• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@ira13 já mám za to,že jedou i přes svátky, bez volna! Jestli mi to neprojde,tak budu muset asi až v únoru :frowning2:
6. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse Určitě jsou tam. MUDr. říkal "my jsme tu pořád"a ptal se mě jestli mi nevadí kontrola mezi svátkama.
6. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,mocinky mooooc ti gratuluji a drží pěstičky.Hlavně se opatruj a odpočívej a na práci se vykašli,jsou to nelidové....
6. pro 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsou tam pořád ,mě jednou dělali KET na silvestra.. :wink: já měla jednou s léky ,jednou bez .. :wink: lali díky ..
7. pro 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mně taky říkali, že jsou tam pořád, že záleží na mě, kdy chci ket udělat a je jedno, že budou svátky :slight_smile:
7. pro 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek a už ses dala psychicky do kupy?
7. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar vlastně ani nevím :grinning:
7. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkně na silvestra protancuj botky a pak se uvidí vid
7. pro 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar přesně tak, už jsme si zamluvili místo a jde nás parta. Budeme v hospodě a bude tam hrát i muzika a hlavně v tom vstupu je i večeře :slight_smile:
7. pro 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekecej tak to zní dobře :dizzy_face: ,velkolepý silvestr ,budu na tebe vzpomínat až budu blít na hajzlíku
7. pro 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar předpokládám, že nakonec budeme dělat to samé, ale já na tebe přitom myslet nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to nemysli ,ty si to užij co to jde :grinning: abys byla nachystaná na další boj.. :wink:
7. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já si to užiju, ale pak ty následky :stuck_out_tongue_closed_eyes: se znám :sunglasses:
7. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
následky ted neřeš ..hlavně abyste vkročili do nového roku štastnější nohou ..
7. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ne že budeš o půlnoci někde blít na hajzlíku ,počkej až po půlnoci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to víš nejdřív počkám na ohňostroj a první pusu v novém roce :sunglasses:
7. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo a ještě si musím domluvit spaní buď u našich nebo u segry, budou z nás mít radost :grinning:
7. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
se na to vybodnu, nejde mi tiskárna a jak má potom člověk pracovat???
7. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ser na to a jdi domu .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar kdyby to tak bylo možné, tak bych šla hned.... tak si píšu seznam, co musím zítra vytisknout, jestli se to rozběhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem byla na kontrole vše je ok :wink: . Poslouchala jsem zase srdíčko to bylo super a 17.12. jdeme na genetický ultrazvuk. Mám si sebou vzít CD a mimi mi natočí tak se moc těším. Jinak prý moc pěkně rosteme - obě. Mimi má už kolem 250g a já mám 6kg navíc.
7. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@provence To je super, že jste obě v pořádku. Pěkně přibývejte ať vám to na ultarzvuku sluší. :slight_smile: Píšeš "obě" budeš mít holčičku?
7. pro 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vypadáto že ano, ale paní doktorka mi řekla, že to mám brát z rezervou - řekla mi to při šíjovém projasnění. Já ale říkala od začátku, že si do ARTu jedeme pro holčičku.
7. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@provence nešel mi koník :angry: to byl absták :angry:
7. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, když je člověk doma tak je to dlouhý
7. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky, tak koukám,jak nám provence krásně rostou, tak jen tak dál :slight_smile: !!!
A leni ty se taky drž, jsem ráda,že je tu někdo,komu to vyšlo a dává nám ten optimismus do dalších bojů..přece to vyjde!!!
Mně dr dovolil stimulaci a vypadá do,že bysme ten KET stihli ještě do konce roku! Ale nic si od toho tentokrát neslibuju, ne že bych byla pesimista..to néééé,ale vím jaký jsou šance a radši s tím ani nepočítám a můžu být jen mile překvapená! Ještě otázka,zda se vůbec v pořádku rozmrazí,máme jen dvě :frowning2:
7. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse Ty se máš. Budeš to mít ještě letos. Musím jim věřit že je lepší po stimulaci alespoň měsíc počkat. Nevzdávej to, četla jsem tu příběhy že IVF nic a KET vyšel. Na rozmražování jsem se ptala a říkal že se nestává že nepřežijou.Doufám že pokud vydrží ten mráz budou víc bojovat a pěkně zahnízďovat v teplé peřince.
7. pro 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse tak to na tebe budu moc a moc myslet, ale ket během Vánoc bude asi dost náročnej na psychiku, tak se drž :grinning:
8. pro 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak píše Ira, mě také dvakrát IVF nevyšlo a KET hned napoprvé :slight_smile: Taky jsme měla strach, že rozmražení nepřežijou, ale teď jak mají lepší metodu zmražování, už se to tolik nestává.
Holky, to šíjové projasnění, je ten NT screening? Nějak se v tom neorientuju :confused:
@lenkacar jak ti je? Kdy jdeš zase do Artu? Mě je už od neděle špatně, od rána co otevřu oči, mě tlačí žaludek, zatím nezvracím, ale je to opruz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já, už chci raději ty těhotenské chutě :grinning: .
8. pro 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse hodně štěstí při KETu, tentokrát to vyjde, MUSÍ :dizzy_face: , bude krásná vánoční pohoda, už žádný spěch a shon, jen lenošení a pohádky a to by bylo, aby nebylo, ne? :wink:
8. pro 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek