doplněk stravy na imunitu a i sama doktorka se prý divila,jak je to možné a ty kapičky ji doporučila ať je berou jako prevenci v tomto počasí dál.Malému i manžovi jsem kapičky také objednala.Jestli by jste měli zájem tak mi dejte vědět.Vážně to funguje a jsou tam i kapičky na podporu kojení a plodnosti,ty jsem teď také začala užívat.
16. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak angína to naštěstí není. Do soboty měl sice horečky (trpíme na 40st :frowning2: ),ale je to naštěstí jen kašel (dost hroznej) a rýma,takže nějaká viroza,tak snad to nechytnu.Včera jsme měli rodinnou oslavu a bylo to moc fajn.
17. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
king tak to je moc dobře .. :wink: tak se s nim moc nešmajchluj ,at to fakt nechytneš taky .. :unamused:
18. říj 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak jsme byli zas u dr. V noci malýmu zas vylítla horečka,tak dostal antibiotika. Má zánět horních cest dýchacích,hroznej kašel, v noci každou chvíli vzhůru a dusí se kašlem..přes den je to mnohem lepší,ale jak lehne a tečou mu hleny do krku,tak ho to nutí kašlat. Já se zatím držím,tak snad se udržím :grinning: Dneska jsem zůstala doma "na černo",zítra už bude hlídat babi,já musím do práce.
18. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinka malej ..king hlavně to nechytni :frowning2:
18. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ..dík,snad budu dobrá!!! :wink:
18. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám psát. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem včera byla u Dr. v Artu docela jsme pokecali, no doporučil mi hned další cyklus KET, prý je to dobře že má člověk v sobě ještě dost hormonů :wink: a pravděpodobnost se zvyšuje. Tak teď už jen, aby přišla MS, jinak jsem dostala prášky. A což se ještě divil, že mám 21. den po MS ovulaci :unamused: :-
19. říj 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dashi já jí taky měla posunutou .a posouval mi tím celý protokol..je dobře že to ví .. :wink: .už kvůli ketu..
19. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ti nevím, já se ptala jestli je na Ket třeba čekat na ovulaci, prý to není tak zásadní, když prý je je to lepší :wink: Upřimně mě to teda zarazilo, že to jde takhle rychle :slight_smile: , ale jsem ráda, třeba to teď vyjde :wink:

A co ty jak pokračuješ, nějak nestíhám dočítat
19. říj 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dashi akorát mizim dio práce ,tak pokecáme jindy ..jo nemusí být ket v přirozeném cyklu ,ale s ovulkou je to lepší ..tak papa
19. říj 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi to je dobře, že do toho jdete hned :grinning: Hlavně neztrácet naději :sunglasses:
19. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak je to tady :frowning2: ...mandle bíle potažený, polknout ani nemůžu,takže zalejzám do postele a pokusím se to vypotit,snad to zarazím...jak říkám moje mamka, sugescí si to zakázat :grinning:
20. říj 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse tak to je nemilé a tou segescí si to teda zakaž a je to :angry:
20. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak už nám začal padat sníh :slight_smile: Malej jak zbystřil,že padá,tak už ukazoval,že bude stromeček a světýlka :grinning: jo, ale vysvětlit mu to nemůžu,že se ještě hodněkrát vyspinká :unamused:
21. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz ten je sladkej :grinning: Dětský myšlení je stejně úžasný :slight_smile:
21. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že si tady budu asi psát sama se sebou :grinning: U nás je děsně škaredě a do práce se mi taky nechtělo :slight_smile: Navíc jsem musela vstávat brzy a jít vyběhávat předoperační vyšetření, hrůza :frowning2:
25. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vyběhávala předoperační minulý týden, :frowning2: doufám,že už nebudu muset běhat :wink:
25. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás žádnej sníh ani nepadal :confused: ..ale s tim počasím už to asi žádná sláva nebude ..tmu nesnášim.. :confounded: ,baronku jak ti je?a maci tobě?
26. říj 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar je mi fajn vajíčka pěkně rostou a vůbec mě břicho nebolí,snáším to všechno dobře.Zatím nevím kdy bude odběr,ale určitě někdy příští týden.Sníh u nás padal jenom trošku,jak jsme Vysočina,tak máme nadmořskou výšku okolo 600m.A co ty jak si na tom?
26. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marodim..není mi dobře .. :wink: ,to bříško je cítit tak od 6dne píchání,tak máš asi chvilku ještě časík viď..
26. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem byla v pondělí v ARTu a nafasovala jsem další hormony na přípravu, dárkyně je skoro sladěná se mnou,takže do 14dnů jdem na transfer!
holky,dneska jsem mluvila s jednou gynekoložkou (jezdím totiž v práci gyn) a trochu jsem s ní rozebírala ten můj problém a sama mi řekla,že pokud mám FSH vysoký,neznamená to,že nejsou folikuly..v ARTu mi teda tvrdí,že už tam nic není :frowning2: . Jsem z toho nějak rozčarovaná a říkám si,že snad to všechno není jen byznys a že by přece udělali vše pro to,abych mohla použít vlastní vajíčka a nehnali mě do dárkyně...já už fakt nevím,co si o tom mám myslet.
Když jsem to řešila s manželem,tak ten řekl,že by absolvoval ten jeden pokus a pokud by to nevyšlo, zkusili bysme zkontaktovat třeba tu dr,co k ní jezdím (je moc příjemná a hlavně celkem kapacita ve středočeském kraji!!)
jo a taky jsem si teď odpo přeležela nějak blbě krč.páteř a přestávám se hýbat :confounded:

@macinaz ..ať je všechno OK!!!!!! :wink:

@lenkacar ..a tobě,ať je brzo dobře. Já byla hotovson minulý týden,ale jak malej marodil,tak jsem si nakonec vzala taky volno a lehla s ním,tak jsem to snad zažehnala!!!
26. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse A zase jsme u toho, co doktor, to jiný názor. My včera taky probírali dárce spermií a určitě do toho půjdeme, když nám vlastní spermijky nenajdou. Posledních 14 dní jsem o tom hodně přemýšlela a rozhodnutí jsem nechala na manželovi, je na něm, aby se s tím vyrovnal, ale pořád doufám, že budeme mít vlastní :slight_smile: A on mi vlastně řekl, že chce radši dárcovství než adopci, prostě dítě chceme za každou cenu, tak mě potěšil.
27. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar časík mám je to dnes 7 den,tak ještě uvidím,ale minule jsem také nic nepociťovala.Asi to snáším dobře,u malého jsem to tak snášela,ale zase teď už to může být něco jiného :unamused:
@kinguse děkujem a u vás ať se to také všechno povede bez jakýchkoliv potíží :wink: :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci k čemu to je nahormonovat a mít plné břicho ,když na závěr jich spousta není k ničemu .. :confounded: ,držím palečky všem!!!!!!!!!!!!!!!
27. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to jo mě třeba ze 14 vajíček zbyli jenom 2 embria :confounded:
27. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, se musím přiznat, že vás špehuju :sweat_smile: Moc vám držím palce!!! MACI, ty jsi asi nejblíž k cíly, tak všechny čtyři!!
KINGU, téda to je brouk do hlavy...manžel to ale vymyslel bezvadně. Teď už do toho jděte (ale ty prachy!!! :rolling_eyes: ) a pak se uvidí.....víš, že jsem taky přemýšlela nad byznisem?! Nebudu to rozvádět,ale je to asi těžký odsoudit...Člověk neznalý věci prostě neví kde je pravda :unamused:
LENI, co vy?????
27. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už fakt nevím,co bych si vymyslela :grinning: ...včera odpo jsem si dovolila se na chvíli natáhnout na gauč a asi po půl hoďce jsem se zvedla a nějak mě začalo bolet za krkem a do rána už jsem se nepohla..jsem po obstřiku,bolí to jak čert a sotva se hejbu..fakt super :confounded: ...asi už fakt stárnu :grinning:
27. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zkus konskou mast forte .. :wink:
27. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek