ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

kinguse
6. pro 2010

@ira13 já mám za to,že jedou i přes svátky, bez volna! Jestli mi to neprojde,tak budu muset asi až v únoru ☹

ira13
6. pro 2010

@kinguse Určitě jsou tam. MUDr. říkal "my jsme tu pořád"a ptal se mě jestli mi nevadí kontrola mezi svátkama.

lalina846021
6. pro 2010

Ahoj Leni,mocinky mooooc ti gratuluji a drží pěstičky.Hlavně se opatruj a odpočívej a na práci se vykašli,jsou to nelidové....

lenkacar
7. pro 2010

holky jsou tam pořád ,mě jednou dělali KET na silvestra.. 😉 já měla jednou s léky ,jednou bez .. 😉 lali díky ..

baronek
7. pro 2010

jo jo mně taky říkali, že jsou tam pořád, že záleží na mě, kdy chci ket udělat a je jedno, že budou svátky 🙂

lenkacar
7. pro 2010

@baronek a už ses dala psychicky do kupy?

baronek
7. pro 2010

@lenkacar vlastně ani nevím 😀

lenkacar
7. pro 2010

pěkně na silvestra protancuj botky a pak se uvidí vid

baronek
7. pro 2010

@lenkacar přesně tak, už jsme si zamluvili místo a jde nás parta. Budeme v hospodě a bude tam hrát i muzika a hlavně v tom vstupu je i večeře 🙂

lenkacar
7. pro 2010

nekecej tak to zní dobře 😵 ,velkolepý silvestr ,budu na tebe vzpomínat až budu blít na hajzlíku

baronek
7. pro 2010

@lenkacar předpokládám, že nakonec budeme dělat to samé, ale já na tebe přitom myslet nebudu 😝

lenkacar
7. pro 2010

@baronek to nemysli ,ty si to užij co to jde 😀 abys byla nachystaná na další boj.. 😉

baronek
7. pro 2010

@lenkacar já si to užiju, ale pak ty následky 😝 se znám 😎

lenkacar
7. pro 2010

následky ted neřeš ..hlavně abyste vkročili do nového roku štastnější nohou ..

lenkacar
7. pro 2010

a ne že budeš o půlnoci někde blít na hajzlíku ,počkej až po půlnoci 😀 😝

baronek
7. pro 2010

@lenkacar to víš nejdřív počkám na ohňostroj a první pusu v novém roce 😎

baronek
7. pro 2010

@lenkacar jo a ještě si musím domluvit spaní buď u našich nebo u segry, budou z nás mít radost 😀

baronek
7. pro 2010

se na to vybodnu, nejde mi tiskárna a jak má potom člověk pracovat???

lenkacar
7. pro 2010

@baronek ser na to a jdi domu .. 😀 😝

baronek
7. pro 2010

@lenkacar kdyby to tak bylo možné, tak bych šla hned.... tak si píšu seznam, co musím zítra vytisknout, jestli se to rozběhne 😝

provence
7. pro 2010

Ahojky, tak jsem byla na kontrole vše je ok 😉 . Poslouchala jsem zase srdíčko to bylo super a 17.12. jdeme na genetický ultrazvuk. Mám si sebou vzít CD a mimi mi natočí tak se moc těším. Jinak prý moc pěkně rosteme - obě. Mimi má už kolem 250g a já mám 6kg navíc.

ira13
7. pro 2010

@provence To je super, že jste obě v pořádku. Pěkně přibývejte ať vám to na ultarzvuku sluší. 🙂 Píšeš "obě" budeš mít holčičku?

provence
7. pro 2010

no vypadáto že ano, ale paní doktorka mi řekla, že to mám brát z rezervou - řekla mi to při šíjovém projasnění. Já ale říkala od začátku, že si do ARTu jedeme pro holčičku.

lenkacar
7. pro 2010

@provence nešel mi koník 😠 to byl absták 😠

provence
7. pro 2010

No jo, když je člověk doma tak je to dlouhý

kinguse
7. pro 2010

ahooooj holky, tak koukám,jak nám provence krásně rostou, tak jen tak dál 🙂 !!!
A leni ty se taky drž, jsem ráda,že je tu někdo,komu to vyšlo a dává nám ten optimismus do dalších bojů..přece to vyjde!!!
Mně dr dovolil stimulaci a vypadá do,že bysme ten KET stihli ještě do konce roku! Ale nic si od toho tentokrát neslibuju, ne že bych byla pesimista..to néééé,ale vím jaký jsou šance a radši s tím ani nepočítám a můžu být jen mile překvapená! Ještě otázka,zda se vůbec v pořádku rozmrazí,máme jen dvě ☹

ira13
7. pro 2010

@kinguse Ty se máš. Budeš to mít ještě letos. Musím jim věřit že je lepší po stimulaci alespoň měsíc počkat. Nevzdávej to, četla jsem tu příběhy že IVF nic a KET vyšel. Na rozmražování jsem se ptala a říkal že se nestává že nepřežijou.Doufám že pokud vydrží ten mráz budou víc bojovat a pěkně zahnízďovat v teplé peřince.

baronek
8. pro 2010

@kinguse tak to na tebe budu moc a moc myslet, ale ket během Vánoc bude asi dost náročnej na psychiku, tak se drž 😀

renig
8. pro 2010

Ahoj holky,
jak píše Ira, mě také dvakrát IVF nevyšlo a KET hned napoprvé 🙂 Taky jsme měla strach, že rozmražení nepřežijou, ale teď jak mají lepší metodu zmražování, už se to tolik nestává.
Holky, to šíjové projasnění, je ten NT screening? Nějak se v tom neorientuju 😕
@lenkacar jak ti je? Kdy jdeš zase do Artu? Mě je už od neděle špatně, od rána co otevřu oči, mě tlačí žaludek, zatím nezvracím, ale je to opruz. 😝 , já, už chci raději ty těhotenské chutě 😀 .

renig
8. pro 2010

@kinguse hodně štěstí při KETu, tentokrát to vyjde, MUSÍ 😵 , bude krásná vánoční pohoda, už žádný spěch a shon, jen lenošení a pohádky a to by bylo, aby nebylo, ne? 😉